Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówki LED AR111/ES111

Żarówki AR111 LED, czy ES111 to specjalistyczne źródła światła o ograniczonym kącie świecenia. W zależności od wybranej wersji możemy je zasilać obniżonym napięciem o wartości 12V, lub najpopularniejszym 230V. Posiadają one średnicę w zależności od wybranej wersji trzonek GU10 lub szeroko rozstawiony gwint z dwoma bolcami. Każda żarówka halogenowa AR-111 posiada specjalistyczną konstrukcję i została wyposażona w specjalny odbłyśnik lub soczewkę skupiającą. Taka budowa zapewnia im możliwość punktowego oświetlenia, przy pomocy wąskiego strumienia światła.
  1. Żarówka LED AR111
  2. Żarówka ES111 - dwa typy trzonków
  3. Żarówka LED AR111 a oświetlenie komercyjne
Producent:
Kształt żarówki:
Klasa energetyczna:
Trzonek:
Kolor:
Certyfikaty:
Barwa światła:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Wydajność:
od: do lm/W
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 66    Wyświetl po:

Żarówka LED AR111

Żarówka AR111, którą znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego z powadzeniem zastąpi powszechnie używane w oświetleniu sufitowym lampy halogenowe tzw. halospoty. Żarówki LED QR111 to energooszczędne produkty, które zapewnią nam oszczędność energii sięgającą nawet 90% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Sprzedawane przez nas specjalistyczne żarówki LED typu ES111 zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz elektroniki najwyższej jakości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo źródła światła wyposażone w niezawodną elektronikę takich znanych firm jak OSRAM, czy Philips. To tylko kilka zalet, jakie posiadają nasze żarówki AR111, a do nich możemy zaliczyć jeszcze:
  • Obudowę najwyższej jakości - aluminium/ceramika - znakomicie odprowadza ciepło i zdecydowanie wydłuża żywotność diod LED.
  • Diody LED - SMD/COB - diody najnowszej generacji, które zapewniają wysokiej jakości światło i spokój w oświetleniu na lata.
 

Żarówka ES111 - dwa typy trzonków

Żarówka LED AR111 ze względu na swój specjalistyczny zakres pracy, dostępna jest w wersji zasilanej bezpiezcnym napięciem 12V, lub zmiennym o wartości 230V. Oczywiście wszystko zależy od konstrukcji gwintu, oraz od tego, czy została ona wyposażona we wbudowaną przetwornicę, lub nie. Jak już dobrze wiemy, diody LED to produkty, które pracują pod niskim napięciem, a rodzaj zasilania żarówki zależy od tego, czy posiada ona wbudowaną przetwornicę. W zależności od wybranego rodzaju zasilania LED AR111 będzie dostępny z trzonkiem GU10 (230V) lub ES111. Pierwszy z nich to znany z mniejszych żarówek GU10, który jest przystosowany do pracy pod napięciem 230V. Drugi z nich to natomiast specjalny trzonek (o rozstawie bolców 111mm), który tak często wcześniej mogliśmy spotkać w tradycyjnych halospotach.
 

Żarówka LED AR111 a oświetlenie komercyjne

Kupując żarówkę AR111 zasilaną napięciem 12V lub 230V należy zwrócić uwagę na jej kąt świecenia. Żarówka ES111 o wąskim kącie światła świetnie sprawdzą się do punktowego oświetlenia, natomiast ta o szerokim doskonale oświetli całe pomieszczenie.
 
Wszystkie parametry żarówki ES111 sprawiają, że jest to idealny produkt do oświetlenia komercyjnego, czyli tam, gdzie ważne jest zachowanie bardzo dobrych parametrów świetlnych i wysokiej jakości emitowanego światła. Żarówka LED AR111 to najlepszy do oświetlenia sklepów, stacji benzynowych, biur, muzeów czy teatrów. Jej wysokiej jakości światło, doskonale oddaje naturalne kolory i nie męczy naszego wzroku.
Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej


* Pola wymagane