INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Żarówki LED E40

Żarówki LED E40 - nowa generacja żarówek do lamp ulicznych

 

Żarówki LED z gwintem E40 zostały wyposażone w trzonek Edisona o długości i średnicy ok 40mm. Jest to energooszczędny typ źródła światła, polecany do montażu w lampach ulicznych czy parkowych. Najnowsza generacja diod SMD użyta w naszych lampach sprawia, że ich światło stoi na najwyższym poziomie, a ponadto dają gwarancję długiej żywotności. Żarówki LED E40 to wysokiej jakości zamiennik tradycyjnych żarówek gazowych, których wymiana wiąże się z dużą oszczędnością energii i bezawaryjnością.

 

Żarówki Uliczne LED E40 jako idealnie oświetlenie alejek parkowych

 

Ogromny wybór rodzajów lamp E40 LED w naszej ofercie sprawia, że każdy z naszych klientów dopasuje odpowiedni typ żarówki do własnych preferencji. Żarówki E40 wykonane w technologii LED zostały przystosowane do zasilania napięciem 230V. Podczas ich instalacji należy zadbać o to, aby jakiekolwiek układy elektroniczne w lampie zostały odłączone. Po wykonaniu tych zaleceń będziemy pewni, że nasza lampa nie doprowadzi do uszkodzenia żarówki.

 

Żarówki Ledowe z gwintem E40 i ich zastosowanie

Żarówki LED na gwint E40 to gwarancja dobrej jakości produktu. Świetnie współpracują zarówno z czujnikami ruchu i zmierzchu, jak i są odporne na częste cykle włączeń i wyłączeń. Poniżej przestawimy Państwu kilka lamp, w których żarówka LED E40 jest najczęściej spotykana

  • Lampy uliczne
  • Lampy parkowe
  • Lampy przemysłowe
  • Lampy magazynowe
  • Oprawy z gwintem E40

 

Podczas wyboru źródła światła należy zwrócić uwagę również na barwę światła. Do wyboru mamy aż trzy barwy: ciepłą, dzienną i zimną. W zależności od zastosowania oraz miejsca pracy żarówki LED z gwintem E40 odpowiednio dopasujemy ją do miejsca oświetlenia.

[Produktów w tej kategorii: 17]   Wyświetl po:* Pola wymagane