INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED GU10

Żarówki LED GU10 jako zamiennik tradycyjnych halogenów


Żarówki ledowe z gwintem GU10 są energooszczędnym zamiennikiem tradycyjnych żarówek halogenowych. Jest to następca tradycyjnego gwintu MR16 na rzecz nieporównywalnie wytrzymalszego i mniej przegrzewającego się trzonka GU10. Halogeny LED GU10 stanowią znakomity wybór dla ludzi ceniących sobie stabilność i jakość. Nie grzeją się, a bogata oferta różnego rodzaju ich typów sprawia, że każdy z naszych klientów spełni swoje indywidualne preferencje oświetleniowe.


Halogeny Ledowe GU10 - zasilane napięciem 230V


Żarówka GU10 LED do rozpoczęcia swojej pracy nie potrzebuje żadnych zewnętrznych zasilaczy. Oznacza to, że aby nasze halogeny LED GU10 230V zaczęły prace wystarczy podłączyć je bezpośrednio do sieci napięcia, jakie obowiązuje w Polsce. Jest to ważny argument podczas instalacji. Od teraz nie musimy martwić się o schowanie zasilacza w bezpieczne miejsce, tak jak to było w tradycyjnych halogenach.


Jakie żarówki LED GU10


Żarówki LED na gwint GU10 występują w wielu typach. Możemy wybierać pośród żarówek z mlecznym lub przezroczystym szkłem, jak i również dobrać kąt świecenia, który najbardziej będzie dla nas odpowiedni. Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowy podział lamp ze względu na kąt świecenia i rodzaj klosza.

  • Żarówka LED GU10 przezroczysta - idealna, kiedy chcemy maksymalnie wykorzystać potencjał świetlny diod LED.
  • Żarówka LED GU10 mleczna - doskonale rozproszy światło diod LED i ukryje ich widoczność.
  • Żarówka LED GU10 z wąskim kątem światła - idealna do punktowego oświetlenia i podkreślenia dekoracji.
  • Żarówka LED GU10 z szerokim kątem światła - równomiernie oświetli całe pomieszczenie.


Podsumowując żarówka LED na gwint GU10 stanowi energooszczędną i bardzo wygodną alternatywę dla tradycyjnych źródeł światła. Jest to znakomity wybór, który pozwoli nam na łatwy i prosty montaż, ale także opcja, która zmniejszy nasze rachunki za prąd.

[Produktów w tej kategorii: 66]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Następne


* Pola wymagane