INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Żarówki LED MR16 / GU5.3

Żarówki LED MR16 - idealna źródła światła do oprawek sufitowych

 

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę żarówek halogenowych LED MR16. Żarówki LED o gwincie MR16 wyróżniają się wysoką mocą światła, szerokim lub wąskim kątem świecenia oraz bardzo przystępną ceną. Żarówki z gwintem MR16 emitują bardzo przyjemne światło, które znakomicie oddaje naturalne kolory przedmiotów. Ogromną zaletą żarówk wykonanych w technologii LED jest również jej energooszczędność. W porównaniu do tradycyjnego oświetlenia żarówki LED GU5,3 są w stanie zmniejszyć nasze rachunki za oświetlenie o nawet 90%. Pieniądze oszczędzamy nie tylko przy niskich rachunkach za prąd, ale także na długiej żywotności naszych produktów. Żarówka LED MR16 50mm będzie nam służyć zdecydowanie dłużej niż tradycyjny halogen.

 

Żarówki LED z gwintem MR16 i sposób ich zasilania

 

Żarówki ledowe MR16 w zależności od modelu zostały przystosowane do zasilania napięciem 12V lub 230V. Taki wybór zasilania sprawia, że są to żarówki uniwersalne, które spełnią wymagania każdego z naszych klientów. Poniżej przedstawiamy Państwu podstawowe zalety zasilania naszych produktów.

 

Żarówka LED MR16 12V - jest to halogen, który zasilamy bezpiecznym napięciem 12V. Do jego pracy możemy używać wyłącznie stabilizowanych zasilaczy, przystosowanych do technologii LED. Świetny wybór do oświetlenia łazienki i miejsc o podwyższonej wilgotności.

Żarówka LED MR16 230V - wersja zasilana 230V to bardzo prosty i przyjazny produkt w montażu, do którego pracy nie potrzebujemy żadnych zewnętrznych zasilaczy. Idealna propozycja dla klientów, którzy będą mieli problem ze schowaniem zewnętrznego zasilacza.

 

Halogeny LED MR16 jako popularne i energooszczędne rozwiązanie

 

Żarówki LED z gwintem MR16 to bardzo popularne rozwiązanie oświetleniowe, bardzo często spotykane wraz z oprawkami sufitowymi. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia:

  • łazienki
  • kuchni
  • korytarzu
  • wystawy
  • do podświetlenia elementów dekoracji
[Produktów w tej kategorii: 29]   Wyświetl po:* Pola wymagane