Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówki LED na pilota

Żarówki LED sterowane przy pomocy pilota stają się coraz bardziej popularne. Pozwalają one bez potrzeby wstawania z kanapy lub łóżka włączyć światło w pomieszczeniu, lub je wyłączyć tuż przed snem. Niektóre modele posiadające diody RGB pozwalają na uzyskanie pięknych i ciekawych efektów świetlnych, które świetnie sprawdzają się podczas imprez lub romantycznych spotkań. Łatwe sterowanie kolorami, natężeniem światła i temperaturą barwową sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób szukających nowoczesnych źródeł światła.

 

Spis treści:

  1. Żarówki LED na pilot -- zastosowanie
  2. Zalety żarówek na pilot
Barwa światła:
Producent:
Kształt żarówki:
Trzonek:
Możliwość ściemniania:
Klasa energetyczna:
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Wydajność:
od: do lm/W
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 17    Wyświetl po:

Żarówki LED na pilot -- zastosowanie


Żarówki na pilot idealnie sprawdzą się w nowoczesnych i modernistycznych wnętrzach domów i mieszkań. Mogą być stosowane jako główne źródło światła, ale również jako akcentowe lub dodatkowe oświetlenie. Bez problemu zamontujesz je do standardowych lamp, czy żyrandoli. W przypadku kinkietów i lamp posiadających niestandardowe gniazda, należy znaleźć taką żarówkę, która będzie pasować do danego urządzenia. Dodatkowo, LEDy na pilot mogą stać się ozdobnym elementem mebli, luster, czy ścian, dodając nowoczesności klasycznemu wnętrzu.
Oprócz tego wszędzie tam, gdzie należy zadbać o wysoką jakość oświetlenia, a także jego funkcjonalność, żarówki LED na pilot sprawdzą się idealnie

 

Zalety żarówek na pilot


Żarówki LED posiadają mnóstwo zalet w porównaniu do standardowych źródeł światła. Sterowane na pilot żarówki oprócz tego, mogą pochwalić się również ogromną wygodą użytkowania. Do zalet żarówek LED na pilot należą:

  • Oszczędność energii elektrycznej. Nowoczesne LEDy są znacznie bardziej energooszczędne od standardowych żarówek i świetlówek, dzięki czemu pozwalają oszczędzić od 30 do 70% energii elektrycznej rocznie.
  • Wysoka jakość światła. Światło jest wolne od efektu migotania, a dodatkowo bez problemu można je dostosować do własnych potrzeb.
  • Możliwość sterowania światłem na terenie domu. Przy pomocy pilota możesz w kilka chwil zmienić światło z chłodnego na ciepłe lub całkowicie je wyłączyć.
  • Długa żywotność. Żarówki na pilot posiadają wbudowane diody LED, których żywotność może wynosić nawet 100 tys. godzin.

W naszej ofercie znajdziesz LED-owe żarówki na pilota od znanych i sprawdzonych producentów oświetlenia. Każde urządzenie jest przez nas sprawdzane, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz źródło światła o przedstawionych w ofercie parametrach.* Pola wymagane