Żarówki LED GU11

Żarówki LED GU11

Żarówka LED GU11 to specjalny typ oświetlenia będący odpowiednikiem tradycyjnych halogenów o średnicy 35mm. Przystosowane do montażu w tradycyjnych oprawkach tej wielkości, żarówki LED 35mm o gwincie GU11 są w większości zasilane napięciem 230V. Ułatwia to sam montaż, gdyż nie ma potrzeby zakupu i instalacji zasilaczy LED.  Dzięki uniwersalnym wymiarom, żarówki LED GU11 zamontować można często tam, gdzie nie mieści się tradycyjny rozmiar 50mm i żarówki LED GU10. Jako takie, są oświetleniem bardziej wyspecjalizowanym – używanym rzadziej, jednak w bardziej konkretnych przypadkach.

Żarówka LED GU11 – główne cechy

Żarówki LED o gwincie GU11 posiadają kilka cech wspólnych. Wśród głównych znaleźć można:

- średnica 35mm – podstawowa różnica między żarówkami tego typu a typem GU10 to mniejsza średnica żarówki, a co za tym idzie mniejszy wymiar całkowity żarówki;

- zasilanie 230V – jako, że żarówki GU11 montuje się głównie tam, gdzie nie ma dużo miejsca, zasila się je czystym napięciem 230V,aby uniknąć konieczności dodatkowego chowania zasilacza LED.

- gwint GU – gwint zastosowany w żarówkach GU11 to tzw. „wkładany i przekręcany” podwójny grzybek. Jest to rozwiązanie sprawdzone i bezpieczne.


[Produktów w tej kategorii: 8]   Wyświetl po:

Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led