INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED RGB

Żarówka LED RGB - wielokolorowe rozwiązanie oświetleniowe

 

Żarówki LED RGB stanowią często wybierany typ źródła światła przez naszych klientów. Są to produkty bardzo uniwersalne, które mogą służyć zarówno do oświetlenia dekoracyjnego lub jako główne źródło światła. Kolorowe ledy z pilotem prócz opcji wyboru barwy światła posiadają wiele dodatkowych opcji. Automatyczna zmiana kolorów, płynne przechodzenie z jednego koloru na inny czy możliwość ich ściemniania stanowią nieodłączny element współczesnej technologii.

 

Kolorowe żarówki LED RGB i RGBW

 

Żarówki LED RGB sterowane pilotem występują w trzech różnych rodzajach źródła światła. Możemy wybierać pośród:

  • Żarówki LED RGB - lampy LED z możliwością wyboru koloru świecenia z palety barw RBB. Idealne do dekoracyjnego oświetlenia.
  • Żarówki LED RGBW - nowoczesne źródła światła, w których prócz kolorów RGB możemy wybrać barwę białą. Mają szerokie zastosowanie, dzięki czemu posłużą nam zarówno jako oświetlenie dekoracyjne, jak i główne.

 

Żarówki LED sterowane pilotem

 

Do każdej z kolorowych żarówek LED otrzymujemy pilot. Służy on do bezprzewodowej komunikacji z naszymi źródłami światła. Jest to bardzo wygodne i intuicyjne rozwiązanie, które pozwala nam sterować żarówkami bez potrzeby wstawania z fotela. Kolorowe żarówki RGB to bardzo efektowne rozwiązanie zarówno do Twojego domu, jak i firmy.

[Produktów w tej kategorii: 3]   Wyświetl po:* Pola wymagane