Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz 24V

Zasilacz 24V to komponent służący do zasilania produktów wykonanych w energooszczędnej technologii LED. Zasilacz 24V doskonale sprawdzi się do instalacji opartych o taśmy LED (również dostępne w ofercie naszego sklepu). Zasilacz impulsowy 24V będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku każdej instalacji wymagającej prądu o stałym napięciu 24V. W sprzedaży posiadamy zasilacze LED w różnych wersjach. Najpopularniejszy to zasilacz modułowy i zasilacz wodoodporny. W ciągłej sprzedaży posiadamy także zasilacz na szynę DIN, wtyczkowy, oraz Desktop. Zasilacz 24V to jeden z najczęściej i najchętniej wybieranych zasilaczy, przez naszych klientów.

Certyfikaty:
Typ zasilacza:
Producent:
Możliwość ściemniania:
Klasa szczelności:
Napięcie:
Gwarancja:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 224    Wyświetl po:

ZASILACZ LED 24V - co to?

Zasilacz LED 24V, co to? Jest to urządzenie, które posłuży nam do zasilania oświetlenia wymagającego stabilnego napięcia o wartości 24V. Tego typu transformatory wykorzystujemy najczęściej jako zasilacze do taśm LED, czy coraz popularniejsze obecnie lampy ogrodowe 24V. Oświetlenie LED 24V jest także znacznie prostsze w sterowaniu. Na rynku mamy dzisiaj dostęp do wielu ściemniaczy i sterowników, którymi w swobodny sposób będziemy kontrolować moc światła naszych lamp, a także jego barwę.  Zasilacze LED 24V to niezwykle popularne urządzenia służące do pomocy w dostosowaniu odpowiedniego napięcia, które jest wymagane w danym urządzeniu. Zasilacz to bezsprzecznie podstawowa rzecz odpowiadająca za poprawne funkcjonowanie produktu oświetleniowego. Wybierając zasilacz LED 24V należy pamiętać o tym, aby dobrać go w odpowiedni sposób. Jaki? Wybierając zasilacz LED należy dobrać moc zasilacza do mocy urządzenia. Dzięki odpowiedniemu zasilaczowi dobranemu do naszej oprawy oświetleniowej, mamy pewność, że zapewniliśmy bezawaryjne działanie. W naszym sklepie SMD-LED znajdą Państwo szeroką listę produktów kategorii zasilacze LED 24V, a także zasilacze o innej mocy, które pomożemy Państwu dobrać zgodnie z przeznaczeniem. Podczas wybierania zasilacza należy pamiętać także o ważnej rzeczy jaką jest jakość. Jakość produktu jest niezwykle ważna, dlatego powinniśmy uważać na zbyt niskie ceny, które często są równoznaczne z niską jakością. Zdecydowanie bardziej opłacalne jest zakupienie produktu od sprawdzonego producenta, gdyż posłuży nam on przez lata. 

TRANSFORMATOR LED 24V - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Transformator LED 24V to często wybierany produkt. Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni transformator LED 24V? Przede wszystkim zadbajmy o bezpieczeństwo. Zasilacz LED 24V to produkt, który w trosce o bezpieczeństwo ich użytkowania, a także stabilność całej instalacji posiadają szereg zabezpieczeń takich jak:

 • nadnapięciowe
 • nadprądowe (przeciążeniowe)
 • zwarciowe
 • temperaturowe

Zasilacze do ledów 24V spełniają także wszystkie normy bezpieczeństwa zawarte w ustawie UL60950-1 oraz TUV EN60950-1. Wybierając transformator ledowy, zwróćmy szczególną uwagę na miejsce jego montażu. Zasilacz LED 24V zamontowany wewnątrz budynku nie musi posiadać dodatkowych zabezpieczeń względem szczelności i w tego typu przypadkach, będziemy mogli wykorzystać zasilacze modułowe. Jeśli natomiast nasz transformator ledowy będzie zainstalowany na zewnątrz, wtedy powinniśmy wykorzystać zasilacz hermetyczny IP67, który jest odporny na działanie szkodliwego pyłu, kurzu i wilgoci. Takie zabezpieczenie jest konieczne, jeśli chcemy użyć zasilacza w miejscu narażonym na wilgoć, czy niebezpieczne warunki atmosferyczne. Wybierając zasilacz LED na 24V należy pamiętać o zwróceniu uwagi na poszczególne parametry, które mogą być kluczowe podczas wyboru właściwego urządzenia. 

ZASILACZE DO LEDÓW 24V 

Zasilacze do ledów 24V podobnie jak te najpopularniejszy zasilacz LED 24V dostępny jest w kilku wersjach. W naszym sklepie internetowym dostępne są:

 • Zasilacze modułowe, przystosowane do wewnętrznych instalacji
 • Zasilacze hermetyczne wyposażone w szczelną obudowę, z klasą szczelności IP67
 • Zasilacze ultra płaskie - najmniejsze z dostępnych transformatorów, które będziemy mogli ukryć między innymi w profilu aluminiowym.

Wybór odpowiedniego zasilacza do naszej instalacji może zadecydować o jej bezawaryjności i trwałości, a on sam nie jest zbyt trudny. Kupując zasilacz LED 24V, pamiętajmy o zapasie mocy, względem naszej instalacji, a także o wyborze odpowiedniego transformatora, względem miejsca jego instalacji. W naszym sklepie dostępne są także zasilacze o różnych mocach, więc w naszej ofercie znajdą Państwo zasilacz LED o mocy 12W, jak i transformator LED 24V 300W. Tak ogromny wybór sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie w naszym sklepie odpowiedni zasilacz do swojej indywidualnych instalacji oświetleniowej. Bez właściwie dobranego zasilacza do naszej oprawy oświetleniowej, nie jesteśmy w stanie zapewnić prawidłowego i co najważniejsze bezpiecznego działania całej instalacji. Bez zasilacza, którego zadaniem jest jak sama nazwa wskazuje zasilanie podłączonych do niego urządzeń, które poprzez swoją specyfikację wymagają odpowiedniego napięcia. Wybór właściwego zasilacza jest więc kluczowym elementem udanej instalacji oświetleniowej w naszym domu, biurze, czy firmie.

ZASILACZE LED 24V - jak wybrać najlepszy?

Jednymi z najczęściej wybieranych produktów są zasilacze LED 24V, jak wybrać najlepszy? Wybierając zasilacz LED 24V przede wszystkim ustalmy jego przeznaczenie. Do wyboru mamy szeroki wybór produktów między innymi zasilacze modułowe, czy hermetyczne. Dokonując zakupu zasilacza LED, należy przeanalizować parametry produktu. Jeśli potrzebny nam jest wodoszczelny zasilacz, bezsprzecznie możemy postawić na zasilacz hermetyczny. Posiada on wysoką klasę szczelności IP67. Charakteryzuje się także prostym montażem, który nie powinien nikomu sprawić problemu. W razie jeśli potrzebujemy zasilacza odpowiedniego do neonów, czy taśm LED, dobrym wyborem będzie zasilacz desktopowy. Istnieje wiele rodzajów zasilaczy, spośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od potrzeby mamy do wyboru między innymi takie urządzenia jak zasilacze 24V DC, czy na przykład zasilacz 24V impulsowy. Zasilacze LED 24V Zasilacze LED 24V posiadają szereg zabezpieczeń nadnapięciowych i nadprądowych, dlatego są gwarancją produktów niezawodnych i najwyższej jakości. Są to zasilacze do instalacji oświetleniowej o dedykowanym stałym napięciu 24V.

Zasilacz na 24V - czym się charakteryzują?

Czym charakteryzują się zasilacze LED 24V? Zasilacz na 24V to produkty dostępne w naszej ofercie, które charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą. Są to bardzo wszechstronne produkty, które posłużą nam do zasilania produktów wykonanych w technologii LED, które do pracy potrzebują prądu o napięciu 24V. Nasze zasilacze do LED 24V spełniają szereg wymogów Unii Europejskiej i posiadają wiele zabezpieczeń, które gwarantują bezpieczeństwo ich używania. Zasilacz 24V był testowany pod pełną mocą i został wyposażony w zabezpieczenia:

 • nadprądowe
 • nadnapięciowe
 • zwarciowe
 • temperaturowe

W zależności od rodzaju zasilacza LED 24V będziemy mogli go używać wyłącznie w instalacjach wewnętrznych lub w wewnętrznych lub zewnętrznych. Zasilacze hermetyczne GLP 24V to zalecany przez nas produkt, który cechuje szczelna obudowa IP67 i długa gwarancja producenta. Możemy go używać zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Pozostałe zasilacze 24V z naszej oferty, które nie posiadają uszczelnionej obudowy, powinny być instalowane wewnątrz pomieszczeń. 

24V zasilacz - czym zasilać taśmy, żarówki i lampy

Dobrze znany 24V zasilacz to często wybierane urządzenie, za pomocą którego możemy zasilić taśmy, żarówki, a także lampy LED. Przetwornice LED 24V to uniwersalne zasilacze, które posłużą nam do zasilania zarówno taśm LED 24V, jak i innych produktów wymagających zewnętrznego zasilacza 24V o stabilizowanym napięciu. Transformatory LED 24V stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby naszych klientów, którzy posiadają nie tylko oświetlenie zasilane prądem o napięciu 12V, ale coraz częściej używają produktów, które do zasilenia będą potrzebowały zasilaczy do LED 24V. Odpowiedni wybór zasilacza jest jedną z kluczowych rzeczy, która ma duży wpływ na późniejsze funkcjonowanie naszego produktu oświetleniowego. Bez względu na to czy szukamy zasilacza do taśmy LED, żarówki, czy może lampy ledowej, należy dobrze przemyśleć wszystkie ważne parametry i sprawdzić czy będą wystarczające.* Pola wymagane