Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz do taśmy LED

Oświetlenie przeszło dużą przemianę w ostatnich latach. Karierę zrobiły źródła światła LED i dziś stały się standardem oświetleniowym zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. LEDy są obecne w każdym aspekcie naszego życia. Podstawą trwałego i dobrego oświetlenia LED jest bezpieczne i stabilne źródło zasilnia. Z tego powodu niezwykle istotny jest, abyśmy dobrali odpowiednie do naszych źródeł światła zasilacze ledowe. Bardzo ważne, aby były to zasilacze wysokiej jakości, potwierdzonej odpowiednimi certyfikatami. Takie zasilacze będą charakteryzowały się spodziewaną trwałością, zagwarantują wysoką jakość oświetlenia oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zasilacze do taśm LED oferowane przez sklep smd-led.pl to zasilacze spełniające wszystkie te warunki. Taśmy Ledowe to nowoczesny rodzaj oświetlenia, zapewniający atrakcyjne światło, duże możliwości sterowania i nowoczesny wygląda każdego pomieszczenia, w jakim zostaną zainstalowane. Koniecznym warunkiem do poprawnego ich montażu jest jednak właśnie zasilacz taśmy LED.

  1. Zasilacze do taśm LED
  2. Zasilacz taśmy LED
  3. Zasilacz do listwy LED
  4. Transformator do taśmy LED
Produktów w tej kategorii: 49    Wyświetl po:

Zasilacze do taśm LED

W ofercie naszego sklepu znajdziemy zasilacz do taśmy LED 12V, 48V oraz o innym napięciu bezpiecznym. Każdy taki zasilacz do taśmy LED jest dedykowany do nowoczesnych instalacji oświetleniowych. Stabilizuje on napięcie, zapewniając brak nagłych skoków napięć wpływających destrukcyjnie na taśmę LED, którą zasila. Dobór odpowiedniego zasilacza zagwarantuje właściwą pracę naszego oświetlenia i zapewni dużą jego trwałość. Jak dobrać zasilacz do naszej taśmy? Określenie mocy, jaką powinien posiadać transformator do taśmy LED, jest niezwykle proste. Należy w tym celu przemnożyć moc taśmy przez ilość metrów, jaką będziemy zasilać i dodać do tego 10-15% zapasu. Otrzymany wynik określi nam moc zasilacza, jaka będzie nam potrzebna.

 

Zasilacz taśmy LED

Najpopularniejszymi instalacjami o bezpiecznym napięciu są instalacje 12V. Dlatego też najczęściej poszukiwanym jest zasilacz 12V. Wybór takich zasilaczy w naszym sklepie jest bardzo duży. Możemy wybierać spośród zasilaczy o mocach od 6W do aż 500W. Mamy też do wyboru różne rodzaje zasilaczy. Podstawą są klasyczne zasilacze napięciowe oraz modułowe. Możemy również naszą instalację wyposażyć w zasilacz do listwy LED do puszki. Taki zasilacz ukryjemy w miejscu standardowej puszki elektrycznej o średnicy 60 mm. Do podłączenia taśm LED w miejscach o podwyższonej wilgotności np. łazienkach służy zasilacz 12v do taśmy LED hermetyczny lub bryzgoszczelny. Możemy również zaopatrzyć się w zasilacz LED meblowy. To zasilacz o niewielkich wymiarach tylu slim, który z łatwością zainstalujemy w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Sprawdzi się on we wszelkiego rodzaju wnękach, szafkach, półkach itp. Podobne zastosowanie będzie miał zasilacz ultrapłaski. Odnajdziemy w naszej ofercie również zasilacze do montażu na szynę DIN, zasilacze wtyczkowe oraz typu desktop. Podobne możliwości wyboru mamy także wówczas, gdy interesuje nas zasilacz 24V.

 

Zasilacz do listwy LED

Nasza oferta umożliwia odnalezienie zasilaczy odpowiednich do zasilania zarówno taśm jednokolorowych jak taśm RGB. Zasilacz do taśmy LED RGB zapewni jej doskonałą pracę oraz wysokiej jakości emitowane światło różnokolorowe. Korzystając z oferty sklepu smd-led.pl, każda instalacja taśmy LED będzie zabezpieczona w dobór właściwego zasilacza. Niezależnie do tego, jaka taśma LED nas interesuje, znajdziemy zasilacz właściwy do jej zasilenia. Każdy zasilacz dostępny na tej stronie to zasilacz do taśmy LED, którego cena jest atrakcyjna, jakość wykonania wysoka, a oferowane możliwości bardzo duże. Zasilacze, jakie sprzedajemy, pochodzą od renomowanych producentów zasilaczy, są sprawdzone od lat, trwałe, solidne oraz bezpieczne w użytkowaniu.

 

Transformator do taśmy LED

Wybór odpowiedniego zasilacza wydaje się trudnym zadaniem. Jest to jednak czynność prosta i właściwy zasilacz listwy LED może określić każdy, nawet nieobeznany z elektroniką i oświetleniem we własnym zakresie. Jedyna wiedza, jaką musimy dysponować, jest w zasadzie moc odcinka taśmy, jaki będziemy zasilać. To zdefiniuje moc poszukiwanego zasilacza. Sposób i miejsce montażu z kolei określi, jakiego typu transformator do listwy LED jest nam potrzebny. Ta wiedza jest wystarczająca do odnalezienia właściwego dla nas transformatora. Mając takie informacje, możemy również skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy z chęcią pomogą przy poszukiwaniu odpowiedniego urządzenia. Szeroki wybór zasilaczy, wysoka ich jakość oraz niskie ceny, a także doświadczona i fachowa obsługa, sprawiają, że smd-led.pl jest idealnym miejscem do zakupu źródła zasilania do swojej taśmy LED.  * Pola wymagane