INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Zasilacz LED 24V

Transformator LED 24V to urządzenie, które posłuży nam do zasilania oświetlenia wymagającego stabilnego napięcia o wartości 24V. Tego typu transformatory wykorzystujemy najczęściej do instalacji opartych o taśmy LED, czy coraz popularniejsze obecnie lampy ogrodowe 24V. Oświetlenie LED 24V jest także znacznie prostsze w sterowaniu. Na rynku mamy dzisiaj dostęp do wielu ściemniaczy i sterowników, którymi w swobodny sposób będziemy kontrolować moc światła naszych lamp, a także jego barwę.

 

Transformator LED 24V

Zasilacze ledowe 24V w trosce o bezpieczeństwo ich użytkowania, a także stabilność całej instalacji posiadają szereg zabezpieczeń takich jak:

  • nadnapięciowe
  • nadprądowe (przeciążeniowe)
  • zwarciowe
  • temperaturowe

Zasilacze do ledów spełniają także wszystkie normy bezpieczeństwa zawarte w ustawie UL60950-1,oraz TUV EN60950-1.

 

Wybierając transformator ledowy, zwróćmy szczególną uwagę na miejsce jego montażu. Zasilacz LED 24V zamontowany wewnątrz budynku nie musi posiadać dodatkowych zabezpieczeń względem szczelności i w tego typu przypadkach, będziemy mogli wykorzystać zasilacze modułowe. Jeśli natomiast nasz transformator ledowy będzie zainstalowany na zewnątrz, wtedy powinniśmy wykorzystać zasilacz hermetyczny IP67, który jest odporny na działanie szkodliwego pyłu, kurzu i wilgoci.

 

Zasilacze do ledów 24V

Transformator do LED 24V podobnie jak te najpopularniejsze 12V dostępny jest w kilku wersjach. W naszym sklepie internetowym dostępne są:

  • Zasilacze modułowe, przystosowane do wewnętrznych instalacji
  • Zasilacze hermetyczne wyposażone w szczelną obudowę, z klasą szczelności IP67
  • Zasilacze ultrapłaskie - najmniejsze z dostępnych transformatorów, które będziemy mogli ukryć między innymi w profilu aluminiowym.

Wybór odpowiedniego zasilacza do naszej instalacji może zadecydować o jej bezawaryjności i trwałości, a on sam nie jest zbyt trudny. Kupując zasilacz LED 24V pamiętajmy o zapasie mocy, względem naszej instalacji, a także o wyborze odpowiedniego transformatora, względem miejsca jego instalacji. W naszym sklepie dostępne są także zasilacze o różnych mocach, więc w naszej ofercie znajdą Państwo zasilacz LED o mocy 12W, jak i transformator LED 24V 300W. Tak ogromny wybór sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie w naszym sklepie odpowiedni zasilacz do swojej indywidualnych instalacji oświetleniowej.

Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 232]   Wyświetl po:

1 2 3 4 5 ... 5 Następne


* Pola wymagane