Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze hermetyczne

Zasilacz hermetyczny do LED to komponent przeznaczony do pracy z nowoczesnymi technologiami, wyróżniający się wysoką klasą szczelności. Zasilacz wodoodporny LED jest odporny na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zasilacze hermetyczne to również gwarancja wysokiej kultury pracy. Ich szczelne, jednolite obudowy wygodne są podczas instalacji i montażu. Chłodzone są poprzez swobodny obieg powietrza, więc nawet największe moce są ciche podczas pracy i nie posiadają wbudowanego radiatora. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zasilacze hermetyczne EKO, jak i również produkty Premium z wydłużoną gwarancją producenta.

 1. Zasilacze hermetyczne IP67, czyli transformatory do pracy w trudnych warunkach
 2. W jaki sposób dobrać odpowiedni zasilacz?
 3. Zasilacze hermetyczne do oświetlenia LED 24V
 4. Zasilacze hermetyczne 24V GLP - idealne do domu, jak i przemysłu
Producent:
Klasa szczelności:
Typ zasilacza:
Napięcie:
Gwarancja:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 146    Wyświetl po:

Zasilacze hermetyczne IP67 czyli transformatory do pracy w trudnych warunkach

W sklepie internetowym SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy do oświetlenia LED 12V. Zasilacze hermetyczne LED różnią się od siebie parametrami i ceną - wszystko by dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdziemy zasilacze wodoodporne, odporne na pył, wyładowania atmosferyczne, wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia (np. przeciwzwarciowe), chłodzone obiegiem powietrza - mogą być one stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
 

W jaki sposób dobrać odpowiedni zasilacz

Wybierając zasilacz do oświetlenia LED 12V stajemy przed trudnym wyborem. Pierwsze co powinniśmy, zrobić jest, oszacowanie czy transformator będzie narażony na czynniki zewnętrzne, które mogłyby zakłócić jego pracę. Jeśli pomieszczenie jest o podwyższonej wilgotności lub chcemy nasz zasilacz, zamontować na zewnątrz. wtedy najlepszym wyborem są zasilacze hermetyczne do LEDZasilacze zamknięte w szczelnej obudowie są odporne na wilgoć, bryzgi wody, kurz czy innego rodzaju pyły. Stanowią świetny wybór, kiedy zależy nam na bezawaryjnym i bezobsługowym zasilaniu naszego oświetlenia
 

Zasilacze LED GLP - najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia

GLP to znana na całym świecie marka zajmująca się produkcją praktycznie bezawaryjnych zasilaczy zamkniętych w szczelnych obudowach. Zasilacze hermetyczne GLP stanowią bardzo częsty wybór projektantów, którym zależy na długiej pracy i bezawaryjności naszego układu LED. Zasilacze LED IP67 posiadają stabilizowane napięcie i nienaganne parametry dlatego świetnie sprawdzą się do zasilania taśm LED, modułów LED, żarówek LED 12V czy listw LED 12V.

 

Zasilacze hermetyczne do oświetlenia LED 24V

Zasilacz LED 24V w hermetycznej obudowie doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to idealny wybór do zewnętrznych instalacji, w których zależy nam na wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zasilacze LED 24V wodoszczelne spełniają wszystkie wymogi szczelności na poziomie IP67 i są odporne na wnikanie pyłu, kurzu i wilgoci, które mogą zakłócić odpowiednią pracę transformatorów. Zasilacze hermetyczne 24V to transformatory dedykowane do oświetlenia LED o stabilizowanym napięciu. Świetnie sprawdzą się do zasilania:

 • Taśm LED 24V
 • Żarówek LED 24V o dowolnym gwincie
 • Lamp LED 24V
 • Listw LED 24V
 • Plafonów LED 24V

 

Zasilacze Hermetyczne 24V GLP - idealne do domu, jak i przemysłu

Zasilacze wodoodporne 24V ze względu na wysoki poziom ochrony, mogą być stosowane zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest to bardzo częsty wybór projektantów do zasilania oświetlenia LED 24V w łazienkach, na poddaszach czy podbitkach dachowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy LED IP67 24V, a wśród nich polecane przez nas:

 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 12W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 24W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 36W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 60W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 72W

Zasilacze wodoodporne 24V dostępne są w plastikowej, jak i w aluminiowej obudowie zapewniającej dodatkowe odprowadzanie ciepła i działającej jak radiator.

 

Zalety zasilaczy LED 24V w szczelnej obudowie

 • Kompaktowe, niewielkie wymiary
 • Łatwe w montażu - wychodzące przewody, miejsce na śruby mocujące
 • Klasa szczelności IP67
 • Przed sprzedażą testowane pod pełnym obciążeniem
 • Wysoka sprawność potwierdzona 3-letnią gwarancją
Halogeny do łazienki — jakie wybrać?
11.02.2021 Halogeny do łazienki — jakie wybrać?

Oświetlenie LED jest idealne do atrakcyjnego oświetlenia w łazience. Wykorzystując źródła światła i zasilacze o zwiększonym stopniu szczelności, zapewnimy sobie funkcjonalność, trwałość oświetlenia i nowoczesny wygląd łazienki.

Więcej


* Pola wymagane