Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze hermetyczne

Zasilacze hermetyczne  to komponenty przeznaczone do pracy z nowoczesnymi technologiami, wyróżniające się wysoką klasą szczelności IP67. Zasilacz wodoodporny LED jest odporny na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zasilacze hermetyczne to również gwarancja wysokiej kultury pracy. Ich szczelne, jednolite obudowy wygodne są podczas instalacji i montażu. Chłodzone są poprzez swobodny obieg powietrza, więc nawet największe moce są ciche podczas pracy i nie posiadają wbudowanego radiatora. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zasilacze hermetyczne EKO, jak i również produkty Premium z wydłużoną gwarancją producenta.

Certyfikaty:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Producent:
Gwarancja:
Typ zasilacza:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 149    Wyświetl po:

ZASILACZ HERMETYCZNY w trudnych warunkach

Zasilacz hermetyczny w trudnych warunkach sprawdza się idealnie. Posiada wysoką klasę szczelności wynoszącą IP67. Dzięki temu jest w stanie przetrwać w niekomfortowych warunkach takich jak wilgoć, czy zakurzenie. Zasilacze hermetyczne sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających czynnikach atmosferycznych. Wysoki stopień ochrony sprawia, że spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Hermetyczny zasilacz posiada zabezpieczenia zwarciowe i napięciowe. Zasilacz LED hermetyczny posiada jeszcze wiele zalet o których warto wspomnieć. Między innymi przydatną cechą zasilaczy hermetycznych  jest to, że nie wymagają one serwisowania. Urządzenia te są tak skonstruowane, że możemy schować je w zabudowie i nie potrzebują wentylacji. W sklepie internetowym SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy do oświetlenia LED 12V. Zasilacze hermetyczne LED różnią się od siebie parametrami i ceną - wszystko by dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdziemy zasilacze wodoodporne, odporne na pył, wyładowania atmosferyczne, wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia (np. przeciwzwarciowe), chłodzone obiegiem powietrza - mogą być one stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

W JAKI SPOSÓB DOBRAĆ ODPOWIEDNI ZASILACZ

W jaki sposób dobrać odpowiedni zasilacz? Wybierając zasilacz do oświetlenia LED 12V stajemy przed trudnym wyborem. Pierwsze co powinniśmy, zrobić jest, oszacowanie czy transformator będzie narażony na czynniki zewnętrzne, które mogłyby zakłócić jego pracę. Jeśli pomieszczenie jest o podwyższonej wilgotności lub chcemy nasz zasilacz, zamontować na zewnątrz. wtedy najlepszym wyborem są zasilacze hermetyczne do LED. Zasilacze zamknięte w szczelnej obudowie są odporne na wilgoć, bryzgi wody, kurz czy innego rodzaju pyły. Stanowią świetny wybór, kiedy zależy nam na bezawaryjnym i bezobsługowym zasilaniu naszego oświetlenia
 

ZASILACZE LED GLP - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I GWARANCJA ZADOWOLENIA

Zasilacze LED GLP to znana na całym świecie marka zajmująca się produkcją praktycznie bezawaryjnych zasilaczy zamkniętych w szczelnych obudowach. Zasilacze hermetyczne GLP stanowią bardzo częsty wybór projektantów, którym zależy na długiej pracy i bezawaryjności naszego układu LED. Zasilacze LED IP67 posiadają stabilizowane napięcie i nienaganne parametry dlatego świetnie sprawdzą się do zasilania taśm LED, modułów LED, żarówek LED 12V czy listew LED 12V.
 

ZASILACZ HERMETYCZNY 12V - czym jest?

Zasilacz hermetyczny 12V to niezbędny element instalacji oświetleniowej o napięciu bezpiecznym. Przetwarzają one prąd z sieci energetycznej 230V na odpowiedni do zasilania naszych źródeł światła. Zasilacze hermetyczne 12V dają prąd o napięciu, jaki sama ich nazwa wskazuje 12 Volt. Są to zasilacze, których budowa gwarantuje dużą odporność na niekorzystne działanie warunków zewnętrznych. Zasilacze hermetyczne chronione są przed kurzem czy pyłem, a także wpływem wilgoci. Dzięki temu zasilacz hermetyczny 12V doskonale sprawdza się w miejscach o podwyższonej wilgotności, takich jak choćby łazienki czy kuchnie. Są także idealnymi zasilaczami do pracy na zewnątrz budynków. Dzięki nim mamy pewność trwałości naszej instalacji oświetleniowej zewnętrznej nawet podczas deszczu czy wiatrów niosących ze sobą różne zanieczyszczenia. Duży zakres temperatury ich pracy sprawia, że działają one podczas mrozów czy dużych upałów. Zasilacze 12V hermetyczne to pewne zasilacze, które nie boją się ciężkich warunków pracy.

ZASILACZ 12V HERMETYCZNY

Zasilacz 12V hermetyczny bezproblemowo zasila instalacje oparte między innymi o taśmy ledowe. Bez względu czy nasz system oświetleniowy to taśma monochromatyczna biała, czy taśma LED RGB kolorowa, zasilacz 12V hermetyczny bez problemów zapewni stabilne i bezpieczne napięcie potrzebne do ich świecenia. Hermetyczne zasilacze 12V obsłużą również instalacje, w których świecą żarówki LED 12V, moduły LED i inne źródła światła o napięciu 12V. Zasilacze 12V hermetyczne posiadają szereg zabezpieczeń, między innymi zwarciowe, nadprądowe, nad napięciowe czy termiczne. Każdy zasilacz hermetyczny 12V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl wyprodukowany został przez najlepszych producentów w branży. Wysokogatunkowe komponenty, dbałość o detale, perfekcyjne wykonanie i solidna budowa skutkują powstaniem bardzo trwałych i odpornych zasilaczy hermetycznych 12V. Potwierdzeniem jest nawet 5-letnia gwarancja, jakiej udzielają ich producenci na swoje zasilacze. Dostosowany do naszych potrzeb zasilacz hermetyczny 12V to pewność uzyskania trwałej i stabilnej instalacji oświetleniowej i zadowolenie z jej użytkowania przez wiele lat.

ZASILACZE HERMETYCZNE DO OŚWIETLENIA LED 24V

Zasilacze hermetyczne do oświetlenia LED 24V w hermetycznej obudowie doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to idealny wybór do zewnętrznych instalacji, w których zależy nam na wysokim poziomie bezpieczeństwa. Zasilacze LED 24V wodoszczelne spełniają wszystkie wymogi szczelności na poziomie IP67 i są odporne na wnikanie pyłu, kurzu i wilgoci, które mogą zakłócić odpowiednią pracę transformatorów. Zasilacze hermetyczne 24V to transformatory dedykowane do oświetlenia LED o stabilizowanym napięciu. Świetnie sprawdzą się do zasilania:

 • Taśm LED 24V
 • Żarówek LED 24V o dowolnym gwincie
 • Lamp LED 24V
 • Listwa LED 24V
 • Plafonów LED 24V
   

ZASILACZE HERMETYCZNE 24V GLP - IDEALNE DO DOMU, JAK I PRZEMYSŁU

Zasilacze hermetyczne 24V GLP ze względu na wysoki poziom ochrony, mogą być stosowane zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest to bardzo częsty wybór projektantów do zasilania oświetlenia LED 24V w łazienkach, na poddaszach czy podbitkach dachowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy LED IP67 24V, a wśród nich polecane przez nas:

 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 12W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 24W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 36W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 60W
 • Zasilacz hermetyczny 24V GLP 72W

Zasilacze wodoodporne 24V dostępne są w plastikowej, jak i w aluminiowej obudowie zapewniającej dodatkowe odprowadzanie ciepła i działającej jak radiator.

ZASILACZ HERMETYCZNY 24V - ZALETY 

Najważniejsze zalety, jakie posiada zasilacz hermetyczny 24V, to między innymi:

 • Kompaktowe, niewielkie wymiary
 • Łatwe w montażu - wychodzące przewody, miejsce na śruby mocujące
 • Klasa szczelności IP67
 • Przed sprzedażą testowane pod pełnym obciążeniem
 • Wysoka sprawność potwierdzona 3-letnią gwarancją
   

Współczesne instalacje oświetleniowe bardzo często oparte są o źródła światła zasilane napięciem bezpiecznym 12V lub 24V. Do zasilania na przykład listwy LED 24V niezbędny jest więc zasilacz 24V. Zasilacze hermetyczne 24V to zasilacze przetwarzające prąd z sieci energetycznej 230V na prąd o napięciu 24V. Zasilacze hermetyczne stosowane są wszędzie tam, gdzie mogą być narażone na niekorzystne działanie wilgoci. Sprawdzają się więc w łazienkach, kuchniach, a także na zewnątrz budynków. Taśma LED 24V, która świeci w naszej łazience czy energooszczędne żarówki LED 24V w kuchni będą więc idealne do zasilania ich za pomocą zasilaczy hermetycznych 24V. Również wszelkiego typu lampy ogrodowe 24V będą atrakcyjnie oświetlać nasze podwórka, podjazdy i ogrody, jeśli wykorzystamy zasilacz hermetyczny 24V. Odpowiednio dobrany zasilacz hermetyczny 24V to gwarancja poprawnego funkcjonowania naszej instalacji oświetleniowej, jej żywotności i bezawaryjnego działania przez wiele lat.

ZASILACZ 24V HERMETYCZNY - gdzie stosować?

Zasilacz 24V hermetyczny sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Zasilacz hermetyczny 24V zapewnia stabilne i bezpieczne napięcie potrzebne do poprawnej pracy naszego źródła światła. Zasilacz hermetyczny 24 V podobnie jak zasilacz hermetyczny 12V wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, takich jak zabezpieczenia nadprądowe, napięciowe czy przeciążeniowe. Dzięki temu można być pewnym ich bezawaryjnego działania. Każdy zasilacz hermetyczny 24V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz doskonałej jakości, wyprodukowany przez liderów branży. Wykonany został jedynie z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Każdy zasilacz 24V hermetyczny to perfekcyjnie wykonany, solidny i trwały zasilacz. Potwierdza to nawet 5-letnia gwarancja udzielana przez producentów na swoje wyroby. Wykorzystując zasilacz hermetyczny 24V, otrzymujemy możliwość zbudowania systemu oświetleniowego odpornego na wiatr, kurz, pył czy wilgoć, w tym opady deszczu i śniegu. Zasilacze hermetyczne 24V z naszej oferty to podstawa zbudowania trwałej instalacji oświetleniowej na bardzo długi czas. Dzięki nim nie będziemy musieli przejmować się możliwymi awariami i wymianą zasilacza.

ZASILACZ HERMETYCZNY 5V - do czego?

Niezwykłą popularnością cieszą się instalacje oświetleniowe LED. Zasilane one z reguły są napięciem bezpiecznym. Niezbędnym elementem takich instalacji są więc odpowiednio dobrane zasilacze. Najczęściej są to zasilacz 12V, ale także inne napięcia bywają wykorzystywane w różnych domowych i komercyjnych systemach oświetlenia. Zasilacz hermetyczny 5V jest urządzeniem do zasilania urządzeń i źródeł światła o napięciu 5V. To najniższe napięcie, jakim mogą być zasilane na przykład taśmy ledowe. Zasilacze 5V hermetyczne są odpornymi zasilaczami o podwyższonej klasie szczelności nawet IP67. Są one trwałe, wytrzymałe i niewrażliwe na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Nie grożą im kurz, pył czy woda. Z tego powodu zasilacze 5V hermetyczne są idealne do wykorzystania w miejscach takich jak łazienki, kuchnie czy przestrzenie zewnętrzne. Wykorzystując zasilacz hermetyczny 5V mamy gwarancję bezawaryjnego działania naszej instalacji i zasilanego odbiornika w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach pracy.

ZASILACZ 5V HERMETYCZNY - czym jest?

Zasilacz 5V hermetyczny, czym jest? Jest to zasilacz niebojący się najtrudniejszych warunków pracy. Bezproblemowo zasila on niewielkie instalacje oświetleniowe, w których źródłem światła jest na przykład taśma LED cyfrowa. Zasilacze 5V hermetyczne to zasilacze kompaktowe, o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu mamy łatwość ich ukrycia w naszych wnętrzach. Zasilacze hermetyczne 5V zapewniają bezpieczne i stabilne napięcie 5V potrzebne do funkcjonowania odbiorników. Zasilacze hermetyczne 5V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to jedynie produkty pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Każdy zasilacz 5V hermetyczny został wykonany przy użyciu całej wiedzy i doświadczenia tych firm. Do ich produkcji użyto jedynie wysokogatunkowych komponentów, a podczas procesu produkcyjnego przyłożono szczególną uwagę do wszystkich detali. Dzięki temu zasilacz 5V hermetyczny to zasilacz trwały, żywotny i bezawaryjny. Potwierdza to nawet 3-letnia gwarancja, jakiej producenci udzielają na swoje zasilacze. Budując system oświetlenia 5V, warto rozważyć zasilacze z naszego asortymentu. Zapewniają one zadowolenie z użytkowania oświetlenia przez wiele lat, redukując do minimum ryzyko potencjalnych awarii.

ZASILACZ HERMETYCZNY 15V - co o nim wiemy?

Zasilacze hermetyczne to zasilacze o dużej odporności, mogące pracować w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Zasilacz hermetyczny 15V zasila różne systemy alarmowe, urządzenia telekomunikacyjne, a także oświetlenie pracujące pod napięciem 15V. Każdy zasilacz 15V hermetyczny to zasilacz o wysokiej klasie szczelności nawet IP67. Gwarantuje to ich niewrażliwość na działanie kurzu, pyłu czy wilgoci. Dlatego z powodzeniem mogą być one wykorzystywane na zewnątrz budynków oraz w pomieszczeniach, w których działać na nie mogą różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz woda. Zasilacze hermetyczne 15V posiadają dodatkowo szereg zabezpieczeń zwiększających ich bezawaryjność. Mogą to być między innymi zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe czy nadnapięciowe. Zasilacze 15V hermetyczne to zasilacze o niewielkich wymiarach, które są łatwe w montażu. Posiadają także wysoką sprawność.

ZASILACZ 15V HERMETYCZNY

Duży temperaturowy zakres pracy zasilaczy sprawia, że mogą one sprawnie funkcjonować nawet podczas upałów i mrozów. Zasilacze hermetyczne 15V to pewne i trwałe zasilacze niebojące się pracy w ekstremalnych warunkach. Zasilacz 15V hermetyczny podobnie jak zasilacz hermetyczny 12V z oferty sklepu SMD-LED.pl to zasilacz produkowany przez liderów branży. Produkowane są jedynie z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Wysoka jakość, duża trwałość i bezawaryjność to znaki rozpoznawcze zasilaczy z naszej oferty. Potwierdza to aż 5-letnia gwarancja, jakiej producenci udzielają na swoje produkty. Jeśli potrzebny jest Państwu solidy, trwały i pewny zasilacz do zasilania urządzeń 15-voltowych, to zasilacze hermetyczne 15V z naszego asortymentu są właśnie dla Państwa.

ZASILACZ HERMETYCZNY 36V - co to jest?

Zasilacze hermetyczne to solidne i trwałe zasilacze przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach. Do systemów automatyki i elektroniki przemysłowej przeznaczone są między innymi zasilacze 36V hermetyczne. Zasilacz hermetyczny 36V jest to profesjonalne zasilacze impulsowe o wysokiej klasie szczelności nawet IP67. Zasilacze hermetyczne 36V odporne są na działanie kurzu, pyłów i wilgoci. Z powadzeniem są wykorzystywane do zasilania silników krokowych oraz elektroniki przemysłowej. Zasilacze hermetyczne 36V są w pełni bezpieczne dla instalacji elektrycznych o dużej mocy. Zasilacze hermetyczne 36V posiadają szereg zabezpieczeń dodatkowo zwiększających ich trwałość. Mogą to być między innymi zabezpieczenia zwarciowe, nadprądowe czy termicznie. Duzy temperaturowy zakres pracy sprawia, że działają one bezawaryjnie podczas upałów i mrozów. Zasilacz hermetyczny 36V to solidny i pewny zasilacz, który pracuje w najtrudniejszych warunkach.

ZASILACZ 36V HERMETYCZNY

Zasilacz 36V hermetyczny z oferty sklepu internetowego SMD-LED.pl to produkty pochodzące jedynie od najlepszych producentów zasilaczy na rynku. Do ich wytworzenia użyto tylko wysokogatunkowych podzespołów, a przy ich produkcji przyłożono szczególną uwagę do detali. Każdy zasilacz hermetyczny 36V w naszym sklepie cechuje się wysoką jakością, duża trwałością i wytrzymałością. Producenci, będąc pewnymi jakości i bezawaryjności swoich wyrobów, udzielają na nie nawet 5-letniej gwarancji. Decydując się na zasilacz hermetyczny 36V z naszego asortymentu, mogą być Państwo pewni, że instalacja oparta o ten zasilacz będzie funkcjonować sprawnie przez wiele lat i będzie pozbawiona sytuacji awaryjnych. Dobry dobór odpowiedniego zasilacza hermetycznego 36V to pewność poprawnej pracy naszych urządzeń i zadowolenie z jego zakupu.

ZASILACZ HERMETYCZNY 48V

Zasilacz hermetyczny 48V to urządzenie przydatne w trudnych warunkach Zasilacze służą do zasilania urządzeń przygotowanych do pracy pod napięciem innym niż napięcie z sieci energetycznej 230V. Zasilacze hermetyczne z kolei to zasilacze o szczelnej budowie, odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Najczęściej wykorzystywany jest zasilacz hermetyczny 12V. Równie popularny jest zasilacz 24V hermetyczny. Jednak są sytuacje, w których musimy wykorzystać zasilacz hermetyczny 48V. To profesjonalny zasilacz stałonapięciowy charakteryzujący się wysoką bezawaryjnością. Sprawdza się on w rozbudowanych i wymagających systemach między innymi oświetleniowych. Z powodzeniem zasila on na przykład lampy przemysłowe pracujące pod napięciem 48V. Kurz, pył czy wilgoć w ekstremalnych warunkach pracy, nie będzie w stanie uszkodzić zasilacza hermetycznego 48V i spowodować awarii zasilanych przez niego urządzeń. Zasilacze 48V hermetyczne chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza i cechują się uniwersalnym zakresem wartości napięcia wejściowego.

ZASILACZ 48V HERMETYCZNY

Zasilacz 48V hermetyczny to zasilacze stałonapięciowe o wysokiej sprawności. Posiadają szereg zabezpieczeń dodatkowo wydłużających ich żywotności i powiększających bezawaryjność. Każdy zasilacz 48V hermetyczny dostępny na stronie sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz produkowany przez liderów branży. Wysoka jakość jest owocem wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Zasilacze hermetyczne 48V z naszej oferty to zasilacze produkowane z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Doskonała jakość, duża trwałość i wytrzymałość potwierdzone są nawet 5-letnim okresem gwarancyjnym, jakim objęte są nasze zasilacze. Zasilacze hermetyczne 48V testowane są pod pełnym obciążeniem. Dzięki temu mamy pewność, że będą one pracować bezproblemowo w naszej sytuacji. Zasilacze hermetyczne 48V z naszego asortymentu to pewność zadowolenia z ich eksploatacji przez wiele lat od dnia zakupu i instalacji.

Halogeny do łazienki — jakie wybrać?
11.02.2021 Halogeny do łazienki — jakie wybrać?

Oświetlenie LED jest idealne do atrakcyjnego oświetlenia w łazience. Wykorzystując źródła światła i zasilacze o zwiększonym stopniu szczelności, zapewnimy sobie funkcjonalność, trwałość oświetlenia i nowoczesny wygląd łazienki.

Więcej


* Pola wymagane