INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Zasilacze hermetyczne - IP67

Zasilacze hermetyczne IP67 czyli transformatory do pracy w trudnych warunkach

 
W sklepie internetowym SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy do oświetlenia LED 12V. Zasilacze hermetyczne LED różnią się od siebie parametrami i ceną – wszystko by dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb. W ofercie znajdziemy zasilacze wodoodporne, odporne na pył, wyładowania atmosferyczne, wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia (np. przeciwzwarciowe), chłodzone obiegiem powietrza – mogą być one stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

W jaki sposób dobrać odpowiedni zasilacz

 
Wybierając zasilacz do oświetlenia LED 12V stajemy przed trudnym wyborem. Pierwsze co powinniśmy, zrobić jest, oszacowanie czy transformator będzie narażony na czynniki zewnętrzne, które mogłyby zakłócić jego pracę. Jeśli pomieszczenie jest o podwyższonej wilgotności lub chcemy nasz zasilacz, zamontować na zewnątrz. wtedy najlepszym wyborem są zasilacze hermetyczne do LEDZasilacze zamknięte w szczelnej obudowie są odporne na wilgoć, bryzgi wody, kurz czy innego rodzaju pyły. Stanowią świetny wybór, kiedy zależy nam na bezawaryjnym i bezobsługowym zasilaniu naszego oświetlenia
 

Zasilacze LED GLP - najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia

 
GLP to znana na całym świecie marka zajmująca się produkcją praktycznie bezawaryjnych zasilaczy zamkniętych w szczelnych obudowach. Zasilacze hermetyczne GLP stanowią bardzo częsty wybór projektantów, którym zależy na długiej pracy i bezawaryjności naszego układu LED. Zasilacze LED IP67 posiadają stabilizowane napięcie i nienaganne parametry dlatego świetnie sprawdzą się do zasilania taśm LED, modułów LED, żarówek LED 12V czy listw LED 12V.
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 81]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Następne


* Pola wymagane