Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze - meblowe

Zasilacz meblowy to mały transformator, który najczęściej służy do zasilania oświetlenia w meblach, czy szafkach. Podłączymy do niego moduły LED, czy taśmy ledowe zasilane prądem o stabilnym napięciu 12V lub 24V. Zasilacz meblowy LED możemy montować bezpośrednio na powierzchniach drewnianych i palnych. Posiada on szereg zabezpieczeń, gwarantujących jego stabilną i bezpieczną pracę nawet na powierzchniach łatwopalnych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zasilacze meblowe wyróżniające się wysoką kulturą pracy i bezawaryjnością.

  1. Małe i funkcjonalne zasilacze meblowe LED
  2. Zasilacze LED 12V o kompaktowych wymiarach
Producent:
Gwarancja:
Typ zasilacza:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 74    Wyświetl po:

Małe i funkcjonalne zasilacze meblowe LED

Zasilacze meblowe LED to przetwornice, które wyróżniają się małymi gabarytami i bezawaryjnością. Są to najczęściej wybierane źródła zasilania w trudno dostępnych miejscach jak: meble, szafki czy wnęki. Zasilacze meblowe MW Power spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Świetnie sprawdzą się do zasilania krótszych odcinków taśm LED i modułów, opraw meblowych, opraw sufitowych oraz oprawek schodowych wymagających stałego prądu o napięciu 12V, czy 24V.

 

Zasilacze LED 12V o kompaktowych wymiarach

Zasilacz meblowy to małe zasilacz LED 12V o bardzo kompaktowych wymiarach. Świetnie sprawdzą się zamontowane we wnękach, w szafkach, na szafie, czy na ściankach mebli. Wszystkie zasilacze posiadają wyciągnięte przewody z dwóch stron, przez co są łatwe i szybkie w montażu. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo:

  • Zasilacz Meblowy LED 12V 6W
  • Zasilacz Meblowy LED 12V 12W

Zasilacze meblowe i ich zabezpieczenia

Pamiętajmy że do zasilania urządzeń wykonanych w technologii LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów każdy mały zasilacz LED 12V posiada wszystkie zabezpieczenia wpływające na jego długą i bezawaryjną pracę.

  • Zabezpieczenie nadprądowe
  • Zabezpieczenie zwarciowe
  • Zabezpieczenie temperaturowe


* Pola wymagane