INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Zasilacze - meblowe

Małe i funkcjonalne zasilacze meblowe LED 12V

 

Zasilacze meblowe LED to przetwornice, które wyróżniają się małymi gabarytami i bezawaryjnością. Są to najczęściej wybierane źródła zasilania w trudno dostępnych miejscach jak: meble, szafki czy wnęki. Zasilacze meblowe MW Power spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Świetnie sprawdzą się do zasilania krótszych odcinków taśm LED i modułów, opraw meblowych, opraw sufitowych oraz oprawek schodowych wymagających stałego prądu o napięciu 12V.

 

Zasilacze LED 12V o kompaktowych wymiarach

 

Zasilacze meblowe LED to małe zasilacze 12V o bardzo kompaktowych wymiarach. Świetnie sprawdzą się zamontowane we wnękach, w szafkach, na szafie, czy na ściankach mebli. Wszystkie zasilacze posiadają wyciągnięte przewody z dwóch stron, przez co są łatwe i szybkie w montażu. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo:

  • Zasilacz Meblowy LED 12V 6W
  • Zasilacz Meblowy LED 12V 12W

Zasilacze meblowe i ich zabezpieczenia

 

Pamiętajmy że do zasilania urządzeń wykonanych w technologii LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów każdy mały zasilacz LED 12V posiada wszystkie zabezpieczenia wpływające na jego długą i bezawaryjną pracę.

  • Zabezpieczenie nadprądowe
  • Zabezpieczenie zwarciowe
  • Zabezpieczenie temperaturowe
[Produktów w tej kategorii: 17]   Wyświetl po:* Pola wymagane