Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze - meblowe

Zasilacz meblowy to mały transformator, który najczęściej służy do zasilania oświetlenia w meblach, czy szafkach. Podłączymy do niego moduły LED, czy taśmy ledowe zasilane prądem o stabilnym napięciu 12V lub 24V. Zasilacz meblowy LED możemy montować bezpośrednio na powierzchniach drewnianych i palnych. Posiada on szereg zabezpieczeń, gwarantujących jego stabilną i bezpieczną pracę nawet na powierzchniach łatwopalnych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zasilacze meblowe wyróżniające się wysoką kulturą pracy i bezawaryjnością.

  1. Małe i funkcjonalne zasilacze meblowe LED
  2. Zasilacze LED 12V o kompaktowych wymiarach
  3. Zasilacz meblowy 24V
Typ zasilacza:
Klasa szczelności:
Gwarancja:
Producent:
Napięcie:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 86    Wyświetl po:

Małe i funkcjonalne zasilacze meblowe LED

Zasilacze meblowe LED to przetwornice, które wyróżniają się małymi gabarytami i bezawaryjnością. Są to najczęściej wybierane źródła zasilania w trudno dostępnych miejscach jak: meble, szafki czy wnęki. Zasilacze meblowe MW Power spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty CE oraz RoHS. Świetnie sprawdzą się do zasilania krótszych odcinków taśm LED i modułów, opraw meblowych, opraw sufitowych oraz oprawek schodowych wymagających stałego prądu o napięciu 12V, czy 24V.

 

Zasilacze LED 12V o kompaktowych wymiarach

Zasilacz meblowy to małe zasilacz LED 12V o bardzo kompaktowych wymiarach. Świetnie sprawdzą się zamontowane we wnękach, w szafkach, na szafie, czy na ściankach mebli. Wszystkie zasilacze posiadają wyciągnięte przewody z dwóch stron, przez co są łatwe i szybkie w montażu. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo:

  • Zasilacz Meblowy LED 12V 6W
  • Zasilacz Meblowy LED 12V 12W

Stały rozwój technologii LED sprawia, że pojawiają się nowe możliwości, ale także zapotrzebowania. Taśmy ledowe trafiają często do zabudowy meblowej. Wymagają one odpowiedniego zasilania. Najczęściej są to zasilacze meblowe 12V. Zasilacze te służą do zasilania źródeł światła, które są umieszczone w wykonywanych najczęściej na wymiar meblach. Niezależnie czy są to meble kuchenne, szafy wnękowe, czy meble wolnostojące, użycie w nich różnego rodzaju źródeł światła LED podnosi ich atrakcyjność i wprowadza ożywienie do pomieszczenia. Aby oświetlenie mebli służyło nam pewnym i stabilnym światłem, musimy wykorzystać zasilacz meblowy 12V. Jest to zasilacz, który z powodzeniem zapewni zasilanie nawet najbardziej wymagającym instalacjom oświetlenia mebli. Dzięki oświetleniu półek, szuflad czy oświetleniu podszafkowemu uzyskujemy efektowne, zaskakujące i robiące wrażenie wyposażenie naszego wnętrza. Wszystko to jest możliwe dzięki użyciu zasilaczy meblowych.

 

Zasilacz 12V meblowy

Zasilacze meblowe dostępne są w wielu wersjach i o wielu parametrach. Mamy między innymi możliwość wyposażenia naszych mebli w zasilacz ultrapłaski 12V meblowy. To zasilacz, który umieścimy nawet w najciaśniejszych miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki kompaktowym wymiarom pozostanie on niewidocznym elementem instalacji LED. Jeśli nasze meble służyć mają w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak chociażby łazienka doskonałym rozwiązaniem będzie meblowy zasilacz hermetyczny 12V. Pozostanie on niewrażliwy na niekorzystne działanie pary wodnej czy nawet bezpośredni kontakt z wodą. Zasilacze meblowe 12V z oferty sklepu smd-led.pl to zasilacze wysokiej jakości, cechujące się dużą trwałością i wytrzymałością. Każdy zasilacz meblowy 12V został wyprodukowany przez liderów branży oświetleniowej przy użyciu najwyższej jakości podzespołów i zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Jeśli pragniemy wyposażyć swój dom w ekskluzywne i designerskie meble z oświetleniem LED, zasilacz meblowy 12V będzie dla nas najlepszą opcją zasilania tego oświetlenia.

Zasilacze meblowe i ich zabezpieczenia

Pamiętajmy że do zasilania urządzeń wykonanych w technologii LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów każdy mały zasilacz LED 12V posiada wszystkie zabezpieczenia wpływające na jego długą i bezawaryjną pracę.

  • Zabezpieczenie nadprądowe
  • Zabezpieczenie zwarciowe
  • Zabezpieczenie temperaturowe

Zasilacz meblowy 24V

Wraz z rozwojem technologii LED znajdujemy coraz więcej zastosowań dla tego typu źródeł światła. Coraz częściej taśmy ledowe montowane są na przykład w zabudowie meblowej. Dla taśm zasilanych napięciem 24V przygotowane są zasilacze meblowe 24V. To zasilacze przystosowane do montowania w zabudowie meblowej. Wśród zasilaczy meblowych 24V znajdzie się zasilacz ultrapłaski 24V. Te zasilacze znajdują miejsce w każdym rodzaju mebla. Łatwość ich ukrycia w meblu dają szanse dyskretnego ukrycia zasilacza i zapewnienie niezwykle atrakcyjnego oświetlenia naszych mebli. Zasilacze 24V meblowe z powodzeniem zapewnią zasilanie nawet najbardziej wymagającym instalacjom oświetlenia mebli. Budując system oświetlenia LED składający się z taśm LED i zasilacza meblowego uzyskujemy możliwość atrakcyjnego oświetlenia półek, wnęk, szuflad. Również oświetlenie podszafkowe czy oświetlenie szaf wnękowych wymaga wykorzystania odpowiedniego zasilacza, którym często jest zasilacz meblowy 24V.

 

Zasilacz 24V meblowy

Zasilacze meblowe przeznaczone są do montażu w meblach i specjalnie do tego celu dobierane są ich parametry oraz sposób wykonania. Zasilacze meblowe 24V to zasilacze chłodzone swobodnym obiegiem powietrza. Wyposażone są w szereg zabezpieczeń, gwarantujących ich długą i bezawaryjną pracę. Mamy więc zabezpieczenia nadnapięciowe, zwarciowe czy termiczne. Sklep smd-led.pl oferuje Państwu jedynie markowe zasilacze o bardzo wysokiej jakości i dużej żywotności. Każdy zasilacz 24V meblowy z naszej oferty to zasilacz wyprodukowany przez najlepszych producentów na rynku. Zasilacze meblowe zostały wyprodukowane przy użyciu najnowszych technologii z wykorzystaniem całego doświadczenia ich producentów. Do ich produkcji użyto jedynie wysokogatunkowych komponentów. Szczególną uwagę przyłożono do wszystkich detali. Zasilacze meblowe 24V z naszej oferty cechują się doskonałą jakością, bezawaryjną pracą i dużą trwałością. Zasilacz meblowy 24V z naszej oferty to zapewnienie doskonałej pracy systemu oświetlenia meblowego przez wiele lat.* Pola wymagane