INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Zasilacze puszkowe

Zasilacze puszkowe 12V - transformatory przystosowane do montażu w puszce elektrycznej

 

Zasilacze LED do puszki 12V stanowią bardzo praktyczne uzupełnienie naszej oferty oświetlenia LED zasilanego stałym napięciem 12V. Są to produkty, które zapewniają długą, bezproblemową pracę, ale także dyskretny i niewidoczny montaż. Są bardzo częstym wyborem projektantów do zasilania oświetlenia schodowego, meblowego czy też żarówek LED 12V. Zasilacz LED 12V  do puszki stanowi tanie i bardzo praktyczne rozwiązanie w celu zasilenia naszego źródła światła LED.

 

Zasilacze LED do puszki zamknięte w szczelnej obudowie

 

Wszystkie zasilacze puszkowe 12V z naszej oferty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i są dobrze zabezpieczone przed wpływem wilgoci. Klasa szczelności IP67 zapewnia naszym zasilaczom bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale poradzą sobie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, jak i w pracy na zewnątrz budynków. Przystosowane do instalacji w puszce elektrycznej FI 60mm są najczęściej wybieranymi zasilaczami puszkowymi w naszym kraju.

 

Zasilacze do puszki FI 60mm w bardzo konkurencyjnej cenie

 

W ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroki wybór zasilaczy do puszki 12V, gdzie każdy z naszych klientów znajdzie produkt, idealny do własnej instalacji ledowej. Transformator LED 12V do puszki stanowi dyskretną i bardzo efektywną alternatywę dla innych zasilaczy. Możliwość schowania go puszce elektrycznej sprawi, że zasilacz nie będzie zajmował ważnego miejsca montażowego, a poza tym będzie kompletnie niewidoczny dla gości naszego domu.

[Produktów w tej kategorii: 3]   Wyświetl po:* Pola wymagane