INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Zasilacze - wtyczkowe

Zasilacze wtyczkowe 12V - łatwy i szybki sposób do zasilania oświetlenia LED

 

Zasilacze wtyczkowe LED 12V są świetnym sposobem do stworzenia prostej, ale także bezproblemowej instalacji z użyciem oświetlenia LED. Wybierając zasilacz wtyczkowy 12V nie musimy się martwić o kupno dodatkowych przewód, a całość wystarczy wpiąć do gniazdka wytkowego, aby urządzenie zaczęło swoją pracę. Zasilacze LED wtyczkowe posiadają dedykowany wtyk DC, który w połączeniu z gniazdem przy taśmie, pozwala na jej szybką instalację i bezproblemowe działanie przez długi czas. Zasilacze wtyczkowe zostały przystosowane do zasilania taśm LED, modułów LED, listw LED i pasków LED o napięciu 12V.

 

Co oznacza impulsowy stabilizowany?

 

Zasilacze wtyczkowe stabilizowane to nic innego jak transformatory dysponujące prądem o ustalonym napięciu. Oznacza to że prąd wyjściowy naszych zasilaczy jest stały i w tym przypadku wynosi 12V DC. Do zasilania oświetlenia LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Użycie starych zasilaczy elektronicznych znacząco wpłynie na żywotność naszych produktów.

 

Zasilacze wtyczkowe do LED - szeroki wybór

 

Dbając o klienta i jego zapotrzebowanie przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór zasilaczy wtyczkowych LED 12V. U nas kupią Państwo:

  • Zasilacz wtyczkowy 12V 12W
  • Zasilacz wtyczkowy 12V 14,4W
  • Zasilacz wtyczkowy 12V 18W
  • Zasilacz wtyczkowy 12V 20W
  • Zasilacz wtyczkowy 12V 24W
[Produktów w tej kategorii: 5]   Wyświetl po:* Pola wymagane