Wyjazdy

W kategorii „Wyjazdy” opisujemy nasze doświadczenia i spostrzeżenia z podróży poświęconych oświetleniu LED. Znajdą Państwo tutaj relacje z naszych wizyt na międzynarodowych targach, warsztatach i szkoleniach poświęconych nowoczesnym technologiom świetlnym. Jeśli jesteście ciekawi, jakie innowacje czekają w dziedzinie LED, z pewnością zainteresują Was nasze wpisy. Z nami poznasz świat oświetlenia z pierwszej ręki!

Najnowsze wpisy

Festiwal kolorów, czyli o oświetleniu RGB

W naszych domach zazwyczaj mamy do czynienia ze źródłem światła białego. Może być ono cieplejsze […]

18 lipca, 2020

Warsaw Home 2019 – największe targi wnętrzarskie

Warsaw Home Expo co roku odwiedzają wystawcy z całego świata, a zaobserwować tam możemy nie […]

10 października, 2019

Festiwał świateł Łódź 2019 – Light Move Festival

Święto światła 2019 w Łodzi to niezwykle ważne wydarzenie, które przyciąga do naszego miasta ludzi […]

1 października, 2019

Wyjazdy w świecie oświetleniowym to prawdziwa pasja dla każdego entuzjasty światła. Każdy, kto docenia magię oświetlenia, wie, że wyjazdy na festiwale, targi czy inne wydarzenia poświęcone tej tematyce, mogą być prawdziwym źródłem inspiracji, wiedzy i unikatowych doświadczeń. Nasz blog pragnie być mostem łączącym te fascynujące wyjazdy z czytelnikami spragnionymi nowości i odkryć w dziedzinie oświetlenia.

Festiwal kolorów, czyli o oświetleniu RGB: Ta impreza to prawdziwa uczta dla oczu i duszy każdego miłośnika kolorów. RGB, choć z pozoru mogło się wydawać tylko skrótowcem technicznym, w rzeczywistości otwiera przed nami całe spektrum możliwości. Festiwal kolorów to więcej niż tylko impreza – to przeżycie, podczas którego światło staje się medium, a kolory zaczynają „mówić” do nas w zupełnie nowy sposób. Nasz relacje z tego wydarzenia pozwolą poczuć tę magię i zrozumieć, jak RGB może zmieniać przestrzeń wokół nas.

Warsaw Home 2019 – największe targi wnętrzarskie: Chociaż tematyka tych targów wydaje się być skoncentrowana na wnętrzach, to światło odgrywa tu kluczową rolę. Oświetlenie w przestrzeni domowej, biurowej czy komercyjnej, nie jest tylko funkcjonalne – jest elementem dekoracyjnym, kształtującym atmosferę, nastroj i charakter wnętrza. Warsaw Home 2019 to idealne miejsce, by zobaczyć najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie oświetlenia wnętrzarskiego. Dzięki naszym relacjom z tego wydarzenia, poczujesz puls nowoczesnych wnętrz.

Festiwał świateł Łódź 2019 – Light Move Festival: Łódź, miasto wielokulturowe, pełne przemysłowej historii, każdego roku staje się tłem dla jednego z najbardziej spektakularnych festiwali oświetleniowych w Polsce. Instalacje świetlne, projekcje video mapping oraz spektakle uliczne transformują miejską tkankę w magiczną przestrzeń pełną światła i kolorów. Dzięki naszym opisom i fotorelacji z tego festiwalu, przeniesiesz się w samo serce tego wyjątkowego wydarzenia, czując energię miejsca i pasję jego twórców.

Nasz blog w kategorii „Wyjazdy” to prawdziwa podróż przez najważniejsze wydarzenia oświetleniowe na świecie. Jest to kompendium wiedzy, inspiracji i doświadczeń, które każdy miłośnik światła powinien poznać. Zapraszamy do wirtualnych wędrówek po tych niezwykłych miejscach i wydarzeniach, gdzie światło staje się głównym bohaterem, a my, jego obserwatorzy, stajemy się częścią tej magicznej opowieści.