Szanowni Państwo!

Potrzeba światła towarzyszy ludzkości od samego początku. W przeszłości głównym źródłem światła w trakcie nocy był ogień. Następnie, ludzie wraz ze zdobyczami technologicznymi wprowadzali coraz to nowe rodzaje oświetlenia lampy naftowe, żarówki żarowe i wiele więcej. Obecnie mamy zdecydowanie inną technologię – energooszczędne i długowieczne żarówki LED.

Od samego początku istnienia technologii oświetleniowej LED, wiadomo było, że to do niego należy przyszłość. Światło takie jest nie tylko jasne, ale i energooszczędne, a szeroki wybór rodzajów modeli i akcesoriów gwarantuje możliwość wykorzystania ich dosłownie wszędzie. Dlatego też firma VIVA Marcin Pietrasik towarzyszy tej technologii praktycznie od początku jej rozwoju w Polsce.

smd-led obsada
oświetlenie LED

Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy sklep internetowy: smd-led.pl, na którym się obecnie Państwo znajdują, gdzie oprócz oświetlenia oferujemy również szeroki zakres powiązanych produktów elektronicznych. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko, co związane jest z oświetleniem typu LED. Są to przede wszystkim różnego rodzaju żarówki, taśmy i halogeny, świetlówki, oprawy oświetleniowe, lampy, plafony, zasilacze, a także szeroki wybór lamp ozdobnych oraz lamp ulicznych.

Aby zapewnić szeroki zakres produktów dostępnych dla każdego, wśród naszych dostawców znajdują się wyselekcjonowane firmy, a także znane marki takie jak Philips, czy Osram. Wraz z rozwojem staliśmy się dystrybutorem wielu profesjonalnych rozwiązań takich jak profile aluminiowe LUMINES, kostka brukowa LedBruk, czy system sterowania Mi-Light.

W porozumieniu z dostawcami wykonujemy również produkty na Państwa indywidualne zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować oświetlenie przemysłowe na hale, magazyny, biura – zgodnie z obowiązującymi normami oświetleniowymi.

Specjalnie dla Państwa otworzyliśmy również punkt stacjonarny, gdzie nie tylko zobaczą Państwo różne produkty z naszej oferty, ale również otrzymają wsparcie techniczne, dzięki któremu z łatwością uda się dobrać odpowiednie oświetlenie, lub skompletować zestaw oświetlenia dekoracyjnego oparty o taśmy LED, zasilacze, oraz sterowniki pozwalające na kontrolę całego systemu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, znajdującego się na ulicy Strykowskiej 133 w Łodzi. Oprócz możliwości odbioru paczek spotkają Państwo na miejscu pracowników, gotowych doradzić w doborze oświetlenia LED, począwszy od skompletowania zestawu taśm LED z oprzyrządowaniem, po pomoc w dobraniu oświetlenie przemysłowego w technologii LED. Firma Viva Marcin Pietrasik, zasłużony lider na rynku oświetleniowym, to specjalista w dziedzinie nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań świetlnych dla domu i przemysłu. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów LED - od lamp, poprzez taśmy, aż po specjalistyczne oprawy i akcesoria.

Posiadając bogate doświadczenie i wiedzę techniczną, dostarczamy klientom najwyższej jakości produkty, które łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i trwałość. Nasze oświetlenie LED sprawdzi się zarówno w małych przestrzeniach mieszkalnych, jak i w dużych obiektach przemysłowych, dostosowując się do wszelkich wymagań i oczekiwań.

Jednak nasza działalność nie kończy się na sprzedaży produktów. SMD-LED.pl oferuje również usługi projektowania oświetlenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowe, spersonalizowane rozwiązania dla każdego klienta. Nasi doświadczeni projektanci łączą technologię z kreatywnością, aby dostarczyć oświetlenie, które nie tylko spełnia funkcje praktyczne, ale także podkreśla charakter danego miejsca.

SMD-LED.pl to nie tylko sklep, to przede wszystkim partner w doborze najlepszych rozwiązań oświetleniowych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, szybką realizację zamówień i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zapraszamy na zakupy

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy bardzo wysoką jakość produktów i szybką realizację dokonanych u nas zakupów.