Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy szynowe

Reflektor szynowy jest oprawą świetlną, którą zamontujemy na szynoprzewodzie. Lampy szynowe to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie oświetleniowe, które doskonale sprawdzi się w przestrzeniach wymagających częstych zmian położenia źródła światła. Systemy szynowe i oświetlenie mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, a połączone w ramach jednej instalacji mogą stanowić bardzo efektowne, a przede wszystkim uniwersalne w zastosowaniu oświetlenie domowego, firmowe lub sklepowe.

  1. Reflektor szynowy
  2. Reflektory szynowe - które wybrać?
  3. System szynowy - jak skompletować?
  4. Lampy szynowe LED
Producent:
Kolor:
Barwa Światła:
System szynowy:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 441    Wyświetl po:

Reflektor szynowy

Lampy szynowe to główne źródło światła, jakie oferuje nam system oświetlenia szynowego. Systemy szynowe najczęściej są jednofazowe, dwufazowe, lub trójfazowe, a do każdego z nich dobierzemy odpowiedni reflektor szynowy. Lampy sufitowe na szynie zostały specjalnie zaprojektowane w ten sposób, abyśmy mogli swobodnie poruszać nimi po całej długości listwy, jaką oferują nam szynoprzewody. Lampy i systemy szynowe to energooszczędna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia ekspozycji sklepu, czy aranżacji naszego wnętrza. Jest niezwykle mobilna i pozwolą nam w każdej chwili na szybką i bezproblemową zmianę położenia naszej lampy, a także nakierowania jej światła w inne miejsce. Oprawy szynowe w większości modeli posiadają ruchome głowice, więc prócz swobodnego poruszania się po listwie, będziemy mogli również nakierować śwaitło na wybraną ekspozycję.

 

Reflektory szynowe - które wybrać?

Szyna sufitowa z reflektorami jest bardzo interesującym i modnym obecnie rodzajem oświetlenia. Ze względu na coraz bardziej rosnąca popularność, jaką oferuje nam oświetlenie szynowe, obecnie jesteśmy w stanie wybierać lampy szynowe o różnych mocach, kolorach, czy kącie świecenia. Zacznijmy od kolorów. Najpopularniejsze są lampy szynowe czarne. W ostatnim czasie bardzo chętnie wybierane jest także oświetlenie szynowe białe. Reflektory LED na szynie dostępne są także w wielu innych wersjach wykończeniach, ale te dwa są ponadczasowe i najbardziej pasują do współczesnych wnętrz. Reflektory szynowe czarne i białe dopasują się do każdego rodzaju aranżacji pomieszczenia, zarówno wykonanego w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Lampy szynowe LED podobnie jak inne produkty wykonane w tej energooszczędnej technologii, może emitować światło w ciepłe, neutralnej lub zimnej barwie. Jej wybór jest jak najbardziej dowolny, więc w zależności od rodzaju wnętrza, oraz jego zastosowanie reflektory LED na szynie świecące w temperaturze barwy około 3000K, 4000K lub 6000K. Ogromnie ważny jest także dobór odpowiedniego kąta świecenia. W zależności od tego jego będą miały zastosowanie nasze reflektory szynowe (punktowe lub oświetlenie ogólne) wybierzemy lampy o wąskim lub szerokim kącie świecenia.

 

System szynowy - jak skompletować?

Oświetlenie szynowe to nie tylko same reflektory LED, ale także szyna do lamp sufitowych i akcesoria, które posłużą nam do ich montażu. Wybierając lampy szynowe ważne, jest, aby decydować się na oprawy wchodzące w skład jednego systemu oświetleniowego. System szynowy i lampy mogą być jednofazowe, dwufazowe lub trójfazowe, dlatego zawsze powinniśmy dopierać je według odpowiedniego schematu. Jeśli zdecydujemy się na reflektory szynowe jednofazowe, powinniśmy odpowiednio dokupić do nich szynę jednofazową, zaślepki do niej, oraz zawiesia, jeśli szyna sufitowa z reflektorami będzie zwieszana z sufitu. Wszystkie te akcesoria dostępne są w naszym sklepie internetowym. Nasi Klienci znajdą w nim nie tylko same oprawy szynowe, ale również skompletują pełny system szynowy, wraz ze wszystkimi dodatkowymi akcesoriami. Jesteśmy otwarci także na większe inwestycje. Możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny w przypadku większych ilości, jak i w momencie dłużej współpracy.

 

Lampy szynowe LED

Systemy szynowe są obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem oświetleniowym nie tylko w sklepach i galeriach handlowych, ale także w naszych mieszkaniach. Oświetlenie szynowe możemy wybrać także do salonu, czy sypialni, gdzie będzie pełniło funkcję dodatkowego oświetlenia naszej aranżacji. Lampy szynowe są także chętnie wykorzystywane jako główne oświetlenie. Odpowiednio rozmieszczone reflektory szynowe, równomiernie mogą oświetlić całe nasze wnętrze. Oczywiście ogromnym atutem jest tutaj możliwość. O każdej porze będziemy w stanie zmienić ich położenie, w celu mocniejszego oświetlenia stołu, łóżka, czy elementów dekoracyjnych.

Halogeny sufitowe na szynie to nowoczesny, a zarazem funkcjonalny i komfortowy rodzaj oświetlenia, który możemy spotkać w wielu różnych wnętrzach. Lampy szynowe doskonale dopasują się do aktualnej aranżacji pomieszczenia, a także będą w stanie dodatkowo wyeksponować zarówno produkty w sklepie, jak i różne elementy dekoracyjne.* Pola wymagane