Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy szynowe

Lampy szynowe są integralną częścią systemu szynowego sprzedawanego w naszym sklepie. Lampa LED na szynie jest oprawą świetlną, którą zamontujemy na szynoprzewodzie. Lampy szynowe to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie oświetleniowe, które doskonale sprawdza się w przestrzeniach wymagających częstych zmian położenia źródła światła. Systemy szynowe i oświetlenie mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, a połączone w ramach jednej instalacji mogą stanowić bardzo efektowne i przede wszystkim uniwersalne w zastosowaniu oświetlenie domowe, firmowe lub sklepowe.

 • Lampy szynowe i nowoczesne wzornictwo jako znak nowoczesnej epoki.
 • Jak najlepiej wykorzystać lampy szynowe w salonie?
 • Najciekawsze aranżacje, które będą w stanie Cię zaciekawić i pomóc w wyborze odpowiedniego oświetlenia.
 • Lampa szynowa w czarnym kolorze to najczęściej wybierane oświetlenie szynowe do domowych wnętrz.
 • Uniwersalność lampy szynowej w białym kolorze pokazana w różnych aspektach.
 • W XXI w. lampy szynowe rządzą w naszym otoczeniu.

Spis treści:

 1. Lampy szynowe - nowoczesne wzornictwo
 2. Lampy szynowe w salonie
 3. System szynowy lampy szynowe - przykładowe aranżacje
 4. Lampa szynowa czarna - najnowszy trend
 5. Lampa szynowa biała - uniwersalna kolorystyka
 6. Nowoczesne lampy na szynach w naszym otoczeniu

 

 

 

Materiał wykonania:
Kolor:
Producent:
Barwa światła:
System szynowy:
Gwarancja:
Napięcie:
Klasa energetyczna:
Współczynnik CRI:
Trzonek:
Źródło światła w komplecie:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Długość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 498    Wyświetl po:

Lampy szynowe nowoczesne wzornictwo

Lampy szynowe są efektem stałego rozwoju techniki oświetleniowej. Lampy na szynie to współczesne, niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne oświetlenie każdej przestrzeni wewnętrznej. Ich nowoczesne wzornictwo sprawia, że każde wnętrze, jakim się znajdą, nabiera ekskluzywności, atrakcyjności oraz charakteru. Lampy szynowe ze względu na swoją prostą konstrukcję nie przytłaczają pomieszczenia, ale sprawiają, że wygląda ono świeżo i lekko. Ich atrakcyjna stylistyka ożywia przestrzenie zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Każda lampa szynowa jest doskonałą odpowiedzi a na pytanie, jak oświetlić salon, kuchnie, sklep czy biuro. Bez względu na to, gdzie jej użyjemy, spełni ona wszystkie pokładane w niej nadzieje i oczekiwania.

 

lampa szynowa nowoczesne wzornictwo

 

Lampy szynowe w salonie

Lampy szynowe w salonie to obecnie często i chętnie wybierane oświetlenie główne oraz akcentujące. Lampa szynowa w salonie jest coraz chętniej wybieranym rodzajem lampy przez wiele osób indywidualnych. Każdy, kto remontuje lub wykańcza swój salon, poszukując ciekawego i atrakcyjnego oświetlenia do niego, bierze pod uwagę także ten rodzaj oświetlenia. Lampy na szynie cieszą się także niezwykłą popularnością wśród projektantów wnętrz oraz architektów. Projekty wykończenia wnętrz, które są przez nich opracowywane, coraz częściej zawieraj lampy synowe. Współczesny, salon, bez względu na styl jego wykończenia oraz przodującą kolorystykę bardzo często wyposażany jest przez nich właśnie w nowoczesne lampy szynowe. Lampa na szynie w salonie to jednocześnie funkcjonalne i energooszczędne źródło światła, jak i atrakcyjną, nowoczesną dekoracją wnętrza.

 

System szynowy lampy szynowe przykładowe aranżacje

System szynowy zawierający lampy szynowe umożliwia stworzenie wielu ciekawych aranżacji. Każdy zrealizowany projekt, w którym wykorzystane są lampy szynowe, jest projektem, który zbuduje niezwykle interesującą przestrzeń. Aranżacje z lampami szynowymi sprawiają, że wnętrza nabierają charakteru, świeżości i nowoczesnego wyglądu. Lampa szynowa umieszczona na suficie lub z niego zwisająca zawsze zwróci na siebie uwagę, zaskoczy, zachwyci i zapadnie w pamięć. Niezwykle istotnym jest fakt, że lampy szynowe umożliwiają stworzenie oświetlenia bardzo funkcjonalnego. Dzięki nim perfekcyjnie oświetlimy każdy fragment przestrzeni, na jakim nam zależy. Jednocześnie łatwość zmian lokalizacji poszczególnych punktów świetlnych daje nieograniczone możliwości dopasowania ich położenia oraz kierunku świecenia do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Niezależnie czy jest to potrzeba chwilowa, czy taka, która towarzyszyć nam będzie przez dłuższy czas, mamy szansę dopasowania oświetlenia do każdej indywidualnej sytuacji.

 

lampa szynowa aranżacje

 

Lampa szynowa czarna najnowszy trend

Lampa szynowa czarna jest chyba najbardziej uniwersalną wersją kolorystyczną wśród lamp szynowych. Jest to także lampa, która jest lampą niezwykle modną. Czarne lampy szynowe są najchętniej wybieranymi lampami szczególnie do wnętrz mieszkaniowych. Każdy współcześnie budowany i wykańczany dom lub mieszkanie są idealnym miejscem montażu czarnych lamp szynowych. Czarny kolor jest kolorem uniwersalnym oraz ponadczasowym. Czarne lampy na szynie sprawdzają się w każdym rodzaju i stylu aranżacji wnętrza. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z wnętrzem nowoczesnym, industrialnym czy klasycznym, lampa szynowa czarna wpisze się w jego przestrzeń wprost idealnie. Będzie ona tworzyła integralną całość z resztą wyposażenia pomieszczenia. Czarne lampy sufitowe nie wyjdą nigdy z mody, zawsze będą eleganckim elementem każdego pomieszczenia.

 

lampa szynowa czarna

 

Lampa szynowa biała uniwersalna kolorystyka

Lampa szynowa biała z kolei jest lampą popularną wśród właścicieli biur, sklepów i innych przestrzeni komercyjnych. Ich lekkość i dyskrecja sprawdzają się w tego typu przestrzeniach. Białe lampy szynowe szczególnie upodobały sobie osoby budujące funkcjonalne systemy oświetlenia w różnego rodzaju ekskluzywnych salonach sprzedaży, aptekach czy nowoczesnych biurach. Lampa szynowa biała pozostaje nierzucającym się w oczy elementem wystroju wnętrz, w których zostaje zainstalowana, oferując jednocześnie niezwykłą funkcjonalność oświetlenia, jakie tworzy. Białe lampy szynowe są także oczywiście wybierane również przez osoby indywidualne do swoich wnętrz mieszkalnych. Nie każdy decyduje się na lampy czarne, złote lub inne, kontrastujące z tak modna i popularna w nowoczesnych domach bielą.

 

lampa szynowa biała

 

Nowoczesne lampy na szynach w naszym otoczeniu.

Nowoczesne lampy na szynach są bardzo interesującym i modnym obecnie rodzajem oświetlenia. Lampy sufitowe na szynie zostały specjalnie zaprojektowane w ten sposób, abyśmy mogli swobodnie poruszać nimi po całej długości listwy, jaką oferują nam szynoprzewody. Lampy i systemy szynowe to energooszczędna alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia ekspozycji sklepu czy aranżacji naszego wnętrza. Jest niezwykle mobilna i pozwolą nam w każdej chwili na szybką i bezproblemową zmianę położenia naszej lampy, a także nakierowania jej światła w inne miejsce. W zależności od tego jego będą miały zastosowanie nasze reflektory szynowe (punktowe lub oświetlenie ogólne) wybierzemy lampy o wąskim lub szerokim kącie świecenia. Lampy szynowe doskonale dopasują się do aktualnej aranżacji pomieszczenia, a także będą w stanie dodatkowo wyeksponować zarówno produkty w sklepie, jak i różne elementy dekoracyjne. Odpowiednio rozmieszczone reflektory szynowe, równomiernie mogą oświetlić całe nasze wnętrze.* Pola wymagane