Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawy meblowe LED

Na oświetlenie podszafkowe LED, składają się lampy meblowe, które będą służyły jako dodatkowe doświetlenie, ale także element dekoracji. Halogeny meblowe dostępne są w wielu wykończeniach i kształtach, dlatego zawsze będziemy mogli dostosować je do aranżacji naszego wnętrza. Wyposażone we wbudowane źródło światła LED są nie tylko energooszczędnym rodzajem oświetlenia, ale również prostym i szybkim w montażu. Jedyne, o czym musimy pamiętać, instalując oświetlenie meblowe, jest dobór odpowiedniego zasilacza. Oprawy meblowe LED 230V są bardzo rzadko spotykane, a największą popularnością cieszą się te przystosowane do bezpiecznego prądu o napięciu 12V.

  1. Oświetlenie meblowe
  2. Lampka podszafkowa LED
  3. Oprawa meblowa
  4. Oprawa LED podszafkowa
Materiał wykonania:
Kolor:
Producent:
Barwa światła:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 68    Wyświetl po:

Oświetlenie meblowe

Oprawa meblowa LED to oczko meblowe ze wbudowanym źródłem światła, która świetnie sprawdzi się w celu głównego oświetlenia, jak i dekoracji. Jest to coraz częściej spotykany typ oświetlenia półek, blatów kuchennych, szafek i innych powierzchni. Oświetlenie meblowe LED zostało wykonane w energooszczędnej technologii i jest znacznie trwalsze od tradycyjnego oświetlenia, zużywa dużo mniej prądu, a ponadto nie będą się przegrzewać.

Projektując oświetlenie podszafkowe kuchenne, czy wybierając oświetlenie LED do mebli, nasi klienci najchętniej decydują się właśnie na lampki meblowe w postaci oczek. Jest to typowe oświetlenie meblowe wpuszczane, które w szybki i bezproblemowy sposób zamontujemy. Podczas ich instalacji musimy pamiętać o wyborze odpowiedniego rodzaju zasilania do tego typu oświetlenia. Oprawy halogenowe meblowe przystosowane są do pracy pod niskim napięciem 12V, dlatego najlepszym wyborem będą tutaj zasilacze ledowe. Są to transformatory stałonapięciowe, które doskonale współpracują z nowoczesnym oświetleniem. Kupując oświetlenie ledowe do mebli nigdy nie powinniśmy podłączać go do tradycyjnych transformatorów elektronicznych.

 

Lampa podszafkowa LED

Wybrane przez nas ledy do mebli mogą służyć nam także jako lampki ledowe podszafkowe. Listwa oświetleniowa podszafkowa w postaci liniowej, ze względu na swoje gabaryty nie cieszy się już tak ogromną popularność. Obecnie stawia się przede wszystkim na minimalizm, dlatego lampy kuchenne podszafkowe, czy te, które zastosujemy w naszej dużej szafie lub komodzie najczęściej, są w postaci okrągłych, czy kwadratowych oczek.

 

Lampki kuchenne podszafkowe LED w postaci oczek wpuszczanych, które odpowiednio rozmieścimy, będą wystarczające do równomiernego oświetlenia całego wnętrza naszej szafki, czy półki. Lampy meblowe o mocy jedynie 3W będą w stanie zastąpić nasze tradycyjne oświetlenie, którego pobór mocy wynosił aż 25W. Przy wymianie naszego oświetlenia, na to znacznie bardziej energooszczędne, nie stracimy na mocy świetlej, a dodatkowo zyskamy możliwość wyboru odpowiedniej dla nas barwy światła.

 

Oprawa meblowa

Mając na uwadze głównie bezpieczeństwo naszych klientów, lampki meblowe dostępne w naszej ofercie zasilane są niskim napięciem o wartości 12V. Wpływa to nie tylko na ich bezpieczną obsługę, ale także na bezawaryjność całego układu. Oprawa meblowa 12V podobnie jak inne produkty wykonane w technologii LED powinny być zasilanie przez zasilacze impulsowe o stabilizowanym napięciu, dedykowane do technologii LED. W ofercie naszego sklepu kupią Państwo w pełni kompletne oświetlenie meblowe, które spełni indywidualne oczekiwania i wymagania każdego z naszych klientów. Oprawy halogenowe meblowe dostępne w naszej ofercie zostały wykonane przez znanych i cenionych na rynku oświetleniowym producentów. Wyróżniają się one nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również niezawodnością i długą żywotnością. W sprzedaży posiadamy oprawy meblowe kwadratowe i okrągłe, jak i rozdzielacze do opraw meblowych oraz trójkąty podszafkowe.

 

Oprawa LED podszafkowa

Oprawa halogenowa meblowa posiada wbudowane źródło światła LED. Wystarczy, że podłączymy ją do odpowiedniego zasilacza, aby zaczęła swoją długą i bezawaryjną pracę. Taka specjalna konstrukcja posiada również wiele innych atutów, między innymi pozwala na ograniczenie grubości naszych oprawek, a także wybierając lampy meblowe LED, nie będziemy mieć już problemu z doborem do nich odpowiedniego źródła światła. Kupując oświetlenie meblowe LED, wybierają Państwo produkt kompletny, który do pracy będzie potrzebował jedynie zasilacza o odpowiedniej mocy (w zależności od ilości opraw i ich mocy) oraz odpowiedniej grubości przewodów instalacyjnych.* Pola wymagane