INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Oprawy meblowe LED

Oprawy meblowe LED są niedrogim sposobem na podświetlenie mebli

 

Oprawa meblowa LED to oprawka z wbudowanym źródłem światła, która świetnie sprawdzi się w celu głównego oświetlenia, jak i dekoracji. Jest to coraz częściej spotykany typ oświetlenia półek, blatów kuchennych, szafek i innych powierzchni. Oprawki meblowe zostały wykonane w energooszczędnej technologii LED. Są dużo trwalsze od tradycyjnego oświetlenia, zużywają dużo mniej prądu, a ponadto nie grzeją się. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Oprawy meblowe kwadratowe
  • Oprawy meblowe okrągłe
  • Rozdzielacze do opraw meblowych
  • Trójkąty podszafkowe

Oprawy meblowe, czyli LEDy zasilane stałym napięciem 12V

 

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, w naszej ofercie wszystkie oprawki meblowe zasilane są bezpiecznym napięciem 12V. Wpływa to nie tylko na ich bezpieczną obsługę, ale także na bezawaryjność całego układu. Oprawy meblowe 12V podobnie jak inne produkty wykonane w technologii LED powinny być zasilanie przez zasilacze stałoprądowe, dedykowane do technologii LED. W ofercie naszego sklepu kupią Państwo kompletny zestaw oświetlenia meblowego.

 

Oświetlenie meblowe 12V - oprawki z wbudowanym źródłem światła

 

Oprawki meblowe w sklepie internetowym SMD-LED.pl posiadają wbudowane źródło światła LED. Taka konstrukcja pozwala na ograniczenie grubości naszych oprawek, ale także od tego momentu wybór żarówki do oprawki nie stanowi żadnego problemu. Kupując oprawki meblowe LED, wybierają Państwo produkt kompletny, który, aby zaczął swoją pracę wystarczy podłączyć do zasilania 12V DC.

[Produktów w tej kategorii: 17]   Wyświetl po:* Pola wymagane