Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz 36V

Zasilacz 36V DC to w pełni profesjonalny transformator stałonapięciowy o uniwersalnym zakresie napięcia wejściowego. Zasilacz 36V doskonale sprawdzi się w instalacjach wymagających prądu o stabilizowanym napięciu. Jest to produkt o szerokim zakresie zastosowania, który dzięki uniwersalnej wartości napięcia wejściowego, sprawdzi się w praktycznie każdej instalacji, wymagających prądu o stabilnym napięciu 36V

  1. Zasilacz 36V dla wymagających użytkowników
  2. Zasilacz LED 36V
  3. Zasilacz impulsowy 36V
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 8    Wyświetl po:

Zasilacz 36V dla wymagających użytkowników

Zasilacz LED 36V to doskonały wybór dla instalacji oświetleniowych wykonanych w energooszczędnej i nowoczesnej technologii LED. Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością, a poprzez swoją specjalną konstrukcję i stabilny zakres napięcia wyjściowego, jest idealnym wyborem do opraw ledowych. Zasilacz 36V wykorzystywany jest także do systemów elektroniki i automatyki przemysłowej. Słynie ze swojej wysokiej szczelności i licznych zabezpieczeń, które gwarantują jego długą oraz bezawaryjną pracę. Zasilacz impulsowy 36V stosowany jest także jako układ zasilający sterowników systemów krokowych. Dzięki optymalnej konstrukcji będzie w pełni bezpiecznym rozwiązaniem dla instalacji elektrycznych nawet o dużej mocy.

 

Zasilacz LED 36V

Zasilacz 36V to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie naszych klientów. Zasilacz LED 24V i transformatory 12V to najpopularniejsze przetwornice wykorzystywane do zasilania opraw wykonanych w technologii LED. Dostępne są również lampy, czy inne produkty wykonane w tej nowoczesnej technologii, które wymagają prądu o nieco wyższym napięciu. Tutaj doskonałym wyborem będzie zasilacz 36V DC, czyli transformator impulsowy o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Zasilacz impulsowy 36V posiada stały zakres napięcia wyjściowego, dlatego nigdy nie zmienia się również jego natężenie. Taka konstrukcja sprawia, że zawsze w prosty sposób będziemy w stanie policzyć moc zasilacza. Będzie to zawsze iloczyn jego napięcia oraz natężenia:

  • zasilacz 36V 3A - moc 108W
  • zasilacz 36V 5A - moc 180W
  • zasilacz 36V 10A - moc 360W
  • zasilacz 36V 20A - moc 720W

Możemy w prosty sposób obliczyć to również odwrotnie. Jest to wtedy iloraz mocy zasilacza i jego napięcia wyjściowego. Zasilacz LED 50W 36V będzie dysponował prądem wyjściowym o natężeniu wynoszącym około 1,39A.

 

Zasilacz impulsowy 36V

Zasilacz 36V zbudowany w oparciu o przetwornicę napięcia nazywamy impulsowym transformatorem. Podobnie, jak zasilacz 15V, czy 24V jest to urządzenie o wysokiej sprawności, która bardzo często sięga nawet 90%. Oczywiście zasilacz impulsowy 36V zawsze posiada odpowiednie zabezpieczenia poprzez wbudowane układy ochronne. Jest on odporny więc na zakłócenia sieci, czy krótkie zaniki napięcia. Zasilacz LED 36V obecnie całkowicie zastąpił tradycyjne zasilacze elektroniczne i znajdziemy go w praktycznie każdym urządzeniu, które podłączamy do prądu. Zasilacz impulsowy 36V tak szybko zyskał popularność dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego (najczęściej 100-240V). Będziemy mogli go podłączyć i użytkować praktycznie w każdym kraju na świecie.* Pola wymagane