Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lutowanie taśmy LED

Lutowanie taśm Led i dolutowywanie przewodów do taśm Led to jedna z najbardziej trwałych metod łączenia. Odpowiednie spoiwo zapewni trwałe połączenie twojej taśmy Led. Taśmy LED są nowoczesnym źródłem światła, które znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach. Jednak do ich prawidłowego działania konieczne jest stosowanie kabli zasilających, zasilaczy, a w niektórych przypadkach łączenie poszczególnych fragmentów taśmy LED. Jeśli planujesz zakup pasków LED lub posiadasz taśmę, którą należy połączyć z zasilaczem, możesz skorzystać z naszych usług lutowania taśm LED. Nasi specjaliści wykonają solidne połączenia, dzięki którym bez problemu zamontujesz taśmę pod szafką w kuchni lub na podwieszanym suficie w salonie.

Spis treści: 

  1. Na czym polega lutowanie taśm LED
  2. Usługi lutowania taśm LEDowych/a>
  3. Tanie lutowanie taśm LED
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 10    Wyświetl po:

Na czym polega lutowanie taśm LED

Lutowanie taśm LED polega na złączeniu elementów elektronicznych za pomocą spoiwa lutowniczego. W naszej firmie wykorzystujemy najwyższej jakości materiały jak cyna czy topnik, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podłączone taśmy LED RGB, jednokolorowe lub CCT będą służyły Ci przez lata.

 

Usługi lutowania taśm LEDowych

Profesjonalne usługi lutowania pasków LED w naszej firmie podzielone są na podstawie rodzaju taśmy. W zależności od tego, jaką taśmę posiadasz, nasz pracownik będzie zobowiązany do wykonania innej liczby połączeń, z czego każdy poszczególny lut będzie wykonany z najwyższą precyzją.
Jeśli interesuje Cię połączenie wyłącznie dwóch odcinków taśmy LED, wybierz jeden produkt w formie usługi z listy powyżej. Jeśli zaś chcesz, byśmy zlutowali kilka odcinków taśmy LED, a także zasilacza LED, wybierz większą ilość odpowiednich usług.

 

Tanie lutowanie taśm LED

Mimo że wiele osób posiada w domu lutownicę, precyzyjne wykonanie połączeń wymaga sporego doświadczenia i wprawy. Takie zadanie może okazać się o wiele trudniejsze, niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Warto zatem skorzystać z tanich usług lutowania taśm LED w naszym sklepie, które pozwolą oszczędzić Ci sporo czasu oraz nerwów.

 

 * Pola wymagane