Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Uchwyt do telewizora ruchomy

Płaskie, cienkie telewizory, z jakimi mamy do czynienia dziś, najczęściej znajdują swoje miejsce na ścianie. W takim montażu telewizora pomagają uchwyty telewizyjne. Wieszaki TV mogą być w wersji bez regulacji oraz ruchome. Zdecydowanie większą funkcjonalnością korzystania z telewizora charakteryzuje się uchwyt do telewizora ruchomy. Wieszak na TV ruchomy umożliwia dostosowanie płaszczyzny ekranu tak, aby komfortowo i bezpiecznie można było oglądać telewizję z każdej pozycji przed ekranem. Prawidłowa pozycja telewizora wpływa na komfort oglądania i chroni przede wszystkim wzrok i odcinek szyjny kręgosłupa widza. Regulacja w pionie oraz w poziomie pomaga wyregulować telewizor tak, aby kąty widzenia ekranu wpływały w jak najmniejszym stopniu na jakość widzenia obrazu i zdecydowanie poprawia komfort oglądania telewizji. 

  1. Ruchomy uchwyt do telewizora
  2. Uchwyt ruchomy do telewizora
  3. Uchwyt na telewizor ruchomy
  4. Ruchomy uchwyt na telewizor
  5. Wieszak na TV ruchomy
Regulacja:
Regulacja w pionie:
od: do stopni
Odległość od ściany:
od: do mm
Maksymalna waga TV:
od: do kg
Rozmiar TV:
od: do cali
Regulacja w poziomie:
od: do stopni
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 36    Wyświetl po:

Ruchomy uchwyt do telewizora

Uchwyt do telewizora ruchomy w pionie znajduje zastosowanie w przypadku, gdy odbiornik zamontowany jest bezpośrednio przed widzami powyżej linii wzroku oglądających. Można bowiem w takiej sytuacji skierować ekran nieco w dół, zapewniając wysoki komfort oglądania. Uchwyt na telewizor ruchomy z regulacją w poziomie umożliwia z kolei takie obrócenie ekranu w prawo lub w lewo, aby ekran był widziany doskonale z miejsc niebędących zlokalizowanymi bezpośrednio przed ekranem. Połączenie obu rodzajów regulacji umożliwia doskonałe wyregulowanie pozycji urządzenia w każdej sytuacji i w każdym miejscu usytuowania telewizora oraz pozycji oglądających. Jaki uchwyt do telewizora wybrać zależy już do indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz możliwości lokalowych i posiadanego urządzenia. Na naszym blogu mogą Państwo przeczytać poradnik o wyborze właściwego wieszaka na telewizor.

 

Uchwyt ruchomy do telewizora

Wieszaki do telewizora ruchome dostępne w naszej ofercie dostępne są w wielu modelach dopasowanych do różnej wielkości i wagi odbiorników. Umożliwiają regulację w pionie oraz w poziomie w różnym zakresie w zależności od modelu. Szeroki wybór uchwytów pod telewizor sprawia, że każdy znajdzie model odpowiedni do indywidualnej sytuacji, potrzeb i oczekiwań. Nasze wieszaki posiadają regulację w pionie od -20 do +20 stopni, a także pełną regulację 360 stopni w poziomie. Dostępne są także wieszaki sufitowe z regulacją w pionie -90 stopni i montaż na przykład nad łóżkiem, co będzie nowoczesnym, oryginalnym, a zarazem wygodnym i komfortowym umiejscowieniem odbiornika telewizyjnego.

 

Uchwyt na telewizor ruchomy

Ruchomy wieszak na telewizor posiadający regulację w poziomie jest nad wyraz wygodnym rozwiązaniem, gdy miejsce oglądania telewizji przesunięte jest w stosunku do osi zawieszonego telewizora. Gdy fotel lub kanapa znajdują się z boku w stosunku do niej, wówczas obrócenie wieszaka, spowoduje również przesunięcie osi telewizora i umożliwi znalezienie optymalnej pozycji odbiornika do oglądania. Doskonałym rozwiązaniem często okazuje się ruchome ramie do telewizora zainstalowane w narożniku wnętrza. Dzięki takim wieszakom zainstalujemy odbiornik w rogu pomieszczenia, w którym nie mamy możliwości zawieszenie telewizora na pionowej płaszczyźnie o dużej powierzchni. W małych pomieszczeniach umiejscowienie narożne telewizora jest w stanie zwiększyć odległość widza od ekranu. Oglądanie "po przekątnej" pomieszczenia w takiej sytuacji będzie dużo bardziej bezpieczne niż umiejscowienie bezpośrednio na wprost telewizora z niewielką odległością między ekranem a widzem.

 

Ruchomy uchwyt na telewizor

Każdy ruchomy uchwyt do telewizora z naszej oferty wykonany jest z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo. Zapewnia to jego wysoką trwałość i żywotność. Zastosowane rozwiązania techniczne powodują, że są to wieszaki bardzo łatwe w obsłudze i umożliwiają bezproblemową i szybką regulację pozycji telewizora. Dołączane do nich zestawy montażowe, są wystarczające do instalacji zarówno samego wieszaka, jak i zamontowania telewizora na uchwycie. Zaawansowana technika wieszaków powoduje, że znajdziemy wśród uchwytów i takie modele, które umożliwiają regulację zarówno w pionie, jak i poziomie odbiorników telewizyjnych o masie aż 100 kg i ekranie o przekątnej aż 100 cali.

 

Wieszak na TV ruchomy

Uchwyt ruchomy do telewizora to rozwiązanie do domu, biura, sklepu, hotelu i wielu innych miejsc. Regulacja zwiększa możliwości zawieszenia telewizora i dopasowanie lokalizacji do warunków istniejących w każdym pomieszczeniu, w jakim instalujemy telewizor. Wykorzystując ruchome ramię do TV, zwiększymy komfort oglądania, zadbamy o zdrowie każdego oglądającego telewizję, a także ograniczymy zajętość przestrzeni danego wnętrza. Ruchomy uchwyt na telewizor to gwarancja wygody i bezpieczeństwa widza.* Pola wymagane