Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kaseton LED

Kaseton LED jest nowoczesnym źródłem światła skierowanym na potrzeby zarówno oświetlenia domowego, jak i komercyjnego. Jest to energooszczędna, trwała i elegancka alternatywa dla tradycyjnych opraw rastrowych. Kaseton LED 30x30 zapewnia oszczędność energii elektrycznej sięgającą nawet 90% względem tradycyjnego oświetlenia. Kaseton wykorzystuje zaawansowaną technologię LED, przez co panele LED posiadają wbudowane diody SMD, które są dużo trwalsze względem jej standardowych zamienników.

 1. Kaseton LED, czyli panel natynkowy
 2. Panel LED kaseton
 3. Kaseton LED 60x60
 4. Kasetony LED sufitowe
Polecane
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 0    Wyświetl po:

  Kaseton LED, czyli panel natynkowy

  Panel LED kaseton jest lampą, która jest dedykowana do montażu natynkowego. Przystosowana została do prostego i szybkiego montażu bezpośrednio na stropach betonowych czy sufitach typu karton-gips. W zestawie wszystkie kasetony LED posiadają komplet akcesoriów montażowych (wkręty montażowe), których użyjemy do trwałego i bezproblemowego montażu naszych nowych lamp ledowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, kasetony LED sufitowe mogą być montowane praktycznie w każdych warunkach.

   

  Panel LED kaseton

  Panel LED charakteryzuje się mlecznym kloszem o jednolitym designie, przez co z łatwością dopasuje się do każdego rodzaju pomieszczenia. Zastosowanie jednolitej mlecznej powierzchni pozwoli na równomierne rozprowadzenie oświetlenia oraz uniknięcie nieprzyjemnego efektu oślepienia. Decydując się na kaseton LED sufitowy, zyskacie wysoką energooszczędność, co przełoży się na zmaksymalizowanie minimalnych kosztów przy rachunkach za prąd. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których oświetlenie świeci się wiele godzin dziennie. Oprawa LED kaseton stosowana jest w budynkach publicznych, w sklepach, hotelach, muzeach, długich korytarzach, w salonach oraz innych miejscach, w których wymagana jest dokładność świetlna.

   

  Kaseton LED 60x60

  Oświetlenie LED kaseton to przede wszystkim nowoczesna elektronika, która gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę oraz wydłuża czas eksploatacji lampy. Kaseton LED 60x60 charakteryzuje się neutralną temperaturą pracy, przez co jest bezpieczny w użytkowaniu. Kaseton LED cechuje się wysoką jakością świetlną, przez wbudowane diody SMD. Wysoka jakość świetlna w połączeniu z niskim poborem mocy gwarantuje wysokie oszczędności energii elektrycznej. Wykorzystanie elektroniki wysokiej jakości pozwoliło na uzyskanie wytrzymałych paneli LED, które są zdecydowanie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne względem standardowych opraw rastrowych.

   

  Kasetony LED sufitowe

  Kaseton LED na sufit z naszej oferty emituje światło w barwie białej dziennej (temperatura 4500K). Jest to najczęściej wybierana barwa światła do komercyjnego oświetlenia, a także coraz częstszy wybór w naszych domach i mieszkaniach. Barwa w temperaturze 4500K nie męczy naszego wzroku i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Wykorzystanie neutralnej barwy w pomieszczeniach komercyjnych zwiększy wydajność naszą oraz pozostałych pracowników. Lampa LED kaseton świetnie sprawdzi się jako oświetlenie w Twoim domu, mieszkaniu czy firmie. Kaseton LED to coraz częściej wybierana nowoczesna alternatywa dla standardowych opraw rastrowych, dlatego staję popularną i stosowana w każdym miejscu, w którym wcześniej był stosowany stary rodzaj oświetlenia.  * Pola wymagane