Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie do serów

Oświetlenie do serów dedykowane do sklepów nabiałowych i oświetlania stoisk z serami żółtymi w sklepach ogólnospożywczych doskonale sprawdza się jeśli chcemy wyeksponować świeżość oraz wysoką klasę serów. Każdemu właścicielowi sklepu spożywczego zależy na zadowoleniu klientów z zakupów w jego sklepie, ale jednocześnie na jak największej sprzedaży w celu osiągnięcia jak największych zysków. Dlatego sprzedaje on możliwie najlepszej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Aby jednak te produkty zachęcały do zakupów, konieczne jest właściwe ich wyeksponowanie, w tym atrakcyjne ich oświetlenie.

  • Właściwe oświetlenie sera w sklepie spożywczym przynosi same korzyści każdemu właścicielowi sklepu, który je zainstaluje.
  • Lampy do oświetlenia sera można wykorzystać także jako oświetlenie do warzyw i owoców, a niektóre modele sprawdzają się jako lampy do chleba i wypieków.
  • Lampy LED do sera zapewniają zdecydowane zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.
  • Specjalnie dobrana barwa światła sprawia, że sery wyglądają świeżo i apetycznie.

Spis treści:

  1. Oświetlenie LED do sera
  2. Oświetlenie sera w sklepie spożywczym
  3. Jakie oświetlenie do sera wybrać?
Kategorie oświetlenia do serów
Kolor:
Klasa szczelności:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Średnica otworu:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 94    Wyświetl po:

Oświetlenie LED do sera

Oświetlenie LED do sera to specjalistyczne lampy, które zapewniają atrakcyjny i świeży wygląd oświetlanych nimi serów w ladach i regałach. Tak wyeksponowane sery będą z pewnością zachęcały klientów do zakupów, a zwiększona sprzedaż wpłynie na poprawienie wyników finansowych sklepu. Szczególnie atrakcyjne okazuje się oświetlenie do sera w postaci źródeł światła LED. Lampa LED ma szereg zalet w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Przede wszystkim jest to energooszczędne źródło światła. Zapewnia to zdecydowane zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, wykorzystywana do funkcjonowania sklepu. LED-y zużywają bowiem kilkukrotnie mniej energii, od dotychczas wykorzystywanych, tradycyjnych lamp. LED-y cechują się również dużą żywotnością i małą awaryjnością. To także oszczędza pieniądze każdego sklepikarza. Oświetlenie do serów z naszej oferty to specjalistyczne źródła światła, zaprojektowane konkretnie do właściwego oświetlenia serów. Specjalnie dobrana barwa światła sprawia, że sery wyglądają świeżo i apetycznie. Światło emitowane przez lampy do serów nie powoduje dojrzewania ani wysychania serów w takim stopniu jak lampy tradycyjne. Dzięki temu sery dłużej zachowują swoją świeżość i zdatność do spożycia.

 

Oświetlenie sera w sklepie spożywczym

Oświetlenie sera w sklepie spozywczym, które jest dobrze dobrane jak widać, przynosi same korzyści każdemu właścicielowi sklepu, który je zainstaluje. Inwestycja w wyspecjalizowane lampy, taśmy i świetlówki do jakiegokolwiek sprzedawanego towaru, zwraca się szybko w postaci większych przychodów, ale także zmniejszonych rachunków za energię. Jeśli chodzi o oświetlenie do sera, okazuje się, że lampy, które sprawdzają się przy jego oświetlaniu, są doskonale również do oświetlania innych produktów. Można je więc wykorzystać jako oświetlenie do warzyw i owoców, a niektóre modele sprawdzają się jako lampy do chleba i wypieków. Źródła światła służące do oświetlania sera można więc wykorzystać do oświetlenia innych produktów, w przypadku zmiany asortymentu w sklepie spożywczym. Warto jest więc skorzystać z doświadczenia producentów oświetlenia i skorzystać z gotowych odpowiedzi na pytanie, jak prawidłowo oświetlić sery w sklepie spożywczym.

 

Jakie oświetlenie do sera wybrać?

Jakie oświetlenie do sera wybrać? Gdzie je kupić? Sklep smd-led.pl oferuje produkty przeznaczone do zastosowania w branży spożywczej. Jedną z kategorii tych specjalistycznych lamp jest właśnie oświetlenie do sera. Zastanawiając się jakie lampy do sera wybrać, skorzystać mogą Państwo z wiedzy i fachowej porady naszych wyspecjalizowanych pracowników. Chętnie doradzimy przy wyborze właściwego oświetlenia do Państwa sklepu. Pragniemy zwrócić uwagę, że oświetlenie do sera z naszej oferty to świetlówki posiadające atest Państwowego Związku Higienicznego. Zapewnia to, że produkty te spełniają wymagania higieniczne stawiane przed oświetleniem żywności, w tym serów w ladach i regałach chłodniczych. Świetlówki firmy Holdbox mają 3-letnią gwarancję producenta, co z kolei jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości, trwałości oraz zapewnieniem długiej bezawaryjnej pracy. Oświetlenie do serów dedykowane do pracy w sklepach nabiałowych i spożywczych to specjalistyczne źródła światła, które są elementem wyposażenia każdego sklepu przynoszącym same korzyści. Warto więc rozważyć wyposażenie swojego sklepu właśnie w tego typu oświetlenie.

Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
09.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym
05.02.2021 Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej


* Pola wymagane