Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Vella LED

W obiektach, w których ma miejsce jakakolwiek praca, a także w tych, w których mamy do czynienia z nagromadzeniem większej liczby ludzi, ważną rolę odgrywa oświetlenie awaryjne oraz ewakuacyjne. Seria opraw ewakuacyjnych Vella firmy Intelight to produkty z kategorii oświetlenia awaryjnego. Ma ono za zadanie oświetlenie znaków ewakuacyjnych, znajdujących się przy wyjściach oraz wzdłuż całej drogi ewakuacyjnej. Ułatwiają więc one bezproblemowe znalezienie drogi do wyjść ewakuacyjnych po zaniku zasilania. Każda oprawa ewakuacyjna Vella firmy Intelight posiada świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP oraz deklarację zgodności CE. Oprawy ewakuacyjne Vella spełniają wymagania zawarte w normie PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010. Każda oprawa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o szczegóły. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i w odpowiedni sposób zabezpieczy drogę ewakuacji w każdym obiekcie, w jakim zostanie zainstalowana. 

  1. Oprawa ewakuacyjna Vella LED
  2. Piktogramy do Vella LED
  3. Akcesoria do Vella LED
Klasa szczelności:
Tryb pracy:
Auto Test:
Kolor:
Strumień świetlny:
od: do lm
Czas podtrzymania:
od: do h
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 85    Wyświetl po:

Oprawa ewakuacyjna Vella LED 

Oprawy ewakuacyjne Vella LED firmy Intelight mają za zadanie oświetlanie dróg ewakuacyjnych, wskazywanie kierunków ewakuacji oraz oznaczanie wyjść ewakuacyjnych w budynkach. Oprawy ewakuacyjne Vella składają się z opraw służących do oświetlenia stref korytarzowych (drogi ewakuacyjnej), stref otwartych (oświetlenie antpanikowe) oraz stref wysokiego ryzyka. Oprawy Vella w zależności od modelu działają w trybach sieciowym lub sieciowo-awaryjnym. Dzięki wydajnym akumulatorom LiFePO4 i NiCd możliwe jest funkcjonowanie oświetlenia przez okres od 1h do 3h po zaniku zasilania. Lampy ewakuacyjne są wyposażone w test ręczny, manualny lub centralny. Działają w zakresie temperatur 10°C-50°C, a ich widoczność sięga 24m. Każda z lamp Vella LED emituje dzienne białe światło o temperaturze 5000K i strumieniu świetlnym od 157lm do 732lm. Cechuje się także wskaźnikiem oddawania barw RA>=70. Oprawy Vella są dostępne w wersjach od 3,5W do 12W. Solidna budowa i klasa szczelności IP44 lub IP65 zapewniają trwałą i pewną pracę w każdych warunkach. 

 

Piktogramy do Vella Led 

Oprawa ewakuacyjna jest kompletną dopiero wraz z piktogramami naklejonymi na płytę kierunkową. W zestawie z każdą oprawą ewakuacyjną Vella znajdują się trzy uniwersalne piktogramy wskazujące kierunek ewakuacji. Dodatkowo do opraw ewakuacyjnych Vella LED dostępne w naszym sklepie są wszystkie niezbędne piktogramy do stworzenia bezpiecznej i zgodnej z przepisami drogi ewakuacji. Piktogramy są w postaci naklejek przyklejanych na oprawę. Piktogram "wyjście ewakuacyjne" jest w rozmiarze 246x123mm, natomiast piktogramy "ludzik lewo/prawo" oraz piktogramy ze strzałkami kierunkowymi wskazującymi kierunek ewakuacji mają rozmiar 123x123mm. Pojedyncze piktogramy znajdujące się w ofercie naszego sklepu umożliwią stworzenie całego piktogramu mocowanego do danej oprawy w każdej indywidualnej sytuacji i stworzenie kompletnej drogi ewakuacji. Oczywiście piktogramy oferowane przez nasz sklep są dedykowane do opraw Vella LED oraz zgodne z wymaganiami odpowiednich norm. 

 

Akcesoria do Vella Led 

Każda oprawa ewakuacyjna Vella LED firmy Intelight przeznaczona jest domyślnie do montażu natynkowego, sufitowego oraz ściennego. Jednak odpowiednie akcesoria do Vella LED stwarzają także inne możliwości montażowe. Mamy więc możliwość wyboru zestawów do montażu podtynkowego oraz zwieszanego, a także do flagowego montażu piktogramów. Zestawy akcesoriów do Vella LED zostały wyprodukowane przez firmę Intelight i są dedykowane do tej właśnie serii opraw. Zapewniają więc łatwy i bezproblemowy montaż w dowolnie interesujący inwestora sposób. Nie wymagają dodatkowego zakupu pojedynczych elementów lub przerabiania posiadanej lampy i zestawu. Dodatkowym, dostępnym w naszej ofercie akcesorium do opraw Vella jest zestaw grzewczy, umożliwiający pracę opraw doposażonych w taki właśnie zestaw w niskich temperaturach. Zestaw ten podobnie jak pozostałe akcesoria do opraw Vella jest dedykowany do lamp ewakuacyjnych Vella LED wyprodukowany przez firmę Intelight. * Pola wymagane