Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Uchwyt do TV obrotowy

Indywidualne oczekiwania i upodobania oraz możliwości, jakie daje pomieszczenie, w którym montujemy telewizor na ścianie, determinują sposób jego montażu oraz rodzaj wieszaka, jaki zastosujemy. Najchętniej wybieranym i najbardziej funkcjonalnym okazują się uchwyt do tv obrotowy. Uchwyt do telewizora obrotowy daje bowiem największe możliwości dostosowania położenia odbiornika. Obrotowy wieszak na telewizor sprawia, że nie będziemy mieli większych problemów z ustawieniem telewizora w celu osiągnięcia optymalnego jego położenia, które zapewni największy możliwy komfort i bezpieczeństwo oglądania telewizji w każdym wnętrzu. Umieszczony na odpowiedniej wysokości telewizor na takim uchwycie będzie bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia każdego wnętrza. 

  1. Uchwyt do telewizora obrotowy
  2. Uchwyt na telewizor obrotowy
  3. Uchwyt obrotowy do telewizora
  4. Uchwyt TV obrotowy
Rozmiar TV:
od: do cali
Maksymalna waga TV:
od: do kg
Odległość od ściany:
od: do mm
Regulacja w pionie:
od: do stopni
Regulacja w poziomie:
od: do stopni
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 15    Wyświetl po:

Uchwyt do telewizora obrotowy

Wykorzystując obrotowy uchwyt na telewizor obrotowy mamy możliwość takiego montażu urządzenia, aby oglądanie telewizji było wygodne nie tylko z pozycji dokładnie na wprost odbiornika. Gdy usytuowanie widza przesunięte jest w stosunku do osi telewizora, uchwyt obrotowy sprawi, że przekręcimy ekran tak, aby był on skierowany dokładnie na wprost oglądających. Uchwyt obrotowy do telewizora o stwarza więc dużo większe możliwości aranżacji wnętrza niż w przypadku uchwytu pozbawionego regulacji lub z regulacją tylko w pionie. Wykorzystując obrotowy uchwyt do telewizora, możemy dowolnie ustawiać zestawy wypoczynkowe, z których będzie oglądana telewizja, a także możemy umieścić telewizor w dowolnym miejscu wnętrza. Przestajemy być ograniczeni do lokalizacji dokładnie na wprost telewizora.

 

Uchwyt na telewizor obrotowy

Wieszak TV obrotowy sprawdza się doskonale w niewielkich wnętrzach, w których odległość między oglądającym a telewizorem na ścianie jest niewielka i niebezpiecznie obciąża wzrok widza. Stosując uchwyt TV obrotowy mamy bowiem możliwość zainstalowania telewizora w narożniku pomieszczenia, zwiększając dystans między a telewizorem a widzem i odciążając jego wzrok. Kolejną zaletą używania wieszaka na tv obrotowego jest uzyskanie możliwości zmiany aranżacji wnętrza. Przemeblowanie i przemieszczenie na przykład kanapy nie pociągnie bowiem za sobą zmniejszenia komfortu oglądania telewizji spowodowanego zmianą kąta widzenia ekranu. Uchwyt obrotowy do tv umożliwi bowiem zmianę kąta usytuowania telewizora i dostosowanie go do nowych warunków we wnętrzu.

 

Uchwyt obrotowy do telewizora

Uchwyt obrotowy na telewizor znajduje miejsce zarówno w warunkach domowych, jak i we wnętrzach komercyjnych, szkoleniowych, budynkach użyteczności publicznej i wielu innych. Doskonale sprawdza się w lokalach gastronomicznych takich jak bary, puby, restauracje. Jest idealnym rozwiązaniem na montaż telewizora w pokojach hotelowych, w pensjonatach, sanatoriach. Znajduje zastosowanie w lokalach usługowych takich jak salony kosmetyczne, fryzjerskie itp. Dzięki uchwytowi obrotowemu telewizor umili czas oczekiwania pacjenta w przychodni i każdego klienta lub petenta zmuszonego na oczekiwanie w poczekalni dowolnej firmy bądź instytucji. Uchwyt obrotowy do TV jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem służącym do umieszczenia telewizora tak, aby jego oglądanie było komfortowe i bezpieczne.

 

Uchwyt TV obrotowy

Uchwyty obrotowe do telewizorów z naszej oferty są uchwytami wysokiej jakości, wykonanymi ze szczególną starannością z wysokogatunkowych materiałów. Malowanie proszkowe zapewnia ich trwałość i odporność. Każdy wieszak obrotowy na telewizor, jaki oferujemy, jest produktem powstałym z połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji w tworzeniu rozwiązań służących poprawie jakości oglądania telewizji, jakie posiada firma Art, której produkty oferujemy. Mnogość wersji wieszaków obrotowych powoduje, że każdy szukający dla siebie idealnego rozwiązania, znajdzie model spełniający jego oczekiwania. W przypadku wątpliwości i pytań nasza wyspecjalizowana załoga służy radą i pomocą. * Pola wymagane