Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Gniazdka

Gniazdka elektryczne, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie, wykonane są w prostym, ale i eleganckim stylu. Cały osprzęt możemy spotkać zarówno w wersji natynkowej, podtynkowej, z podświetleniem lub w wielu różnych innych konfiguracjach. Wszystkie kontakty elektryczne możemy łączyć ze sobą za pomocą dedykowanych ramek i tworzyć stylowe gniazdka, które obsłużą nam więcej niż jedno źródło światła.
 

Gniazdka elektryczne

Dobre gniazdka w kuchni, salonie, czy łazience pełnią bardzo podobną funkcję do włączników prądu. Przy ich pomocy podłączymy każde urządzenie elektryczne, posiadające wychodzący przewód z wtyczką. W naszym kraju obowiązuje napięcie 230V, dlatego w gniazdkach elektrycznych najczęściej spotkamy się właśnie z tego rodzaju prądem. W naszym sklepie znajdą Państwo gniazdka elektryczne przystosowane do prądu o maksymalnym napięciu 250V i natężeniu 16A.
 

Gniazdka elektryczne natynkowe

Gniazdo natynkowe to rodzaj akcesorium, które zamontujemy na naszej ścianie, przy pomocy wkrętów montażowych. W tego rodzaju produktach nie potrzebujemy ani odpowiedniego otworu, ani puszki elektrycznej. Gniazdka elektryczne natynowe najczęściej wybieramy w miejscach, w których nie zależy nam na wyglądzie, ale na funkcjonalności. Jest to wybór niezwykle prosty w montażu, który spełni swoje podstawowe zadania.
 

Gniazdo wtykowe

Gniazdka i włączniki to bardzo ważne części instalacji elektrycznej naszego domu i firmy. Włączniki służą do włączania i wyłączania urządzeń sieciowych, natomiast gniazdka elektryczne, dają nam możliwość podłączenia do nich urządzeń wymagających stałego podłączenia do prądu. Wybierając gniazdo wtykowe, zwróćmy uwagę na jego konstrukcję. Nie każda wtyczka będzie pasować do każdego z nich. Wszystko zależy od wersji wtyczki, jak i gniazdka, które posiadamy.
 

Kolorowe gniazdko

Gniazdka elektryczne czarne i białe to nie wszystkie kontakty ścienne, jakie dzisiaj możemy spotkać na rynku. Kontakty elektryczne kolorowe są coraz częściej wybierane przez współczesnych klientów, ze względu na swoją odmienność od standardu, a także coraz częściej przywiązywanie ogromnej wagi do aranżacji wnętrza. Odpowiednio dobrane gniazdko elektryczne z wyłącznikiem nie popsuje nam wyglądu pomieszczenia, a tylko doda mu dodatkowego uroku i stylu.
 

Gniazdo elektryczne zewnętrzne

Gniazdko do łazienki, czy do sterowania oświetleniem zewnętrznym powinno mieć odpowiednią ochronę. Jest to elektronika, więc źle działa na nią nadmierny kurz, wilgoć i inne szkodliwe substancje. Gniazdko elektryczne zewnętrze, czy te, które zamontujemy w łazience najlepiej wybierać z klapką. Jest to podstawowa ochrona, która zapewni bezpieczeństwo naszej instalacji, a także nie straci ona na swojej funkcjonalności. Obecnie gniazdka elektryczna z klapką są dostępne w przeróżnych wersjach, dlatego każdy z Państwa dobierze najlepszą dla siebie.
 

Gniazdo Schuko

Jak już dobrze wiemy, gniazdko może mieć różne wymiary, a także może być wykonane na podstawie innej technologii. Gniazdko i wtyczka Schuko to konstrukcja z dwoma otworami, która posiada również uziemienie. Są to specjalne sprężynujące blaszki po bokach urządzenia. Gniazdka typu F to kontakty elektryczne najczęściej stosowane u naszych zachodnich sąsiadów, lecz w Polsce również coraz częściej używa się ich do współczesnych instalacji.
 

Gniazdo typu E

Gniazdka we Francji, czyli popularny TYP E to tradycyjne i najpopularniejsze kontakty stosowane w naszym kraju. Gniazdka elektryczne tego typu posiadają dwa otwory na przewód fazowy i neutralny oraz bolec umieszczony pomiędzy nimi. Służy on jako uziemienie i pełni on ważną funkcję ochrony naszej instalacji. Gniazdo typu E ze względu na swoją dużą popularność występuje w wielu kształtach kolorach i typach, dlatego każdy z naszych klientów znajdzie w nich coś idealnego do własnej aranżacji.
 

Gniazdo antenowe

Wejście antenowe to również specjalistyczne gniazdko, jakie znajdą Pąnstwo w naszej ofercie. Gniazdko TV, RTV, czy TV SAT pozwoli nam na podłączenie anteny do naszego odbiornika TV. W sprzedaży posiadamy również Gniazda LAN, które pozwolą Państwu na dopracowanie do perfekcji domowych, czy firmowych instalacji internetowych.
 
Wszystkie gniazdka elektryczne, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie występują w bardzo atrakcyjnych cenach. Zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa i są gwarancją bezpieczeństwa oraz długiej, bezawaryjnej pracy.
Producent:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 80    Wyświetl po:* Pola wymagane