Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Listwa zasilająca

Listwa elektryczna to ulepszona wersja przedłużacza, przeznaczona do użytku wewnątrz naszych domów i mieszkań. Listwy zasilające są doskonałym rozwiązaniem, kiedy do jednego gniazdka chcemy podłączyć więcej niż jedną wtyczkę. Listwa zasilająca stanowi nieodłączny element wyposażenia mieszkania, biura, czy warsztatu. Będzie ona również dodatkowym zabezpieczeniem przeciążeniowym, dla takich urządzeń jak komputery, laptopy, czy innych urządzeń domowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo proste listwy zasilające, ale również bardzo interesującym wyborem jest listwa przepięciowa, czy listwa zasilająca z wyłącznikiem. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie produkt odpowiedni do indywidualnych celów.

  1. Listwa przeciwprzepięciowa - antyprzepięciowa
  2. Listwa elektryczna
  3. Listwy zasilające
  4. Listwa zasilająca z wyłącznikiem
  5. Listwa prądowa
Ilość gniazd:
Długość przewodu:
Producent:
Uziemienie:
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wysokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 152    Wyświetl po:

Listwa przeciwprzepięciowa - antyprzepięciowa

Listwa elektryczna występuje w różnych wersjach. Najbardziej polecany przez nas model to listwa przeciwprzepięciowa, dostępna z różnymi wersjami zabezpieczeń. Została ona zaprojektowana w ten sposób, aby odcinać zasilanie, w momencie pojawienia się skoków napięcia. Zabezpiecza ona podłączone urządzenia przed uszkodzeniem, spowodowanym dużymi obciążeniami w sieci. Tego typu listwa antyprzepięciowa kojarzona jest przede wszystkim z komputerami, gdzie się ją najczęściej wykorzystuje. My polecamy ją również do innych urządzeń AGD, grzewczych, czy telewizyjnych, czyli wszędzie tam, gdzie urządzenia są stale podłączone do prądu. Warto zastosować listwy zasilające do wszystkich kluczowym sprzętów w domu, czy biurze.

 

Listwa elektryczna

Listwy zasilające występują w różnych wersjach, a ich oferta jest szeroka i zróżnicowana. Wybierając listwę elektryczną, warto zwrócić uwagę na sam jej rodzaj. Najpopularniejsza jest prosta listwa elektryczna z uziemieniem lub bez niego. Następne mamy listwy antyprzepięciowe, z dodatkowymi zabezpieczeniami przed skokami napięcia w sieci. Ogromną popularnością cieszą się obecnie listwy elektryczne z zabezpieczeniami przeciwzakłóceniowymi. Tłumią one fale radiowe oraz elektromagnetyczne, które często mogą zakłócać pracę radia, czy innych odbiorników. Bardzo ważne przy wyborze listwy przepięciowej jest również jej maksymalne obciążenie. Podłączając kilka urządzeń do jednego przedłużacza, nie możemy przekroczyć jej maksymalnego obciążenia, tak aby jej praca była trwała i bezawaryjna.

 

Listwy zasilające

Listwa prądowa to nic innego jak przedłużacz, przeznaczony do wewnętrznych instalacji. Przy jej zakupie również powinniśmy zwrócić uwagę na długość przewodu, czy ilość gniazdek. Najpopularniejsza w naszym sklepie listwa zasilająca wyposażona w 5 lub 6 gniazd. Bardzo popularne są również największe listwy zasilające posiadające aż 10, czy 12 gniazd. Każda listwa elektryczna została wyposażona także w przewód z wtyczką, umożliwiający jej podłączenie do najpopularniejszych u nas gniazdek. Listwa zasilająca i jej przewód może mieć 3m, 5m, a nawet 10 metrów. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb i zasięgu jaki ma mieć nasz domowy przedłużacz.

 

Listwa zasilająca z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z wyłącznikiem na każde gniazdo to obecnie bardzo wygodne rozwiązanie. Kiedy do naszej listwy zasilającej podłączone jest wiele urządzeń, to nie lada wyzwaniem jest ich pojedyncze odłączanie z sieci. Wtedy doskonałym rozwiązaniem okazuje się listwa zasilająca z wyłącznikiem. Może być on jeden, które będzie odłączać wszystkie urządzenia jednocześnie. Jest to obecnie standard, jeżeli chodzi o listwy elektryczne. Nowością jest natomiast przedłużacz z wyłącznikiem na każde gniazdo, który umożliwia nam odłączenie zasilania jednym przyciskiem, pojedynczo każdego urządzenia. Jest to rozwiązanie bardzo efektywne, ale przede wszystkim wygodne, kiedy często jesteśmy zmuszeni do odłączania poszczególnych urządzeń od prądu.

 

Listwa prądowa

Listwa zasilająca może być naścienna, podblatowa, czy kuchenna. Jej zastosowanie jest praktycznie nieograniczone, a jej podstawowym atutem jest rozszerzenie liczby dostępnych gniazdek. Listwa elektryczna ma jednak wiele innych zalet, a podstawowe z nich to:

  • Ochrona przed przepięciami w sieci - głównie listwa przeciwprzepięciowa i antyprzepięciowa.
  • Uporządkowanie przewodów - listwy zasilające pozwalają nam podłączyć do nich wszystkie urządzenia wymagające stałego dostępu do prądu. Następnie do gniazdka podłączamy jedynie samą listwę.
  • Proste odłączanie urządzeń od prądu - listwa zasilająca z wyłącznikiem pozwoli nam w szybki i wygodny sposób odciąć zasilanie od urządzeń.


* Pola wymagane