Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED 120x60

Panel LED 120x60 to nowoczesne i wielofunkcyjne oświetlenie kierowane do branży przemysłowej. Swoje zastosowanie znajduję najczęściej w podwieszanych sufitach. Panele LED przystosowane są do korzystania w takich miejscach jak sklepy, markety, galerie, biura oraz inne miejsca, w których wymagana jest wysoka dokładność świetlna. Panel LED 60x120 charakteryzuje się nowoczesnym i jednolitym designem, który wpasuje się w dzisiejsze minimalistyczne trendy. Panele LED gwarantują wysoką energooszczędność, która przekłada się na oszczędności finansowe.

Producent:
Montaż:
Gwarancja:
Barwa światła:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:

PANEL LED 60X120

Panel LED 120x60 to energooszczędna alternatywa dla standardowego źródła światła w postaci żarówek żarnikowych lub świetlówek fluorescencyjnych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii LED pozwala na wysoką oszczędność energii elektrycznej, która przekłada się na tańsze rachunki za prąd. Panele LED to niedroga inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie. Wykorzystanie wysokiej jakości elektroniki pozwoliło na uzyskanie wytrzymałych paneli LED, które są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne względem standardowych opraw rastrowych. Panel LED natynkowy 60x120 posiada wbudowane wysokiej jakości diody SMD, które emitują intensywne światło oraz rozprowadza je równomiernie po pomieszczeniu. Panele LED oferują szeroki wybór możliwości zmiany natężenia światłą emitowanego przez oprawę oświetleniową LED, co pozwoli na oszczędność energii w miejscach, w których rzadko przebywają ludzie.

 

PANEL LED NATYNKOWY 120X60

Wybierając panel LED natynkowy 120x60 masz pewność, że swoim designem dopasuje się do komercyjnych pomieszczeń. Przez to często stosowany jest w firmach, biurach, hotelach oraz innych pomieszczeniach, w których oświetlenie świeci się wiele godzin dziennie. Panel natynkowy 60x120 charakteryzuje się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów takich jak szkło czy aluminium, które sprawiają, że żywotność produktu sięga nawet 30000 godzin. Wszystkie panele LED dostępne w ofercie naszego sklepu gwarantują dobrą inwestycję w zmniejszenie rachunków za prąd oraz wysoką jakość świetlną w pomieszczeniu. Dzięki temu idealnie nadają się do wszystkich miejsc pracy, w których wymagane jest dobre oświetlenie dla zwiększenia efektywności swoich pracowników. Panel LED natynkowy 120x60 to oświetlenie dedykowane salom konferencyjnym oraz pozostałym największym pomieszczeniom znajdującym się w biurach, czy restauracjach i innych lokalach. Panel LED 120x60 cm sprawdzi się na dużych powierzchniach nawet o znacznych wysokościach. W pomieszczeniach takich jak biura i inne miejsca pracy należy zapewnić odpowiednią wartość oddawania barw i uniknięcie efektu olśnienia. LED panel RGB 120x60 doskonale nadaje się do montażu w sufitach w sposób natynkowy i podtynkowy. W zależności od potrzeby możemy wybrać LED panel RGB 120x60 z właściwą dla nas barwą światła, która idealnie podkreśli pomieszczenie oraz stanie się doskonałym głównym źródłem światła.

 

PANEL LED 120X60 - NAJMOCNIEJSZY

Wykorzystanie nowoczesnej elektroniki oraz wysokiej jakości materiałów, gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę, zachowując przy tym neutralną temperaturę pracy. Panel LED 120x60 dostępny w ofercie naszego sklepu przystosowany jest do kilku metod montażu:

  • montaż natynkowy, który wykonywany jest za pomocą specjalnej ramki
  • montaż bezpośredni w karton gips, mocowany za pomocą specjalnych klipsów montażowych
  • montaż zwieszany za pomocą stalowych linek

Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów montażowych do paneli w naszym sklepie, możliwy jest montaż praktycznie w każdych warunkach.

Niektóre panele LED mogą dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się certyfikatem PZH, który wydawany jest przez Państwowy Zakład Higieny, który zaświadcza o bezpieczeństwie użytkowania produktu. Dzięki temu panel LED 60x120 może być wykorzystywany w miejscach o specyficznych warunkach pracy takich jak gabinety lekarskie, apteki czy szpitale. 120 x 60 LED panel kasetonowy to cienki panel o dużej mocy. 120 x 60 LED panel jest doskonałym rozwiązaniem do wymagających pomieszczeń.* Pola wymagane