Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Reflektor punktowy LED

Reflektory punktowe LED to lampy przeznaczone do montażu natynkowego. Najczęściej wyposażone w źródło światła o wąskim kącie świecenia, doskonale sprawdzają się jako oprawy świetlne przeznaczone do oświetlenia danej aranżacji. Reflektor punktowy posiada ruchomą głowicę, przez co zawsze będziemy w stanie dopasować jego kierunek świecenia, do naszych własnych, indywidualnych potrzeb.

  1. Reflektor punktowy
  2. Reflektor punktowy sceniczny
  3. Reflektor punktowy zewnętrzny
  4. Reflektory punktowe LED
Materiał wykonania:
Trzonek:
Ilość gniazd:
Źródło światła:
Klasa szczelności:
Producent:
Klasa energetyczna:
Kolor:
Barwa światła:
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Szerokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 118    Wyświetl po:

Reflektor punktowy

Reflektor punktowy może być doskonałym rozwiązaniem zarówno do kuchni, jak i do salonu. Jego oryginalny wygląd, jak i prosty montaż sprawiają, że będziemy mogli go zastosować w wielu wewnętrznych aranżacjach. Może on posłużyć zarówno jako dodatkowe oświetlenie miejsca, w którym odbywają się ważne czynności domowe, jak i stanowić typowo dekoracyjne oświetlenie, służące do dodatkowego doświetlenia aranżacji naszego wnętrza. Reflektor punktowy LED może być wyposażony we wbudowane źródło światła lub być przeznaczony do zamontowania w nim żarówki LED.

 

Reflektor punktowy sceniczny

Reflektory punktowe sufitowe to nie tylko lampy przeznaczone do oświetlenia w naszych domach i mieszkaniach. Reflektor punktowy sceniczny to oprawa świetlna, która doskonale sprawdzi się do oświetlenia różnych przestawień i występów. Reflektor punktowy teatralny to zazwyczaj lampa przeznaczona do dodatkowego doświetlenia wybranej sceny. Może on również służyć do oświetlenia aktora pierwszego planu lub dalszego chóru. Reflektor sceniczny punktowy może okazać się niezbędny w trakcie wielu występów, Ogromną jego zaletą będzie tutaj oczywiście ruchome źródło światła, które pozwoli nam na wybranie optymalnego kierunku świecenia. Nie możemy zapomnieć również o energooszczędności. Reflektor punktowy wykonany w technologii LED będzie pobierał nawet 90% energii mniej od swoich tradycyjnych odpowiedników.

 

Reflektor punktowy zewnętrzny

Zewnętrzny reflektor LED punktowy ze względu na zakres zastosowań posiada wyższą klasę szczelności od lamp typowo wewnętrznych. Oznacza to, że reflektor punktowy zewnętrzny jest odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, jak i na wnikanie do wnętrza jego obudowy pyłu lub kurzu. Tego rodzaju lampa to najczęściej została wyposażona w obudowę z klasą szczelności IP44 lub IP65. Reflektor punktowy IP44 to oprawa świetlna, którą możemy zamontować na zewnątrz budynku, lecz nie może być on narażony na bezpośredni wpływ warunków atmosferycznych. Reflektor punktowy LED IP65 to już w pełni wodoodporna lampa, którą możemy zamontować zewnętrznie, bez potrzeby dodatkowej ochrony w postaci zadaszenia.

 

Reflektory punktowe LED

Reflektor punktowy to ruchoma oprawa świetlna o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Reflektory punktowe LED będziemy mogli wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Mogą one stanowić także bardzo ciekawe i optymalne oświetlenie sceniczne w teatrach, czy operach. Ich stylowy i elegancki wygląd sprawia, że dopasują się praktycznie do każdego wnętrza. Reflektor LED punktowy został przeznaczony do montażu natynkowego. Występuje on w wersji pojedynczej, jak i nawet sześciokrotnej. Może on stanowić oryginalny i nowoczesny zamiennik głównego oświetlenia, jak i służyć nam jako dodatkowe doświetlenie wybranych elementów aranżacji wnętrza.* Pola wymagane