Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz 5V

Zasilacz 5V doskonale sprawdzi się w wymagających urządzeniach o bardzo niskim napięciu. Jest on najczęściej wykorzystywany w różnych systemach oświetleniowych, alarmowych, jak i elektronicznych. W naszym sklepie SMD-LED znajdują się zasilacze testowane pod pełnym obciążeniem, znanych i cenionych producentów, które posiadają liczne zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo pracy. Zasilacz 5V to doskonały wybór różnych instalacji elektrycznych, jak i oświetleniowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, dzięki czemu każdy z naszych klientów wybierze komponent idealny to jego rodzaju instalacji. Oczywiście spotkają Państwo w naszej ofercie również zasilacz LED 5V, czyli komponent przystosowany do pracy z nowoczesnym oświetleniem LED.

Gwarancja:
Producent:
Typ zasilacza:
Klasa szczelności:
Napięcie:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 22    Wyświetl po:

ZASILACZ 5V DC - czym jest?

Zasilacz 5V DC, czym jest? Zasilacz DC 5V znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebujemy niskiego i bezpiecznego napięcia zasilającego, niższego od tego, które jest obecnie najbardziej popularne. Jest to tylko jeden z wielu modeli, które znajdą Państwo w tej kategorii. Umieściliśmy w niej również zasilacze o bardzo zbliżonym napięciu wyjściowym. Są to między innymi zasilacz 4,5V, czy zasilacz 7,5V. Jeżeli potrzebują Państwo transformatorów o nieco wyższym napięciu niż standardowe 12V, warto zajrzeć do kategorii zasilacz 15v. Znajdziemy tam między innymi zasilacze ładowarki na wtyk DC. Wszystkie zasilacze ledowe tego typu łączy przede wszystkim rodzaj zastosowań. Są to transformatory, które wykorzystamy przede wszystkim w instalacjach niskonapięciowych, w których napięcie prądu wyjściowego nie będzie przekraczać 20V.

ZASILACZ 5V BUFOROWY - co to?

Zasilacz 5V buforowy, co to? Typ buforowy to specjalny rodzaj transformatora, który został przystosowany zasilania czujników, zamków szyfrowych, kamer, domofonów, czy centrali alarmowych. Zasilacz buforowy 5V doskonale sprawdzi się jako część zestawu systemu alarmowego w naszym domu, czy firmie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nie tylko transformator buforowy, ale także zasilacz impulsowy 5V, zasilacz na szynę DIN 5V, czy zasilacz dopuszkowy 5V. Wszystkie zasilacze dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to produkty cenionych na rynku oświetleniowym firm takich jak Delta, czy MW Power. Ogromną popularnością cieszy się również zasilacz Mean Well 5V, który słynie ze swojej długiej i bezawaryjnej pracy. Zasilacz 230V na 5v to urządzenie o uniwersalnym zakresie prądu wejściowego i nominalnym prądzie wyjściowym 5V. Doskonale sprawdzi się do zasilania urządzeń zarówno w gospodarstwie domowym, jak i przestrzeniach przemysłowych. Szereg zabezpieczeń zwarciowych, przeciążeniowych, czy przepięciowych sprawił, że zasilacz LED 5V jest wyborem nie tylko trwałym, ale również w pełni bezpiecznym.

ZASILACZ LED 5V

Oprawy LED przystosowane do zasilania prądem o niskim napięciu, do odpowiedniej pracy powinna zostać wyposażona w zasilacz impulsowy 5V. Zasilacz LED 5V to specjalny rodzaj zasilacza przystosowany do technologii LED o stabilizowanym napięciu wejściowym. Pamiętajmy, że do zasilania lamp LED powinniśmy wykorzystywać wyłącznie transformatory przystosowane do tej technologii. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest także zasilacz dwunapięciowy. Jest to na przykład zasilacz 12v 5v lub odwrotnie zasilacz 12v 5v. Za pomocą odpowiedniego przełącznika, tego typu transformator może w szybki sposób zmienić swoje napięcie wyjściowe z 5V na 12V. W kategorii zasilacz 5V znajdą Państwo różnego rodzaju transformatory, zarówno te modułowe, jak i hermetyczne, które będziemy mogli wykorzystać w praktycznie każdych warunkach. I ich moc liczymy podobnie, jak w innych zasilaczach. Jest to iloczyn napięcia, oraz natężenia prądu. Zasilacz DC 5v 1a będzie miał moc wynoszącą równo 5W, zasilacz 5V 2 5A, będzie dysponował mocą sięgającą 12,5W, natomiast zasilacz 5V 3A podłączymy do instalacji o maksymalnej mocy 15W. W zasilaczu, który jest przeznaczony do ciągłego działania, prąd znamionowy zasilacza nie powinien przekraczać 80% maksymalnego prądu. Zawsze jednak pamiętajmy o zapasie mocy wynoszącym minimum 10%, tak aby nasz zasilacz LED 5V mógł bezawaryjne pracować nawet całymi dniami. Posiadając zasilacz 5V 2a uzyskamy moc równą 10W. Oczywiście w naszym sklepie znajdą Państwo również transformatory o wyższej mocy. W ciągłej sprzedaży mamy zasilacz 5V 10A o mocy 50W, czy zasilacz 5V 20A, którego moc sięga aż 100W. W naszym sklepie posiadamy zasilacze 5V najwyższej jakości. Nasze produkty i wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na naszej stronie SMD-LED.pl. Nasze produkty są bezpieczne, przeciwzwarciowe, posiadają zabezpieczenia niezbędne dla tego rodzaju produktów, posiadają najlepsze opinie. Wszystkie dodatkowe specyfikacje zasilaczy sieciowych i wszystkich produktów dostępnych w naszym asortymencie, znajdą Państwo na naszej stronie.

ZASILACZ 5V IMPULSOWY

Zasilacz 5V impulsowy to transformator zbudowany w oparciu o przetwornicę napięcia. Zasilacz impulsowy 5V wyróżnia się bardzo wysoką sprawnością, sięgającą nawet 90%. Charakteryzuje się też kompaktowymi wymiarami. Jest to z reguły produkt o małych rozmiarach i niskiej masie, który wyróżnia odporność na zakłócenia z sieci, czy krótkie zaniki napięcia. Zasilacz LED 5V modułowy jest zasilaczem stabilizowanym. Stabilizowany zasilacz sieciowy jest przydatny podczas, gdy musimy zachować stałość przepływu prądu. Każdy dobry zasilacz ma podany sieciowy prąd wyjściowy. W zasilacz większej mocy chłodzenie zasilacza zrobione jest obiegiem powietrza za pomocą wentylatora. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo typowe transformatory, czyli te modułowe i hermetyczne. Zasilacz LED modułowy jest dość często kupowanym produktem. Zasilacz modułowy jest stałonapięciowy i ma stabilny zakres napięć wejściowych 100Vac do 264Vac. Dużą popularnością cieszy się także zasilacz na szynę DIN 5V, który schowamy w rozdzielni, czy zasilacz dopuszkowy 5V do ukrycia w puszce o średnicy 60 mm. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i firm, a ich gwarancja w zależności od wybranej wersji może sięgać nawet 5 lat producenta. 

Zasilacz ładowarka 5V

Zasilacz ładowarka 5V to zasilacz wtyczkowy LED idealny dla urządzeń o niskim napięciu. Zasilacz LED zasilany napięciem 5V jest produktem w niskiej cenie i dobrej jakości. Urządzenie to posiada wtyk DC, a także posiada wtyk USB. Zasilacz przeznaczony jest do urządzeń wymagających niskiego napięcia. Idealnie nadaje się do elektroniki oraz oświetlenia. Wszystkie zasilacze z gniazdem USB są wygodnym rozwiązaniem, który dopasujemy niemal wszędzie. Chłodzenie zasilacza ładowarki polega na swobodnym obiegu powietrza. Zasilacz ładowarka sieciowa sprawdza się do produktów LED.  Zasilacz wtyczkowy LED w postaci ładowarki USB posiada najwyższe normy jakościowe. Zasilacz wtyczkowy zasilany napięciem 230V posiada wtyk DC lub USB. Dogniazdkowy zasilacz 5V doskonale współpracuje jako podzespół w układach oświetlenia diodowego. Wtyk zasilacza możemy otrzymać w postaci DC lub USB, dzięki temu każdy z nas dostosuje odpowiedni zasilacz wtyczkowy LED dla siebie. Wybierając sieciowy zasilacz proszę sprawdzić jaka moc zasilacza będzie odpowiednia do danego produktu. Moc wyjściowa powinna być dostosowana do urządzenia. Jeśli posiadamy urządzenie o niskim napięciu, zasilacz ładowarka 5V będzie idealnym rozwiązaniem. Wybór produktu zasilacz ładowarka zapewni Ci komfort użytkowania i pewność udanego zakupu. W naszym sklepie SMD-LED posiadamy szeroką ofertę wtyków. Dogniazdkowy zasilacz impulsowy Posiada wtyk wyjściowy USB, co daje nam wiele możliwości. Zasilacz wtyczkowy zasilany poprzez podłączenie do gniazdka 230V idealny jest do układów wymagających małych mocy. * Pola wymagane