Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka LED 60cm

Świetlówka LED T8 60 cm 9W to energooszczędny zamiennik tradycyjnej świetlówki o mocy 18W. Wyposażona w źródło światła LED, do pracy nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów (stateczniki, startery). Świetlówka 60 cm pracuje pod napięciem 230V i występuje w dwóch wersjach zasilania: jednostronnej i dwustronnej. Świetlówki LED T8 60 cm zasilane jednostronnie powoli stają się obecnie standardem oświetleniowym i dlatego właśnie ten rodzaj tub LED jest najczęściej wykorzystywany. W naszej ofercie znajdą Państwo świetlówki LED 60cm ze szklanym lub plastikowym kloszem. Dostępne mamy również wersje ekonomiczne i Premium o podwyższonej wydajności świetlnej.

 1. Świetlówka LED T8 60cm
 2. Świetlówka 60 cm
 3. Świetlówka LED 60cm - rodzaje
 4. Świetlówka LED 60cm - charakterystyka
Producent:
Barwa światła:
Gwarancja:
Trzonek:
Klasa energetyczna:
Kąt świecenia:
od: do °
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Wysokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 32    Wyświetl po:

Świetlówka LED T8 60cm

Jarzeniówki ledowe o długości 60cm są bardzo często wykorzystywane do oświetlenia różnych powierzchni. Ich optymalny wymiar, sprawia, że możemy je zamontować praktycznie w każdym miejscu. Możemy je podłączyć zarówno do zwykłych belek świetlówkowych, jak i hermetycznych, które sprawią, że otrzymamy nie tylko wydajną, ale także odporną lampę oświetleniową. Świetlówka 60 cm jest dostępna w bardzo atrakcyjnych zestawach, w których cena za tego typu tubę ledową, będzie oscylować już w granicach 8 zł brutto. Jest to energooszczędne źródło światła, które niewielkim kosztem pozwoli nam na zmianę naszego tradycyjnego oświetlenia, na to wykonane w technologii LED.

 

Świetlówka 60 cm

Każda świetlówka LED 60cm została wykonana w zgodzie z obecnie panującym standardem oświetleniowym i jest gwarancją trwałego i energooszczędnego oświetlenia. Może być to doskonały wybór zarówno jeśli chodzi o oświetlenie magazynowe, jak i dodatkowe doświetlenie garaży, piwnic, czy biur. Dostępna jest ona w trzech barwach światła, dzięki czemu każdy z naszych klientów, wybierze świetlówkę, która spełni jego indywidualne oczekiwania oświetleniowe.

Świetlówki LED T8 60 cm zostały wyposażone w trzonek G13, czyli najpopularniejszy, jaki jest obecnie dostępny na rynku. Możemy je podłączyć do większości opraw przystosowanych do LED, jednak w przypadku tych tradycyjnych, będziemy musieli je odpowiednio przerobić (świetlówki LED nie potrzebują żadnych dodatkowych akcesoriów i powinny być zasilane prądem o napięciu 230V).

 

Świetlówka LED 60cm - rodzaje

Świetlówki LED T8 60 cm dostępne są w wielu wersjach i rodzajach. Pierwszym, ważnym parametrem jest jej budowa. Świetlówka 60 cm, wykonana w technologii LED może posiadać zarówno szklaną, jak i plastikową obudowę. Ta w wersji szklanej, doskonale odprowadza ciepło z diod, natomiast plastikowa będzie odporna na przypadkowe uderzenia, czy stuknięcia. Świetlówki LED 60 cm mogą być również zasilane jednostronnie lub dwustronnie. Pierwsza wersja to standard dzisiejszych czasów i oznacza, że prąd będzie docierać wyłącznie do jednego gniazdka świetlówki, a drugie będzie jedynie uchwytem. W przypadku dwustronnych świetlówek, z jednego gniazda oprawy, będzie ona podłączona do przewodu neutralnego, natomiast drugie gniazdo, będzie fazowe.

 

Świetlówka LED 60cm - charakterystyka

Żarówka jarzeniowa LED o długości 60 cm może posiadać również różne konstrukcje. Świetlówka 60 cm może być wykonana w całości z transparentnego lub mlecznego szkła, czy plastiku. Przy większych mocach spotkamy się również z aluminiowym radiatorem, który będzie odprowadzał ciepło z diod, ale także dodatkowo chronił je przed przegrzaniem i znacząco wydłużał ich żywotność.

 

Zastosowanie:

 • biura
 • garaże
 • magazyny
 • korytarze
 • ciągi komunikacyjne
 • sklepy i markety
 • obiekty handlowe i usługowe
 • hale przemysłowe
Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.
10.02.2021 Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.

Poradnik jak prawidłowo podłączyć świetlówkę LED. Cenne wskazówki ułatwiające montaż świetlówkę.

Więcej
Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?
10.02.2021 Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?

Różnice między świetlowką tradycyjną, a świetlówką LED. Zalety świetlówki LED.

Więcej
Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej


* Pola wymagane