INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Świetlówka LED 60cm

Świetlówka LED T8 60 cm 9W to energooszczędny zamiennik tradycyjnej świetlówki o mocy 18W. Wyposażona w źródło światła LED, do pracy nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów (stateczniki, startery). Świetlówka 60 cm pracuje pod napięciem 230V i występuje w dwóch wersjach zasilania: jednostronnej i dwustronnej. Świetlówki LED T8 60 cm zasilane jednostronnie powoli stają się obecnie standardowym oświetleniowym i dlatego właśnie ten rodzaj tub LED jest najczęściej wykorzystywany.

 

Świetlówka LED T8 60cm

Jarzeniówki ledowe o długości 60cm są bardzo często wykorzystywane do oświetlenia różnych powierzchni. Ich optymalny wymiar, sprawia, że możemy je zamontować praktycznie w każdym miejscu. Możemy je podłączyć zarówno do zwykłych belek świetlówkowych, jak i hermetycznych, które sprawią, że otrzymamy nie tylko wydajną, ale także odporną lampę oświetleniową. Świetlówka 60 cm jest dostępna w bardzo atrakcyjnych zestawach, w których cena za tego typu tubę ledową, będzie oscylować już w granicach 8 zł brutto. Jest to energooszczędne źródło światła, które niewielkim kosztem pozwoli nam na zmianę naszego tradycyjnego oświetlenia, na to wykonane w technologii LED.

 

Świetlówka 60 cm

Każda świetlówka LED 60cm została wykonana w zgodzie z obecnie panującym standardem oświetleniowym i jest gwarancją trwałego i energooszczędnego oświetlenia. Może być to doskonały wybór zarówno jeśli chodzi o oświetlenie magazynowe, jak i dodatkowe doświetlenie garaży, piwnic, czy biur. Dostępna jest ona w trzech barwach światła, dzięki czemu każdy z naszych klientów, wybierze świetlówkę, która spełni jego indywidualne oczekiwania oświetleniowe.

 

Świetlówki LED T8 60 cm zostały wyposażone w trzonek G13, czyli najpopularniejszy, jaki jest obecnie dostępny na rynku. Możemy je podłączyć do większości opraw przystosowanych do LED, jednak w przypadku tych tradycyjnych, będziemy musieli je odpowiednio przerobić (świetlówki LED nie potrzebują żadnych dodatkowych akcesoriów i powinny być zasilane prądem o napięciu 230V).

 

Świetlówka LED 60cm - rodzaje

Świetlówki LED T8 60 cm dostępne są w wielu wersjach i rodzajach. Pierwszym, ważnym parametrem jest jej budowa. Świetlówka 60 cm, wykonana w technologii LED może posiadać zarówno szklaną, jak i plastikową obudowę. Ta w wersji szklanej, doskonale odprowadza ciepło z diod, natomiast plastikowa będzie odporna na przypadkowe uderzenia, czy stuknięcia. Świetlówki LED 60 cm mogą być również zasilane jednostronnie lub dwustronnie. Pierwsza wersja to standard dzisiejszych czasów i oznacza, że prąd będzie docierać wyłącznie do jednego gniazdka świetlówki, a drugie będzie jedynie uchwytem. W przypadku dwustronnych świetlówek, z jednego gniazda oprawy, będzie ona podłączona do przewodu neutralnego, natomiast drugie gniazdo, będzie fazowe.

 

Świetlówka LED 60cm - charakterystyka

Żarówka jarzeniowa LED o długości 60 cm może posiadać również różne konstrukcje. Świetlówka 60 cm może być wykonana w całości z transparentnego lub mlecznego szkła, lub plastiku. Przy większych mocach spotkamy się również z aluminiowym radiatorem, który będzie odprowadzał ciepło z diod, ale także dodatkowo chronił je przed przegrzaniem i znacząco wydłużał ich żywotność.

 

Zastosowanie:

  • biura
  • garaże
  • magazyny
  • korytarze
  • ciągi komunikacyjne
  • sklepy i markety
  • obiekty handlowe i usługowe
  • hale przemysłowe
[Produktów w tej kategorii: 19]   Wyświetl po:* Pola wymagane