Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Przedłużacz ogrodowy

Przedłużacze ogrodowe okazują się niezbędnym wyposażeniem każdego przydomowego ogrodu. Przedłużacz ogrodowy spotkamy obecnie w każdym domu, czy na działce. Służy on przede wszystkim do usprawniania pracy w ogrodzie. Przedłużacz zewnętrzny pozwoli nam znacząco wydłużyć przewód elektronarzędzia, a także znacząco zwiększy jego pole użyteczności. Jest to jeden z najważniejszych argumentów, który potwierdza, że przedłużacz ogrodowy, jest niezbędnym artykułem wyposażenia każdego gospodarstwa. W ofercie naszej sklepu znajdą Państwo różne modele przedłużaczy, o różnych długościach przewodu. Szeroka gama produktów sprawia, że wszyscy nasi klienci wybiorą odpowiedni rodzaj urządzenia do własnych zastosowań.

  1. Przedłużacz zewnętrzny
  2. Przedłużacz ogrodowy 30m
  3. Przedłużacze ogrodowe
  4. Kabel ogrodowy
  5. Przedłużacz elektryczny ogrodowy

 

Uziemienie:
Długość przewodu:
Ilość gniazd:
Producent:
Długość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 14    Wyświetl po:

Przedłużacz zewnętrzny

Kabel ogrodowy zapewni Państwu komfort w użytkowaniu większości urządzeń elektrycznych w ogrodach, czy garażach. Podłączymy do niego kosiarkę, podkaszarkę, czy inne urządzenie, którego oryginalny przewód okazuje się zbyt krótki do naszych zastosowań. Wybierając przedłużacz ogrodowy, powinniśmy kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami. W zależności od jego zastosowania będziemy potrzebować przedłużacza o innej długości. W każdym przypadku przedłużacze ogrodowe będą niezbędne przy pracach w znaczącym stopniu oddalonych od źródła zasilania. Ze względu na swoje zastosowanie przedłużacz zewnętrzny jest również odporny na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Jego gniazdo jest odpowiednio zabezpieczone, aby podczas połączenia nie wnikały do niego kurz, ani brud. Warto wspomnieć również o odpowiedniej grubości kablu i jego zabezpieczeniu. Jest on w pełni wodoszczelny, dzięki czemu bez najmniejszego problemu, będziemy mogli wykorzystać go w instalacjach zewnętrznych.

 

Przedłużacz ogrodowy 30m

Przedłużacze ogrodowe występują w różnych długościach. Oczywiście są w wersji z uziemieniem lub bez. Te pierwsze polecamy, ze względu na względy bezpieczeństwa. Najpopularniejszy w naszym sklepie kabel, to przedłużacz ogrodowy 30m. Jest on najczęściej wybierany przez klientów, a jego długość spokojnie wystarcza do większości zastosowań. Następny to przedłużacz ogrodowy 40m. Tutaj mamy do dyspozycji dłuższy przewód, który sprawdzi się dla najbardziej wymagających klientów. Najdłuższy dostępny w naszym sklepie przedłużacz ogrodowy, to kabel ogrodowy 50m. Jest to najdłuższy, wygodny w użytkowaniu przewód, który pozwoli nam na efektywne wykorzystanie przedłużacza, bez martwienia się o poplątanie przewodu. Dostępne mamy również krótsze opcje, dla klientów, którzy nie potrzebują zbyt długiego kabla. W sprzedaży mamy także przedłużacz ogrodowy 10m, 15m, czy 20m, lub 25m.

 

Przedłużacze ogrodowe

Wszystkim naszym klientom oferujemy przedłużacze ogrodowe sprawdzonej, najwyższej jakości. Podzielone są one na różne długości przewodu, który każdy będzie mógł dobrać indywidualnie, według własnych preferencji. W sprzedaży posiadamy przedłużacz ogrodowy z uziemieniem lub bez niego. Każdy sprzedawany przez nas przedłużacz zewnętrzny został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić jego bezproblemowe użytkowanie na wilgotnym terenie, czy podczas prac budowlanych. Przedłużacze ogrodowe możemy używać przez wiele lat, przy czym są nie tylko trwałym, ale także bezpiecznym rozwiązaniem. Ich przewody wytrzymują duże przeciążenia, jak i są odporne na nacisk, czy zmienne temperatury. Najczęściej wykorzystywane w przypadku przedłużaczy ogrodowych materiały do produkcji ich kabli to guma i polipropylen. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że przedłużacze ogrodowe są odporne na trudne warunki atmosferyczne, ale również na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

 

Kabel ogrodowy

Przedłużacz zewnętrzny i jego cena uzależniona jest od długości przewodu i ilości gniazdek. Zwykle im dłuższy przewód tym cena przedłużacza jest wyższa. Na koszty wpływają również zabezpieczenia. Jeśli przedłużacz elektryczny ogrodowy ma uziemienie, to jego cena będzie wyższa niż wersji bez niego. W niektórych wersjach możemy zauważyć również klapki ochronne wnętrze gniazdka, przed kurzem, pyłem i wilgocią. Taki dodatek jest niezbędny, kiedy nasze urządzenie będzie wykorzystywane w trudnych warunkach pogodowych, czy na budowie. Bardzo wygodne obecnie są także przedłużacze wbijane w ziemie. Ich konstrukcja pozwala nam na mobilność w ich wykorzystaniu i będą bardzo wygodne, a zarazem bezpieczne podczas pracy w długiej trawie. Warto zauważyć również, że każdy przedłużacz zewnętrzny w naszej ofercie ma dosyć jaskrawy kolor. Wszystko po to, aby był odpowiednio widoczny i nie został przez przypadek przecięty przez kosiarkę lub inne elektronarzędzie.

 

Przedłużacz elektryczny ogrodowy

Kabel ogrodowy możemy znaleźć w niemal każdym gospodarstwie domowym. Stanowi on niezbędny element wyposażenia praktycznie każdego miejsca pracy, wymagającego stałego dostępu do prądu. Coraz szybciej rozwijające się technologie sprawiają, że większość urządzeń najczęściej potrzebuje prądu do pracy. Nie wszystkie jednak będą wyposażone w odpowiedniej długości przewód, który spełni oczekiwania każdego klienta. Wtedy niezbędny okazuje się kabel ogrodowy, który zwiększy nam zasięg urządzenia o nawet 50 metrów. Dbając o zadowolenie naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty przedłużacze ogrodowe o różnych parametrach i długościach. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nienagannej jakości i gwarancją długiego, niezawodnego działania.* Pola wymagane