Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Starlet External

Oświetlenie awaryjne jest wymagane przepisami prawa i niezbędne w wielu rodzajach budynków, szczególnie tych o dużych powierzchniach oraz tych, w których przebywa duża liczba osób. W tego typu przestrzeniach nagły zanik napięcia spowodować może zagrożenie życia i zdrowia ludzi, znaczne straty materialne oraz zagrożenie dla środowiska. Dzięki oświetleniu awaryjnemu możliwe jest zakończenie pracy, usunięcie potencjalnych zagrożeń oraz ewakuacja ludzi. W oświetleniu awaryjnym i ewakuacyjnym specjalizuje się firma Intelight, a jednym z produktów, jakie oferuje, są lampy awaryjne Intelight Stralet External. Oczka Starlet External to oprawy działające jako oświetlenie zapasowe przeznaczone do oświetlania dróg ewakuacji i wyjść ewakuacyjnych po zaniku zasilania. Główne miejsca ich instalacji to korytarze, klatki schodowe, niewielkie przestrzenie otwarte, szczególnie w budynkach użyteczności publicznej. 

  1. Oczko awaryjne Starlet External
  2. Lampa Intelight Starlet External
Auto Test:
Tryb pracy:
Czas podtrzymania:
od: do h
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 12    Wyświetl po:

Oczko awaryjne Starlet External 

Lampy awaryjne z serii Starlet External wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu i posiadają klasę szczelności IP41. Oprawy Starlet External przeznaczone do montażu natynkowego, są w kolorze białym i mają średnicę 150 mm. Pozostają więc stosunkowo dyskretne podczas braku konieczności funkcjonowania, zapewniając dobrą widoczność w czasie awarii zasilania. W zależności od modelu wyposażone są w soczewki do oświetlania dróg ewakuacji (korytarzowe) lub przestrzeni otwartych. Wszystkie oprawy awaryjne Starlet External posiadają świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP, deklarację zgodności CE oraz atest higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Lampy awaryjne Intelight Starlet External spełniają obowiązujące wymagania stawiane przed oświetleniem awaryjnym przez odpowiednie przepisy oraz normy (PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010). Solidna budowa, wysokiej jakości materiały i wykonanie zapewniają trwałe i bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas, spełniając wysokie wymagania, jakie mogą być przed nimi stawiane. 

 

Lampa Intelight Starlet External 

Oczka awaryjne Starlet External dostępne są w wersjach wyposażonych w diody LED o mocy 3W oraz 5W. Starlet External 3W oraz 5W SA 3h działają w trybie sieciowo-awaryjnym, czyli przełączają się z zasilania sieciowego na bateryjne samoczynnie po zaniku zasilania, natomiast Starlet External 3W oraz 5W A 3h i 1h pozostają działającymi w trybie awaryjnym, czyli załączają się samoczynnie po zaniku zasilania. Wydajne akumulatory Ni-Cd HT zapewniają czas podtrzymania 1h lub 3h. w zależności od modelu. Lampy Starlet External emitują światło dzienne o temperaturze barwowej 5000K i strumieniu od 111lm do 283lm. Mogą być wyposażone w test automatyczny lub ręczny. Oczka Intelight Starlet External charakteryzują się współczynnikiem oddawania barw Ra>=70. Zakres temperatury ich pracy to 10°C-40°C, a widoczność wynosi 20m. Wysoka jakość, doskonałe parametry i doświadczenie firmy Intelight stawiają oczka Starlet External w czołówce produktów z kategorii oświetlenia awaryjnego, dostępnego na polskim rynku. * Pola wymagane