Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

 

Oświetlenie liniowe LED

Oprawa liniowa LED to lampa skierowane dla osób poszukujących energooszczędnej alternatywy dla klasycznych lamp świetlówkowych. Proste w montażu, estetyczne i co najważniejsze trwałe oświetlenie, którego spektrum zastosowań jest bardzo szeroki. Nasze światło liniowe dedykowane jest zarówno do oświetlenia biurowego, czy domowego. Możemy wykorzystać je także jako lampy przemysłowe. Sprosta wszelkim wymaganiom, posiada certyfikaty oraz spełnia normy bezpieczeństwa. Oświetlenie liniowe LED to rodzaj światła, które spełni oczekiwania każdego z naszych klientów. W naszym sklepie dostępna jest oprawa liniowa LED przeznaczona do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku. W zależności od modelu możemy ją łączyć w długie linie świetlne, ale także montować pojedynczo, jako dodatkowe oświetlenie.

  1. Oprawa liniowa LED
  2. Światło liniowe
  3. Oprawa liniowa LED IP65

 

Producent:
Kolor:
Gwarancja:
Montaż:
Barwa Światła:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Długość lampy [cm]:
od: do
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 230    Wyświetl po:

Oprawa liniowa LED

W ofercie naszego sklepu internetowego spotkamy dwa rodzaje lamp liniowych, które dzielimy ze względu na ich rodzaj montażu:

  • Oprawa liniowa LED podtynkowa - dedykowana do zabudowy w systemach sufitów podwieszanych karton-gips
  • Natynkowa oprawa liniowa LED - przystosowane do montażu bezpośrednio na stropach lub sufitach z możliwością zwieszania

Oba modele dostępne są w różnych odsłonach, z możliwością liniowego łączenia lub bez. Oprawa liniowa LED to lampa wyposażona w zintegrowane źródło światła, która od razu po zakupie jest gotowa do podłączenia i długiej, bezawaryjnej pracy. W zależności od wybranego modelu, światło liniowe możemy również zwiesić na stalowych linkach, tworząc bardzo funkcjonalne, lampy zwieszane tworzące jednolity ciąg świetlny.

 

Światło liniowe

Oprawa liniowa LED to prosty montaż i oszczędność energii elektrycznej o 50% w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem. Błyskawiczny start, przyjemne i rozproszone światło oraz brak efektu migotania to tylko kilka zalet wyboru oprawy liniowej LED. Każda z naszych lamp posiada zintegrowany zasilacz stałoprądowy, dzięki któremu podłączamy ją bezpośrednio pod napięcie 230V. Zapewnia to naszemu produktowi bezawaryjną pracę oraz wysoką skuteczność układu. Wymiana tradycyjnych lamp na oświetlenie liniowe LED to inwestycja, która szybko się zwraca. W naszej ofercie spotkają Państwo również oprawy liniowe z możliwością szeregowego łączenia. Pozwala to na zasilanie całego układu z jednego miejsca i stworzenie jednolitej linii świetlnej, bez potrzeby zewnętrznego łączenia opraw.

 

Oprawa liniowa LED IP65

Oprawa liniowa LED zewnętrzna to lampa wykonana w oparciu o specjalną konstrukcję, zapewniającą jej wysoką klasę szczelności. Oprawa liniowa LED IP65 to doskonały wybór do wnętrz, w których panuje podwyższona wilgotność czy zakurzenie. Będzie to również bardzo rozsądny zakup, jeżeli chodzi o doświetlenie zewnętrzne. Oświetlenie liniowe LED zewnętrzne doskonale sprawdzi się także do rozświetlenia elewacji budynku.

 

Lampy jarzeniowe, czy oprawy liniowe LED to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, energochłonnego oświetlenia. Wykorzystanie produktów wykonanych w technologii LED pozwoli nam na zmniejszenie poboru energii oświetlenia o nawet 50%, nie tracąc przy tym na jakości samego światła, ale znacznie poprawiając jego parametry.* Pola wymagane