INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Żarówka LED MR16

Żarówka MR16 to cały czas bardzo chętnie wybierane źródło światła do opraw halogenowych. Żarówka LED MR16 w zależności od wersji może być przystosowana zarówno do instalacji 12V, jak i 230V.  Jest to uniwersalne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako zamiennik tradycyjnych żarówek halogenowych. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo zarówno żarówki LED MR16 230V, jak i te 12V.

 1. MR16 - żarówka do oprawek sufitowych
 2. Żarówka MR16 - zasilanie
 3. MR16 LED, czyli popularne i energooszczędne rozwiązanie
 4. Żarówki LED MR16 230V, czy 12V
Producent:
Barwa Światła:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 28]   Wyświetl po:

MR16 - żarówka do oprawek sufitowych

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę żarówek halogenowych LED MR16. Żarówki LED o gwincie MR16 wyróżniają się wysoką mocą światła, szerokim lub wąskim kątem świecenia oraz bardzo przystępną ceną. Żarówki z gwintem MR16 emitują bardzo przyjemne światło, które znakomicie oddaje naturalne kolory przedmiotów. Ogromną zaletą żarówk wykonanych w technologii LED jest również jej energooszczędność. W porównaniu do tradycyjnego oświetlenia żarówki LED GU5,3 są w stanie zmniejszyć nasze rachunki za oświetlenie o nawet 90%. Pieniądze oszczędzamy nie tylko przy niskich rachunkach za prąd, ale także na długiej żywotności naszych produktów. Żarówka LED MR16 50mm będzie nam służyć zdecydowanie dłużej niż tradycyjny halogen.

 

Żarówka MR16 - zasilanie

Żarówki ledowe MR16 w zależności od modelu zostały przystosowane do zasilania napięciem 12V lub 230V. Taki wybór zasilania sprawia, że są to żarówki uniwersalne, które spełnią wymagania każdego z naszych klientów. Poniżej przedstawiamy Państwu podstawowe zalety zasilania naszych produktów.

 • Żarówka LED MR16 12V - jest to halogen, który zasilamy bezpiecznym napięciem 12V. Do jego pracy możemy używać wyłącznie stabilizowanych zasilaczy, przystosowanych do technologii LED. Świetny wybór do oświetlenia łazienki i miejsc o podwyższonej wilgotności.
 • Żarówki LED MR16 230V - wersja zasilana 230V to bardzo prosty i przyjazny produkt w montażu, do którego pracy nie potrzebujemy żadnych zewnętrznych zasilaczy. Idealna propozycja dla klientów, którzy będą mieli problem ze schowaniem zewnętrznego zasilacza.

 

MR16 LED, czyli popularne i energooszczędne rozwiązanie

Żarówki LED z gwintem MR16 to bardzo popularne rozwiązanie oświetleniowe, bardzo często spotykane wraz z oprawkami sufitowymi. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia:

 • łazienki
 • kuchni
 • korytarzu
 • wystawy
 • do podświetlenia elementów dekoracji
 

Żarówki LED MR16 230V, czy 12V

Żarówka MR16 to uniwersalne źródło światła, które znajdzie swoje zastosowanie zarówno w oświetleniu wewnętrznym, czy zewnętrznym. W przypadku żarówki LED MR16 12V do jej instalacji będziemy potrzebować odpowiedniego zasilacza. Do zasilania produktów wykonanych w tecnologii LED powinniśmy wybierać wyłącznie zasilacze ledowe o impulsowe o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Pamiętajmy również o zachowaniu odpowiednio zapasu mocy, czyli około 10%. Żarówki LED MR16 230V podłączymy bezpośrednio do instalacji 230V i nie potrzebują one żadnych dodatkowych, zewnętrznych komponentów, Jest to bardzo wygodne, gdy nie mamy zbyt dużo miejsca montażowego, a żarówki LED MR16 doskonale sprawdzą się w przypadku naszej instalacji oświetleniowej.* Pola wymagane