Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka LED MR16

Żarówka MR16 to cały czas bardzo chętnie wybierane źródło światła do opraw halogenowych. Żarówka LED MR16 w zależności od wersji może być przystosowana zarówno do instalacji 12V, jak i 230V.  Jest to uniwersalne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako zamiennik tradycyjnych żarówek halogenowych. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo zarówno żarówki LED MR16 230V, jak i te 12V.

 1. MR16 - żarówka do oprawek sufitowych
 2. Żarówka MR16 - zasilanie
 3. MR16 LED, czyli popularne i energooszczędne rozwiązanie
 4. Żarówki LED MR16 230V, czy 12V
Producent:
Klasa energetyczna:
Barwa światła:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Strumień świetlny:
od: do lm
Wydajność:
od: do lm/W
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

MR16 - żarówka do oprawek sufitowych

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę żarówek halogenowych LED MR16. Żarówki LED o gwincie MR16 wyróżniają się wysoką mocą światła, szerokim lub wąskim kątem świecenia oraz bardzo przystępną ceną. Żarówki z gwintem MR16 emitują bardzo przyjemne światło, które znakomicie oddaje naturalne kolory przedmiotów. Ogromną zaletą żarówk wykonanych w technologii LED jest również jej energooszczędność. W porównaniu do tradycyjnego oświetlenia żarówki LED GU5,3 są w stanie zmniejszyć nasze rachunki za oświetlenie o nawet 90%. Pieniądze oszczędzamy nie tylko przy niskich rachunkach za prąd, ale także na długiej żywotności naszych produktów. Żarówka LED MR16 50mm będzie nam służyć zdecydowanie dłużej niż tradycyjny halogen.

 

Żarówka MR16 - zasilanie

Żarówki ledowe MR16 w zależności od modelu zostały przystosowane do zasilania napięciem 12V lub 230V. Taki wybór zasilania sprawia, że są to żarówki uniwersalne, które spełnią wymagania każdego z naszych klientów. Poniżej przedstawiamy Państwu podstawowe zalety zasilania naszych produktów.

 • Żarówka LED MR16 12V - jest to halogen, który zasilamy bezpiecznym napięciem 12V. Do jego pracy możemy używać wyłącznie stabilizowanych zasilaczy, przystosowanych do technologii LED. Świetny wybór do oświetlenia łazienki i miejsc o podwyższonej wilgotności.
 • Żarówki LED MR16 230V - wersja zasilana 230V to bardzo prosty i przyjazny produkt w montażu, do którego pracy nie potrzebujemy żadnych zewnętrznych zasilaczy. Idealna propozycja dla klientów, którzy będą mieli problem ze schowaniem zewnętrznego zasilacza.

 

MR16 LED, czyli popularne i energooszczędne rozwiązanie

Żarówki LED z gwintem MR16 to bardzo popularne rozwiązanie oświetleniowe, bardzo często spotykane wraz z oprawkami sufitowymi. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia:

 • łazienki
 • kuchni
 • korytarzu
 • wystawy
 • do podświetlenia elementów dekoracji
 

Żarówki LED MR16 230V, czy 12V

Żarówka MR16 to uniwersalne źródło światła, które znajdzie swoje zastosowanie zarówno w oświetleniu wewnętrznym, czy zewnętrznym. W przypadku żarówki LED MR16 12V do jej instalacji będziemy potrzebować odpowiedniego zasilacza. Do zasilania produktów wykonanych w tecnologii LED powinniśmy wybierać wyłącznie zasilacze ledowe o impulsowe o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Pamiętajmy również o zachowaniu odpowiednio zapasu mocy, czyli około 10%. Żarówki LED MR16 230V podłączymy bezpośrednio do instalacji 230V i nie potrzebują one żadnych dodatkowych, zewnętrznych komponentów, Jest to bardzo wygodne, gdy nie mamy zbyt dużo miejsca montażowego, a żarówki LED MR16 doskonale sprawdzą się w przypadku naszej instalacji oświetleniowej.

Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej


* Pola wymagane