Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Rozdzielnia i rozdzielnica elektryczna

Elektryczność jest nieodzownym elementem naszego życia. Niezbędne okazują się więc różnego rodzaju narzędzia służące rozprowadzeniu instalacji elektrycznej we wszystkich budynkach. Jednymi z takich elementów są rozdzielnice elektryczne. Rozdzielnica elektryczna to ważny element sieci zbudowanej z wielu podzespołów. Rozdzielnica elektryczna jest narzędziem zapewniającym dopływ prądu do różnych miejsc całej instalacji elektrycznej. Rozdzielnia elektryczna rozdziela zasilanie elektryczne na poszczególne obwody i umożliwia kontrolę nad wszystkimi elementami całej instalacji elektrycznej.

  1. Rozdzielnica elektryczna
  2. Rozdzielnica budowlana
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 6    Wyświetl po:

Rozdzielnica elektryczna

W ofercie sklepu smd-led.pl znajdują się rozdzielnice tablicowe oraz budowlane. Rozdzielnica tablicowa montowana jest najczęściej w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i małych firmach, w których zasilane przez energię elektryczną są różne punkty oświetleniowe i różne urządzenia elektryczne. Rozdzielnia elektryczna w domu 3x12 to rozdzielnica podtynkowa do montażu aparatury modułowej, zapewniająca odpowiedni stopień ochrony. Posiada 3 rzędy przeznaczone do montażu 12 modułów w każdym rzędzie. Jest to biała, podtynkowa rozdzielnia elektryczna wyposażona w transparentne drzwiczki. Rozdzielnica elektryczna podtynkowa elektryczna Hager 3x12 jest idealna do montażu w domach i mieszkaniach.

 

Rozdzielnica budowlana

Oferowane przez nasz sklep rozdzielnice elektryczne budowlane zapewniają zasilanie w energię elektryczną na placach budowy i w trakcie remontów. Rozdzielnica natynkowa elektryczna budowlana sprawdza się także na różnego rodzaju imprezach plenerowych, targach, festynach i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest krótkotrwałe wykorzystanie zasilania energią elektryczną kilku odbiorników. Są to rozdzielnice elektryczne o podwyższonym stopniu szczelności IP44, umożliwiający ich używanie na zewnątrz. Rozdzielnica elektryczna natynkowa budowlana wyposażona jest w kilka gniazd elektrycznych. Wśród nich są gniazda trójfazowe 16A oraz 32A, a także gniazda z zasilaniem 230 V z uziemieniem. Wszystkie rozdzielnice budowlane elektryczne posiadają wyłącznik odcinający zasilanie. * Pola wymagane