Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Włączniki

Gniazdka i włączniki to obecnie standard w wyposażeniu każdego domu, mieszkania, czy firmy. Dziś prócz tak bardzo popularnych białych włączników, możemy znaleźć włączniki retro, czy szklane włączniki. Wszystko to wiąże się z dążeniem świata do współczesnych trendów, które odrzucają powoli wszystkim znane standardy i kieruje się ku indywidualnym rozwiązaniom. Dlatego też dziś białe włączniki są używane główne w pomieszczenia, w których potrzebujemy po prostu takiego urządzenia, a do naszych domów i mieszkań
wybieramy coś w innym, wyjątkowym designie.
 

Włącznik światła 

Włącznik oświetlenia pełni bardzo ważną funkcję w każdym domu, mieszkaniu czy innym budynku. Jest to produkt, który pozwala na dostarczanie i odcinanie energii każdego urządzenia, które do swojej pracy potrzebuje stałego podłączenia do sieci. Sklep internetowy SMD-LED.pl posiada szeroką ofertę włączników elektrycznych, które możemy wybierać pośród całej masy różnych typów, form i w wersji z podświetleniem lub bez. Wszystkie wyłączniki elektryczne posiadają możliwość łączenia za pomocą dedykowanych ramek. Taka opcja pozwala nam na dostosowanie włącznika, do naszych własnych preferencji, czy na połączenie go razem z gniazdkami.
 

Włączniki światła nowoczesne 

Ekskluzywne włączniki elektryczne to te wykonane w zgodzie z nowoczesną technologią. Posiadają one wyjątkowy wygląd (obecnie najczęściej dotykowe, ze szklanym panelem) i pozwalają nam nie tylko na włączanie i wyłączanie oświetlenia, a także na jego ściemnianie, rozjaśnianie lub wybranie trybu pracy. Włączniki światła nowoczesne są także coraz częściej częścią większego systemu, pozwalającego na wielostrefowe sterowanie naszym oświetleniem, bez względu na to, w którym pomieszczeniu się znajdujemy. 
 

Włączniki elektryczne rodzaje 

Wybierając wyłączniki elektryczne do naszego domu, kierujemy się również kwestiami wizualnymi. W naszej ofercie spotkają Państwo białe włączniki z zaokrąglonymi lub ostrymi kątami. Wszystkie włączniki elektryczne możemy wybierać pośród pojedynczych, podwójnych, jak i potrójnych. W ofercie posiadamy produkty różniące się od siebie funkcjami, kształtem, jak i formą. W sprzedaży posiadamy
  • Włącznik światła natynkowy - napowierzchniowa forma, którą przymocujemy za pomocą wkrętów.
  • Wyłącznik podtynkowy - do montażu w standardowej puszce.
  • Włącznik elektryczny z podświetleniem - jest to specjalny typ włącznika, który posiada specjalne diody ułatwiające załączenie światłą w nocy
  • Włącznik prądu dzwonkowy - są to specjalne typy włączników, które w momencie puszczenia odcinają zasilanie i wracają do pozycji wyjściowej.
  • Włącznik oświetlenia - schodowy - jest to wyjątkowy typ włącznika, dzięki któremu będziemy mogli sterować jednym oświetleniem, równolegle za pomocą dwóch włączników.
  • Ściemniacz do oświetlenia - typ włącznika, który oprócz tradycyjnej formy włącz/wyłącz, pozwala na płynne ściemnianie, oraz rozjaśnianie naszego światła. Współpracuje z tradycyjnymi źródłami światła, jak i z technologią LED przystosowaną do ściemniania.

Włącznik światła zewnętrzny 

Bardzo często spotkamy się również z sytuacją, kiedy to nasz włącznik prądu będzie musiał zostać zainstalowany na zewnątrz budynku. Jest to popularna praktyka w momencie, kiedy chcemy, aby włączył on oświetlenie zewnętrzne naszego ogrodu, tarasu, czy ganku. Wtedy najlepszym rozwiązaniem okazuje się włącznik światła hermetyczny. Posiada on podwyższona szczelność, dzięki czemu nie grozi mu uszkodzenie poprzez podwyższoną wilgotność, czy nadmiar pyłu i kurzu. Pamiętajmy o tym, że włącznik światła to urządzenie elektryczne, które podobnie jak inne tego typu urządzenia powinno posiadać odpowiednią ochronę. Nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, a ponieważ przez tego typu włączniki najczęściej płynie prąd o napięciu 230V, powinniśmy wybierać wyłącznie odpowiedniej jakości produkty.
Producent:
Kolor:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 70    Wyświetl po:* Pola wymagane