Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

UPS Rack

Zasilacz awaryjny UPS jest urządzeniem zapewniającym podtrzymanie napięcia w sytuacji awaryjnej, czyli w przypadku nagłego zaniku prądu. Zasilacz awaryjny UPS może więc być niezwykle przydatnym urządzeniem, zapewniającym nieprzerwaną pracę wielu rodzajów urządzeń do niego podłączonych. UPS do pieca zagwarantuje ciągłość ogrzewania, UPS do komputera ograniczy do zera możliwość awarii sprzętu i utraty danych. Wyżej wymienione zasilacze awaryjne są to jednak zasilacze relatywnie niewielkie, łatwe do umiejscowienia, posiadające akumulatory o niewielkiej lub średniej pojemności. Co w przypadku zaawansowanych urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na prąd? Do ich zasilania potrzebne są duże zasilacze awaryjne o dużej pojemności wbudowanych akumulatorów. Zasilacze takie są dużych rozmiarów i bywają problemy z ich umiejscowieniem. Z pomocą przychodzą wówczas szafy rack. Są to szafy przystosowane do montażu w nich urządzeń o znormalizowanych rozmiarach, pasujących do nich bez konieczności jakichkolwiek przeróbek czy stosowania adapterów itp. W takich właśnie szafach montowane są zasilacze awaryjne do szafy rack 19".

Prąd ładowania:
od: do A
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 1    Wyświetl po:

UPS rack 19

Zasilacze awaryjne UPS do szafy rack zapobiegają chwilowym przerwom w dostawie prądu, nagłym przepięciom czy spadkom napięć. Tym samym zasilacze rack zabezpieczają drogi sprzęt, który z reguły jest do nich podłączony. Zasilacz ups do szafy rack spotykany jest w różnego rodzaju dużych serwerowniach, pomieszczeniach technicznych, ale także np. w szpitalach. Zasilacz do szafy rack jest profesjonalnym zasilaczem wykrywającym wszelkie odstępstwa od normy w napięciu zasilającym. Przechodzi on wówczas automatycznie w tryb bateryjny. Czas przełączenia zasilacza rack jest rzędu kilku milisekund. Wbudowane akumulatory o dużej pojemności umożliwiają pracę urządzeń podłączonych do zasilacza przez kilka minut po zaniku napięcia. Podłączenie dodatkowych akumulatorów może ten czas wielokrotnie zwiększyć. Czas ten oczywiście zależny jest od zapotrzebowania na moc wszystkich urządzeń do zasilacza podłączonych.

 

UPS do szafy rack

Duże serwerownie, Data Center, obiekty użyteczności publicznej, szpitale to niektóre z miejsc, w których instalowane są UPS do szafy rack. Szafy rack o zwiększonej klasie szczelności IP zapewniają odpowiednią ochronę dla zasilaczy UPS w nich umieszczonych. Zasilacze UPS rack można więc stosować w budynkach i zakładach, w których byłyby narażone na bezpośrednie działanie niekorzystnych warunków. Szafa rack i zasilacz rack w niej umieszczony jest doskonałym rozwiązaniem również we wnętrzach, w których musimy zadbać o bezpieczeństwo ludzi i uniknąć możliwości ich kontaktu z okablowaniem czy bezpośrednim kontaktem z urządzeniami elektrycznymi, jaki są zasilacze UPS. W bardzo dużych obiektach z dużą ilością urządzeń elektrycznych, w których jeden zasilacz UPS byłby niewystarczający i musimy zainstalować większą ich ilość mamy możliwość zainstalowania dużej ilości zasilaczy UPS w kilku lub nawet kilkunastu szafach rack.

 

UPS do szafy

Zasilacze do szafy rack są wykorzystywane także w zakładach produkcyjnych. Cała bateria zasilaczy UPS zapewnia ciągłość produkcji nawet największych linii produkcyjnych. We wszystkich obiektach, w których istotna jest ochrona zdrowia i życia ludzkiego, czy choćby danych poufnych i osobowych, zasilacze awaryjne UPS rack 19 okazują się niezastąpione. Zasilacz UPS do szafy rack to narzędzie niezastąpione we wszystkich branżach wymagających stałej, nieprzerwanej pracy wielu urządzeń o dużej mocy. Dzięki szafie rack mamy możliwość instalacji kilku zasilaczy rack, dodatkowych baterii w kasetach na baterie rack oraz dodatkowego oprzyrządowania, jak choćby dodatkowego chłodzenia całej instalacji. Zasilacz rack do szafy to podstawa funkcjonowania wielu obiektów komercyjnych.

 

Zasilacz UPS rack

Oferta zasilaczy do szafy rack sklepu smd-led.pl bogata jest w wiele modeli zasilaczy, odpowiednich do różnego rodzaju zastosowania. Zasilacze UPS do szafy rack z naszej oferty mają moc wyjściową od 1kVA do 10kVA. Charakteryzują się czystą sinusoidą na wyjściu, mogą mieć także sinusoidę modyfikowaną. Wszystkie zasilacze rack UPS umożliwiają tzw. "zimny start", czyli rozpoczęcie pracy urządzeń bez zasilania w sieci. Szerokie spektrum dodatkowych akcesoriów umożliwia dowolne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i rozbudowanie całego systemu zasilania awaryjnego. Zasilacze rack UPS, które Państwu oferujemy to produkty renomowanego producenta IPS. Do każdego zasilacza do szafy rack możemy zakupić również dodatkowo akumulator AGM firm MW Power, IPS oraz MegaBAT. Korzystając ze wsparcia naszych specjalistów, są Państwo w stanie zbudować system zasilania awaryjny spełniający nawet najbardziej wyszukane wymagania i dopasowany do każdej indywidualnej potrzeby. Zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupiony zasilacz do szafy rack spełnił wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Jaki akumulator wybrać- AGM czy żelowy?
12.03.2021 Jaki akumulator wybrać- AGM czy żelowy?

Poradnik dotyczący wyboru akumulatora do zasilania awaryjnego, systemów podtrzymania ogrzewania, do domu i do przemysłu. Dzięki niemu wybór akumulatora będzie łatwiejszy.

Więcej
Zasilacz awaryjny UPS jaki wybrać?
12.03.2021 Zasilacz awaryjny UPS jaki wybrać?

Jaki UPS będzie odpowiedni do konkretnego zastosowania? Krótki poradnik ułatwiający wybór najlepszego rozwiązania zasilania awaryjnego UPS.

Więcej
Rodzaje UPS – typy oraz ich zastosowanie
12.03.2021 Rodzaje UPS – typy oraz ich zastosowanie

Przewodnik po rodzajach i typach zasilaczy UPS. Z naszym poradnikiem wybór zasilacza UPS stanie się łatwiejszy. Pomagamy dobrać UPS do konkretnego zastosowania.

Więcej


* Pola wymagane