Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oprawa świetlówkowa

Tradycyjna lampa jarzeniowa jest dzisiaj coraz częściej zamieniana na oprawy oświetleniowe świetlówkowe wykonane w energooszczędnej technologii LED. Są one sposobem na zmniejszenie zużycia energii o nawet 50%, nie tracąc przy tym na mocy świetlnej i jakości naszego oświetlenia. W naszej ofercie pojawia się również oprawa świetlówkowa dedykowana do świetlówek LED, wyposażonych w energooszczędne źródło światła. W tej kategorii nasi klienci znajdą oprawy do świetlówek zasilanych jednostronnie lub dwustronnie.

  1. Oprawy do świetlówek
  2. Oprawa świetlówkowa przemysłowa
  3. Oprawa świetlówkowa zewnętrzna
  4. Oprawa świetlówkowa wisząca
  5. Oprawa świetlówkowa meblowa
[Produktów w tej kategorii: 86]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Nast?pne

Oprawy do świetlówek

W ofercie naszego sklepu znajdują się oprawy do świetlówek, które są przeznaczone do oświetlania różnego typu pomieszczeń, zaczynając od przestrzeni biurowych, po warsztaty, magazyny, korytarze i tym podobne. Oprawa świetlówkowa to gwarancja wysokiej jakości wykonania, odporności i użycia trwałych materiałów. Są to bardzo estetycznie wykonane produkty, które będą stanowić znakomite rozwiązanie oświetleniowe i służyć przez bardzo długi czas. Ogromną zaletą, jaką posiada oświetlenie świeltókowe, jest możliwość zwieszania lamp, a także montowania bezpośrednio na ścianach czy suficie.

 

Oprawa świetlówkowa przemysłowa

Lampa jarzeniowa LED i oprawa świetlówkowa 2x18W to doskonałe połączenie, które sprawdza się zarówno do domowego oświetlenia, jak i tego bardziej przemysłowego. Oprawy świetlówkowe przemysłowe ze względu na rodzaj i typ pracy powinny posiadać dedykowaną, szczelną oprawę. Zadba ona o ich bezpieczeństwo i uniemożliwi dostawania się szkodliwych substancji do jej wnętrza.

Oprawy hermetyczne do świetlówek posiadają przezroczysty, trwały klosz wykonany z poliwęglanu, który nie tylko pełni funkcje ochronne, ale także, dzięki odbłyśnikowi dodatkowo rozprasza światło.

 

Oprawa świetlówkowa zewnętrzna

Oprawa świetlówkowa IP65 z odbłyśnikiem jest produktem przeznaczonym do zadań specjalnych. Świetnie sprawdzą się do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych czy gospodarczych, w których klasa szczelności IP65 jest głównym wymogiem oświetleniowym. Do tego rodzaju zestawu możemy dokupić również stalowe linki, dzięki czemu nasza oprawa świetlówkowa wisząca będzie mogła być zamontowana nawet nieco niżej od wysokości sufitu.

Wybierając specjalistyczne lampy sufitowe i świetlówki musimy zwrócić uwagę nie tylko na ich długość, ale także typ zasilania. W Polsce występują świetlówki zasilane jednostronnie i dwustronnie, dlatego dobór odpowiedniej belki do świetlówki będzie miał duży wpływ na jej bezproblemową i długą pracę.

 

Oprawa świetlówkowa wisząca

Oprawa jarzeniowa, czy świetlówkowa wisząca, to bardzo często spotykany typ oświetlenia we współczesnych lokalach użytkowych, galeriach handlowych czy biur sprzedażowych. Ze względu na uniwersalność względem montażu, niską cenę i wymienne źródło światła oprawa świetlówkowa 2x36W lub inna stanowi bardzo pożądany produkt na współczesnym rynku.

Oprawa świetlówkowa T5 lub T8 może posłużyć nam także jako lampa wisząca, którą zwiesimy za pomocą stalowych linek (dostępnych w ofercie naszego sklepu).

Świetlówki LED możemy zamontować również podtynkowo, wtedy naszym wyborem powinna stać się oprawa świetlówkowa wpuszczana. Jest to zamiennik tradycyjnych opraw rastrowych tym razem w 100% przystosowany do nowoczesnej technologii LED

 

Oprawa świetlówkowa meblowa

Oprawa świetlówkowa belka jest bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do oświetlenia wewnętrznego. Wykonane z metalu i lakierowane na biało belki do świetlówek LED są dedykowane do montażu sufitowego lub ściennego, a także ich mniejsze rozmiary mogą posłużyć nam jako lampy jarzeniowe do kuchni, czy do oświetlenia blatu. Jest to produkt, który bardzo często będziemy mogli dostrzec także na halach, magazynach, sklepach czy garażach. Nie możemy zapominać o tym, że jest to prosta lampa świetlówkowa i nie powinniśmy jej montować w miejscach, w których panują trudne warunki atmosferyczne.* Pola wymagane