Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Wars LED

Niezwykle ważnym elementem większości obiektów, w których ma miejsce jakakolwiek forma pracy, czy to biurowej, czy fizycznej jest oświetlenie awaryjne. Ma ono na celu zapewnienie światła w sytuacjach zaniku napięcia, dzięki czemu osoby znajdujące się na obiekcie mogą spokojnie ukończyć swoje zadania i ewakuować się z budynku. Jednocześnie umożliwia zlokalizowanie i usunięcie potencjalnych niebezpieczeństw mogących mieć miejsce w sytuacjach kryzysowych. Do rodziny lamp awaryjnych należą lampy awaryjne Wars LED. Dzięki temu, że lampa awaryjna LED Wars jest wydzielona i niezintegrowana z oświetleniem głównym, żywotność zarówno diody, jak i jej akumulatora jest jeszcze dłuższa. Oświetlenie w postaci opraw Wars LED spełnia wszelkie standardy stawiane przed produktami tego typu. Oprawy Wars LED posiadają świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP wymagane przez straż pożarną przy odbiorze budynków oraz deklarację zgodności CE. Oprócz opraw awaryjnych seria Wars LED to również standardowe natynkowe oprawy LED posiadające jednostronne okablowanie przystosowane do montażu tub LED. 

  1. Oprawa awaryjna Wars LED
  2. Akcesoria do Intelight Wars LED
Producent:
Auto Test:
Długość lampy:
Tryb pracy:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny:
od: do lm
Czas podtrzymania:
od: do h
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 48    Wyświetl po:

Oprawa awaryjna Wars LED 

Lampy awaryjne Intelight Wars LED są to oprawy sufitowe, montowane natynkowo lub w sposób zwieszany. Źródłem światła są tuby LED o długościach 60 cm, 120 cm lub 150 cm. Moc opraw Wars LED mieści się w przedziale 9W - 72W. Dostępne są oprawy standardowe, do których świetlówki zakupuje się oddzielnie oraz sieciowo-awaryjne (SA) mające w komplecie jedną świetlówkę awaryjną LED i zmieniające źródło zasilania z sieciowego na bateryjne w przypadku zaniku zasilania. Lampy Intelight Wars Led SA dzięki wydajnym akumulatorom Ni-Cd HT lub Ni-MH HT (wymienialnym) mają czas podtrzymania wynoszący 2 godziny. Zapewniają one bezpieczną możliwość opuszczenia budynku, bez paniki i liczenia każdej sekundy, pozwalając trafić do wyjścia nawet późną nocą. Oprawy Wars LED wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu PC klasy V0 i posiadają klasę szczelności IP65. Czyni to oprawy Wars odpornymi na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie wody, pyłów i kurzu. Wskazanym do montażu opraw Wars LED są hale przemysłowe, magazynowe, fabryczne, tunele, piwnice, warsztaty, garaże itp. Służyć mogą również do oświetlania dróg i wyjść ewakuacyjnych w budynkach użyteczności publicznej. Oprawy Wars LED SA mogą być podłączane również w trybie awaryjnym (A) i świecić tylko w przypadku braku zasilania. Lampy awaryjne Wars LED wyposażone są w test ręczny. Oprawy Intelight Wars Led emitują dzienne białe światło o temperaturze 4000K i mają strumień świetlny podczas pracy awaryjnej mieszczący się w przedziale 236lm-367lm. Oprawy Intelight Wars LED przeznaczone są do pracy w zakresie temperatur 10°C-50°C. 

 

Akcesoria do Intelight Wars LED 

Oprawa Wars LED przeznaczona jest do montażu natynkowego, ale przy zastosowaniu opcjonalnej maskownicy, oprawę można zamontować również podtynkowo. Do opraw awaryjnych WARS LED nasz sklep oferuje także dodatkowe świetlówki o mocach 9w (60 cm), 18W (120 cm) i 22W (150 cm) emitujące dzienne białe światło 4000K. Zakupując zestaw grzewczy firmy Intelight do opraw Wars, uzyskujemy możliwość pracy oprawy w niskich temperaturach (do -25°C). Zestaw ten złożony jest z grzałki rezystancyjnej oraz termostatu z czujnikiem temperatury. Został on zaprojektowany do utrzymywania właściwych warunków termicznych pracy baterii oraz akumulatorów stosowanych w różnych środowiskach przemysłowych lub zastosowaniach zewnętrznych. * Pola wymagane