Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Wall Washer

Wall Washer to energooszczędna lampa stworzona do oświetlenia elewacji i ścian budynków. Lampa LED Wall Washer unikalny rodzaj oprawy, stworzony z myślą o dekoracyjnym oświetleniu elewacji i ścian naszego domu, siedziby firmy czy budynku użyteczności publicznej. Wall Washer to powszechnie stosowane rozwiązanie mające na celu wyróżnić reprezentatywne obiekty spośród otoczenia. Efektowny pionowy słup świetlny, skupiony w wąskim kącie sprawi, że elewacja będzie oświetlona mocnym, równomiernie rozłożonym światłem. Oprawa LED RGB, czy RGB Wall Washer to również hermetyczna obudowa przystosowana do montażu zewnętrznego. Nie straszne jej są ciężkie warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, czy mróz. Stopień szczelności IP65, sprawia że jest odporna na bryzgi wody czy na wnikanie do wnętrza obudowy pyłu lub kurzu.

  1. Lampa LED Wall Washer
  2. RGB i RGBW - LED Wall Washer

 

Producent:
Barwa światła:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 8    Wyświetl po:

Lampa LED Wall Washer

Oświetlenie elewacji to coraz szybciej rozpowszechniający się trend współczesnych czasów, a Wall Washer doskonale wpasowuje się w ich zastosowanie. Lampy LED typu Wall Washer montowane są za pomocą dołączonego uchwytu ściennego. Zapewni on stabilny i trwały montaż oraz umożliwi regulację kąta świecenia naszej oprawy. Oprawa LED Wall Washer to nowoczesny i energooszczędny produkt, który stanowi idealne rozwiązanie dla ludzi chcących wyróżnić swoje otoczenie. Są to liniowe lampy, które swoim wyglądem świetnie wpasują się w wygląd elewacji, a ponadto pozwolą na stworzenie pięknych iluminacji świetlnych.

 

RGB i RGBW - LED Wall Washer

Wall Washer LED to produkt wykonany w nowoczesnej i energooszczędnej technologii i pozwala nam na wybór odpowiedniej opcji świecenia. Lampy LED Wall Washer to oprawy dostępne w wielu długościach, barwach światła, czy o różnych kątach świecenia. W ofercie naszego sklepu internetowego mogą Państwo znaleźć:

  • Wall Washer jednokolorowy w barwie białej ciepłej, neutralnej lub zimnej
  • Wersja RGB, czyli lampa LED Wall Washer z możliwością wyboru koloru świecenia z palety barw RGB
  • Wersja RGBW, czyli Oprawa LED Wall Washer wersji RGB, z dodatkową możliwością świecenia w barwie białej

Tak szeroki wachlarz asortymentu sprawia, że każdy z naszych klientów wybierze oprawę, która najlepiej sprawdzi się w jego własnej i indywidualnej aranżacji.* Pola wymagane