Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Sterownik LED cyfrowy

Taśma LED cyfrowa do odpowiedniego działania potrzebuje dedykowanego odbiornika. Zwykły sterownik RGB nie jest przystosowany do pracy z cyfrowym oświetleniem, więc do tego typu instalacji powinniśmy wybierać sterownik LED cyfrowy. Jest to specjalny rodzaj kontrolera w pełni przystosowany do pracy z adresowanymi taśmami LED. Sterownik Cyfrowy LED posiada trzy wyjścia. Jest to standardowo dla zasilanego prądem o bezpiecznym napięciu oświetlenia + i - oraz wyjście sterujące, które jest odpowiedzialne za sterowanie naszym oświetleniem. Sterownik do adresowanych taśm LED ma maksymalne obciążenie, którego nie możemy przekroczyć dla zasilania sterownika, jednak do jednego urządzenia będziemy mogli podłączyć znacznie większe ilości taśmy, niż w przypadku zwykłych sterowników. Odpowiada za to ilość pikseli, które dany sterownik cyfrowy obsłuży. Jeśli więc nasza instalacja będzie dłuższa warto wykorzystać większą ilość odbiorników lub poprowadzić przewód zasilający od zasilacza, który podłączymy bezpośrednio do taśmy, natomiast przewód sterujący bezpośrednio od sterownika.

 

Oświetlenie cyfrowe LED

Oświetlenie LED cyfrowe stanowi nowość w ofercie naszego sklepu internetowego, a także nową generację pod względem kontroli nowoczesnych światła LED. Sterownik LED cyfrowy pozwoli nam na uzyskanie niedostępnych dotąd efektów świetlnych, a także na indywidualną kontrolę każdej sekcji pikseli LED. Oświetlenie cyfrowe LED to doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy od oświetlenia oczekują czegoś znacznie więcej niż jednokolorowego światła. Te wszystkie urządzenia nie są także skomplikowane, jeżeli chodzi o samą instalację. Podłączenie ich przebiega w bardzo zbliżony sposób do zwykłych sterowników i taśm ledowych, a przy tym pozwalają nam na znacznie większą swobodę odnośnie dekoracji światłem.

 

Sterownik do adresowanych taśm LED

Sterownik LED cyfrowy dostępny w ofercie naszego sklepu to produkt polskiego producenta, współpracujący z uniwersalnym systemem sterowania Mi-Light. Sterowniki cyfrowe są w pełni kompatybilne z pilotami Mi-Light, a w dodatku pozwalają na dzielenie naszego oświetlenia aż na cztery indywidualne strefy. Wśród cyfrowych kontrolerów dostępny jest także sterownik muzyczny LED, który pozwoli na stworzenie naszego oświetleni, które będzie w pełni reagować na dźwięk, a także grającą muzykę. Dostępna jest również bramka ART-NET i sterownik sieciowy pozwalający na pełną całego naszego oświetlenia, z jednego miejsca. Możliwe jest również tworzenie własnych animacji, które zaprojektujemy przy użyciu darmowego programu Jinx!

Rodzaj instalacji:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 16    Wyświetl po:



* Pola wymagane