Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawy Led na stację paliw oświetlenie stacji benzynowej

Oświetlenie na stacjach benzynowych powinno być funkcjonalne, energooszczędne i wytrzymałe na zmienne oraz trudne warunki pogodowe. Dostępne na naszej stronie lampy do stacji paliw spełniają wysokie standardy odporności na wysoką temperaturę, wilgoć, a także opary paliwowe, które mogą wpłynąć na pracę urządzeń elektronicznych. Każda lampa powstała w sposób przemyślany, dzięki czemu nie musisz martwić się, że instalując ją pod wiatą lub na parkingu obok stacji paliw, nie spełni Twoich oczekiwań. Do tego, oprawy na stację benzynową wyposażone są w maskownice oraz precyzyjnie kierujące i rozpraszające światło optykę, która zapewnia najwyższy poziom estetyki i komfortu użytkowania. Nowoczesne oświetlenie stacji benzynowych LED charakteryzuje się również wysoką szczelnością, świetnej jakości materiałami oraz certyfikatami CE, RoHS czy PZH.
Decydując się na zakup oświetlenia z naszego sklepu online, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży w celu ustalenia szczegółów, a także wybrania optymalnego zestawu lamp na stację benzynową.

 

Spis treści:

  1. Oświetlenie na stacji benzynowej
  2. Źródła światła na stacjach paliw
  3. Profesjonalne oprawy LED na stację benzynową
Barwa światła:
Gwarancja:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 32    Wyświetl po:

Oświetlenie na stacji benzynowej

Stacja benzynowa jest miejscem publicznym, a według polskiego jak i europejskiego prawa, każda przestrzeń publiczna musi być oświetlona w prawidłowy sposób. Prawidłowy, czyli taki, który zaspokaja potrzeby, a także daje możliwość wykonywania danych czynności w bezproblemowy sposób.
Całą stację benzynową można podzielić na kilka stref oświetleniowych. Najważniejsze jest jednak oświetlenie pod wiatą, które odpowiada za komfort oraz bezpieczeństwo klientów stacji paliw. To ono w głównej mierze odpowiada za aspekt wizualny, a także odczucia użytkowników. Warto zatem zadbać o takie oprawy oświetleniowe stacji paliw, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów. Do tego celu najlepiej sprawdzą się nowoczesne lampy LED, które w odróżnieniu od standardowych lamp halogenowych są zdecydowanie bardziej żywotne, energooszczędne, a jakość emitowanego światła jest zdecydowanie wyższa.
Drugą strefą jest wnętrze stacji, czyli sklep, kasa oraz obszar biurowy. W tym przypadku również świetnie sprawdzi się oświetlenie LED, jednak tutaj musi ono spełniać nieco inne wymagania, a także nie musi być tak odporne na warunki atmosferyczne jak oświetlenie pod wiatą.
Na wielu stacjach paliw znajduje się również parking, który według prawa również musi być odpowiednio oświetlony. W naszej ofercie znajdziesz lampy dedykowane do tego typu miejsc, które zapewniają odpowiednie parametry świetlne oraz wytrzymałość na wilgoć.
W naszym sklepie smd-led.pl znajdziesz oprawy na stację benzynową, oświetlenie uliczne, oświetlenie parkingów oraz lampy do sklepów i biur, które idealnie sprawdzą się do oświetlania poszczególnych stref stacji paliw.

 

Źródła światła na stacjach paliw

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszym typem oświetlenia na stacjach benzynowych oraz w innych miejscach użyteczności publicznej były lampy metalohalogenkowe. Dziś, gdy ceny diod LED spadły, są one najbardziej opłacalną inwestycją zarówno do przedsiębiorstwa jak i domu. Decydując się na zakup oświetlenia do stacji benzynowej, warto zatem rozważyć zakup nieco droższych LEDów, które na dłuższą metę pozwalają oszczędzić naprawdę sporo gotówki.
Oprócz tego stosowane również nie tak dawno lampy na stację benzynową sodowe są bardzo dynamicznie wycofywane. Tu również diody LED biją na głowę stary typ oświetlenia, oferując zdecydowanie wyższy współczynnik oddawania barw, czy możliwość doboru temperatury barwowej, która wpływa na wygląd stacji paliw.

 

Profesjonalne oprawy LED na stację benzynową

Zalety nowoczesnych opraw LED na stację paliw:

  • nie wpływają negatywnie na nowoczesny wystrój obiektu,
  • pozwalają oszczędzić nawet do 70% energii elektrycznej w ciągu roku,
  • dają możliwość rozjaśniania i przyciemniania światła w zależności od panujących warunków,
  • czas pracy jednej lampy może wynosić nawet 15 lat,
  • strumień światła jest zdecydowanie lepszej jakości od tego pochodzącego z klasycznych źródeł światła,
  • są bardziej odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne,
  • są zdecydowanie bardziej odporne na wywoływanie eksplozji, co w przypadku stacji paliw jest dodatkowym atutem.

Jeśli planujesz zakup lamp na nową stację benzynową lub modernizujesz oświetlenie na swojej stacji paliw, postaw na nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie, czyli lampy LED. Gwarantują one niski pobór energii oraz wysoką jakość światła, która podświadomie wpływa na chęć korzystania z produktów i usług oferowanych w danych placówkach. W przypadku jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, a także pomożemy wybrać optymalne oprawy, dzięki czemu Twoja stacja paliw stanie się naprawdę nowoczesnym i przyciągającym wzrok obiektem.* Pola wymagane