Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Akcesoria do profili aluminiowych

Taśmy ledowe to bardzo popularny rodzaj źródła światła w naszych wnętrzach. Instalacja oświetleniowa oparta o paski LED może całkowicie odmienić każde pomieszczenie, nadać mu indywidualnego charakteru i być designerskim elementem wykończenia. Same taśmy to jednak nie wszystko, czego potrzebujemy, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju oświetlenie. Taśmy powinny być instalowane, wykorzystując profil aluminiowy LED i uwieńczone poprzez klosze do profili LED. Aby całość była solidnie zamontowana, a sama taśma bezpiecznie i trwale zainstalowana, potrzebujemy również różnego rodzaju akcesoriów do profili aluminiowych. W sklepie internetowym smd-led.pl mamy możliwość nabycia wszelkich elementów niezbędnych dla trwałego i solidnego zainstalowania taśm LED w profilu. Akcesoria do profili aluminiowych w naszej ofercie to jedynie wysokogatunkowe produkty, przeznaczone do konkretnych modeli profili. Z nami zbudują Państwo estetyczny system oświetlenia za pomocą taśm LED i profili aluminiowych.

 

Profile aluminiowe - akcesoria

Pragnąc uzyskać wyjątkowy i spełniający nasze oczekiwania efekt, należy skupić się nie tylko na wyborze odpowiedniej taśmy i profilu, ale również każdej najmniejszej części planowanego systemu oświetleniowego. Montaż profili staje się zdecydowanie łatwiejszy, gdy wykorzystamy do tego celu uchwyty montażowe do profili LED poznaczone do konkretnego, wykorzystywanego przez nas profilu aluminiowego. Dzięki profilom LED oraz specjalnym zawieszkom możemy stworzyć niebanalną i dopasowaną do naszych potrzeb lampę wiszącą, powstałą z profili LED. Stosując z kolei zaślepki do profili, zapewniamy sobie estetyczny wygląd całości, a jednocześnie zabezpieczamy taśmy LED przez niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu czy wilgoci. Włączniki do profili LED dają nam niepowtarzalną szansę uzyskania zaskakującego i wygodnego zarazem systemu sterowania naszym oświetleniem. Ukryty w profilu LED włącznik dotykowy lub taki z czujnikiem ruchu staną się funkcjonalnym rozwiązaniem, które z pewnością doceni każdy, kto się zdecyduje na takie rozwiązanie. Jednocześnie będzie to zwracający na siebie uwagę sposób uruchamiania oświetlenia, który zaskoczy każdego naszego gościa.

 

Akcesoria do montażu profili aluminiowych

Wszystkie akcesoria do profili aluminiowych z naszej oferty to produkty najwyższej jakości. Produkowane są przez liderów branży oświetleniowej przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Każdy rodzaj profili LED posiada przeznaczone specjalnie dla niego akcesoria montażowe. Uchwyty do ich montażu oraz zaślepki pasują bez konieczności żadnych przeróbek. Dopasowanie zarówno rozmiarem, kształtem, jak i kolorem sprawiają, że montaż instalacji przebiega w sposób łatwy, szybki i wygodny. Efekt jest przy okazji więcej niż zadowalający. Spójność kolorystyczna, brak widocznych elementów mocujących profil sprawiają, że cała instalacja jest bardzo estetyczna i sprawia radość swoim widokiem zarówno, gdy taśma LED emituje światło, jak i wtedy, gdy oświetlenie jest wyłączone. Akcesoria do profili LED to ważny element powstającej instalacji, zapewniający uzyskanie oczekiwanego efektu, dużej estetyki i wrażenia spójności i przemyślanego systemu oświetlenia.

 

Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:* Pola wymagane