Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa LED do pieczywa

Lampa LED do pieczywa może okazać się niezastąpionym narzędziem służącym uatrakcyjnieniu oferty sklepu. Wykorzystanie lampy LED do pieczywa skutecznie zachęci klientów do zakupu pieczywa. Świeżo i apetycznie wyglądający chleb czy bułki wpłyną z pewnością na decyzje zakupowe każdego klienta, który przy okazji może się zdecydować na zakup towarów z pozostałego asortymentu dostępnego w sklepie. Profesjonalne oświetlenie jest w stanie wydobyć wszystkie atuty sprzedawanego pieczywa, podkreślić jego atrakcyjny kolor, przedłużyć świeżość.

  • Lampa do pieczywa LED to specjalistyczne oświetlenie, służące do doskonałego wyeksponowania pieczywa oraz wyrobów cukierniczych.
  • Lampy LED do pieczywa powodują, że pieczywo wygląda świeżo i apetycznie.
  • Lampa LED do oświetlania pieczywa jest lampą energooszczędną. Zużywa ona kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych, dotychczas stosowanych źródeł światła.

Spis treści:

  1. Lampa do pieczywa LED
  2. Lampa LED do piekarni
  3. Jaką lampę do pieczywa wybrać?
Kolor:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny:
od: do lm
Średnica otworu:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 103    Wyświetl po:

Lampa do pieczywa LED

Lampa do pieczywa LED to specjalistyczne oświetlenie, które służy do doskonałego wyeksponowania piewczywa oraz wyrobów cukierniczych. Taki rodzaj oświetlenia przeznaczony jest do sklepów ogólnospożywczych, piekarni, marketów, sklepów mięsnych itp. Oferujemy Państwu możliwość zakupu między innymi nowoczesnego oświetlenia do mięsa, a także wysokojakościowych lamp LED do pieczywa. Szeroka oferta naszego sklepu umożliwia znalezienie lampy LED do pieczywa, odpowiedniej do każdej indywidualnej sytuacji. Bez względu na wielkość stoiska, sposób ekspozycji pieczywa i rodzaj sprzedawanych produktów mamy możliwość wyboru odpowiedniego rozwiązania. Lampa LED do pieczywa z naszej oferty dostępna jest w różnych wersjach mocy, emitowanego strumienia świetlnego i kąta świecenia. Do wyboru mamy lampy szynowe, montowane na szynie 3-fazowej, lampy w wersjach podtynkowych także lampy montowane natynkowo. Białe lub czarne kolory opraw pozwalają dostosować oświetlenie do wyposażenia reszty sklepu. Lampy LED do pieczywa znajdą także zastosowanie jako oświetlenie do serów oraz oświetlenie do warzyw i owoców. Te trzy grupy produktów spożywczych korzystnie jest bowiem oświetlać światłem o takich samych parametrach. Dzięki temu zmiana ekspozycji czy asortymentu w sklepie nie będzie za sobą pociągała konieczności zmian w oświetleniu.

 

Lampa LED do piekarni

Lampa LED do piekarni posiada szereg zalet i ma dużą przewagę nad przypadkowo dobranymi lampami. Najkorzystniejszą okazuje się lampa do pieczywa LED, której zastosowanie w miejscu tradycyjnego oświetlenia przynosi jeszcze wiesze korzyści. Przede wszystkim lampy LED do pieczywa, jak już wspomnieliśmy, powodują, że pieczywo wygląda świeżo i apetycznie. Taki wygląd chleb, bułek i innych wyrobów piekarniczych z pewnością zachęci klientów każdego sklepu do ich zakupu. To z kolei przełoży się na zwiększenie sprzedaży i poprawienie bilansu finansowego sklepu. Lampa przeznaczona do oświetlania pieczywa w postaci lampy LED jest lampą energooszczędną. Zużywa ona kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych, dotychczas stosowanych źródeł światła. Gwarantuje to zauważalne obniżenie rachunków za energię elektryczną zużywana w sklepie. Źródło światła w postaci LED-ów nie powoduje takiego wysuszania produktów jak tradycyjne lampy. Dzięki temu pieczywo zachowuje swoją świeżość przez dużo dłuższy czas. Te zalety stawiają lampę LED do pieczywa zdecydowanie przed tradycyjną lampą wybraną z przypadku.

 

Jaką lampę do pieczywa wybrać?

Jaką lampę do pieczywa wybrać? Wybierając lampy do pieczywa LED, należy skupiać się na jakości ich wykonania, przeznaczeniu oraz funkcjonalności. Starajmy się wybierać lampy produkowane przez znanych producentów. Niedobrze, jeśli jedynym kryterium wyboru będzie cena. Tani zakup takiej lampy może okazać się drogi w dalszej jej eksploatacji. Sklep smd-led.pl oferuje Państwu oświetlenie specjalistyczne, produkowane przez renomowanego producenta oświetlenia, firmę Spectrum LED. Każda lampa LED do pieczywa z jej oferty to produkt wysokiej jakości, wykonany z najlepszych materiałów przy zachowaniu dbałości o detale. Potwierdzeniem jakości i bezawaryjności jest aż 5-letnia gwarancja, jakiej firma udziela na swoje produkty. Lampy firmy Spectrum LED nie są to przypadkowe produkty oświetleniowe, a specjalnie dla branży spożywczej skonstruowane specjalistyczne źródła światła. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia do sklepów spożywczych w tym lamp do pieczywa marki Spectrum LED. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi wyspecjalizowanymi w tego typu oświetleniu pracownikami. Gwarantujemy, że w każdym indywidualnym przypadku będziemy w stanie wybrać lampy LED do pieczywa spełniające wszystkie pokładane w nich nadzieje i oczekiwania. Państwa zadowolenie z wyboru oświetlenia do sklepu to bowiem główny cel naszej działalności.

Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Zasady oświetlenia sklepu spożywczego.
08.02.2021 Zasady oświetlenia sklepu spożywczego.

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
08.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej


* Pola wymagane