Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Przedłużacz

Przedłużacz elektryczny to niezbędne i standardowe urządzenie, które znajdziemy w każdym domu, mieszkaniu, czy warsztacie. W przypadku kiedy przewód od artykułu, który chcemy zasilić, jest zbyt krótki, to właśnie przedłużacz doprowadzi prąd do każdego miejsca w Twoim pomieszczeniu. Będzie to doskonałe rozwiązanie, kiedy nasze urządzenia elektryczne znajdują się w dużej odległości od źródła prądu, lub gniazdek jest po prostu zbyt mało dla naszych artykułów. Listwa przedłużacz to produkt niezbędny w domach, gdzie brakuje gniazdek elektrycznych, czy w dużych ogrodach. Wybierając przedłużacz elektryczny w naszym sklepie, dopasujesz ilość rozgałęziaczy, które rozwiążą wszystkie Twoje problemy. Poznaj naszą ofertę przedłużaczy, wybierz jego odpowiednią długość i dopasuj produkt indywidualnie do własnej instalacji.

 1. Przedłużacz elektryczny
 2. Przedłużacz 50m
 3. Przedłużacz listwowy
 4. Przedłużacz z wyłącznikiem
 5. Przedłużacz przeciwprzepięciowy
 6. Przedłużacz sieciowy
Długość przewodu:
Producent:
Ilość gniazd:
Klasa szczelności:
Uziemienie:
Wysokość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 265    Wyświetl po:

Przedłużacz elektryczny

W domu, czy w ogrodzie, kiedy mamy wiele urządzeń wymagających stałego dostępu do prądu, niezbędny okazuje się przedłużacz. To, jaki przedłużacz elektryczny wybiorą Państwo do własnych zastosowań, zależy od ilości wymaganych podłączeń, czy długości kabla, jaki powinien posiadać. Dostępny jest również przedłużacz z wyłącznikiem, który jednym przyciskiem wyłączy zasilanie do wszystkich naszych urządzeń. W naszym sklepie znajdą Państwo:

 • Przedłużacz bębnowy - przedłużacze elektryczne z długim kablem, zwijanym w bęben. Idealnie rozwiązanie w ogrodach, czy warsztatach.
 • Przedłużacz ogrodowy - przedłużacz wodoszczelny z długim kablem, który doskonale sprawdzi się do podłączenia kosiarki, czy podkaszarki.
 • Listwa zasilająca - przedłużacz listwowy, czyli produkt dedykowany do domów, firm i mieszkań. Produkt polecany do miejsc, w których gniazdek elektryczny mamy zbyt mało do podłączenia wszystkich urządzeń elektrycznych.

 

Przedłużacz 50m

Przedłużacz elektryczny ze względu na rodzaj swoich zastosowań może występować w wersji z wyłącznikiem, z płaską wtyczką, czy z bezpiecznikiem. Przedłużacz sieciowy dostępny jest także w różnych długościach przewodu, który dobierzemy odpowiednio, w zależności od naszych indywidualnych wymagań. Najpopularniejsze to:

 

Do zastosowań zewnętrznych (przedłużacz wodoszczelny):

 • Przedłużacz 15m
 • Przedłużacz 20m
 • Przedłużacz 30m
 • Przedłużacz 40m
 • Przedłużacz 50m
 • Przedłużacz 100m

 

Do zastosowań wewnętrznych:

 • Przedłużacz 3m
 • Przedłużacz 5m
 • Przedłużacz 10m

 

Przedłużacz listwowy

Przedłużacz z wyłącznikiem na listwie to bardzo popularny produkt w naszym domach, czy firmach. W miejscach, gdzie mamy dostęp do małych ilości gniazdek elektrycznych, okazuję się on być niezbędny. W biurach gdzie potrzebujemy w jednym miejscu podłączyć komputer, monitor, drukarkę, czy inne urządzenia elektroniczne, jedno gniazdko elektryczne może sobie z tym nie poradzić. Wtedy jedynym optymalnym rozwiązaniem jest przedłużacz listwowy. Taka wersja przedłużacza występuje również z wyłącznikiem, który pozwala nam wyłączyć zasilanie jednym kliknięciem, dla wszystkich podłączonych urządzeń. Bardzo popularny obecnie jest również przedłużacz przeciwprzepięciowy, który poprzez zastosowanie odpowiednich układów, zabezpieczenia nasze urządzenia przed uszkodzeniem prądowym. Bardzo przydatny okazuje się także przedłużacz z uziemieniem. Jest on polecany do prostych urządzeń elektronicznych (np. lampki). Są to produkty, które w większości przypadków wymagają uziemienia ochronnego.

 

Przedłużacz z wyłącznikiem

Przedłużacz sieciowy wyposażony w wyłącznik jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Kiedy podłączamy do niego wiele urządzeń, które po zakończeniu pracy należy odłączyć od prądu, zrobimy to przy pomocy jednego wyłącznika. Przedłużacz z wyłącznikiem może posiadać od kilku do nawet kilkunastu gniazd. Każdy z naszych klientów w naszym sklepie znajdzie odpowiednie akcesorium do własnej instalacji. Przedłużacz listwowy z pewnością doskonale sprawdzi się w biurach, czy naszych domach. Bardzo często tego typu urządzenia spotykamy również w przydomowych warsztatach. Pamiętajmy jednak o tym, że są to komponenty przeznaczone do instalacji wewnętrznych, w których nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia, ani nie narażać na działanie czynników atmosferycznych.

 

Przedłużacz przeciwprzepięciowy

Przedłużacz wyposażony w filtr przeciwzakłóceniowy służy do tłumienia zakłóceń występujących w wysokiej częstotliwości. Doskonale sprawdza się i wpływa na pracę nie tylko oświetlenia, ale także sprzętu komputerowego, telewizyjnego, czy urządzeń AGD. Przedłużacz przeciwprzepięciowy posiada specjalny układ, który zapewnia odpowiednią ochronę naszemu sprzętowi przed uszkodzeniem z powodu przepięć w sieci elektrycznej. Mogą one występować zarówno podczas działań komutacyjnych w sieci, a także podczas wyładowań atmosferycznych. Przedłużacz domowy wyposażony w taki filtr posiada również zabezpieczenia przeciążeniowo-zwarciowe, które chronią przed skutkami zwarcia w sieci.

 

Przedłużacz sieciowy

Przedłużacz domowy, czy budowlany to urządzenia, które podłączamy bezpośrednio do sieci 230V. Wyposażone w płaską wtyczkę lub tą z uziemieniem, podłączamy do najczęściej wykorzystywanych gniazdek w naszych kraju. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przedłużacze o różnych długościach, przekrojach, zarówno do zastosowań wewnętrznych, czy wewnętrznych. W naszych domach doskonale sprawdzi się listwa zasilająca, natomiast na zewnątrz przedłużacz bębnowy, czy kosiarkowy. Przedłużacz wodoszczelny to wersja wodoodporna, typowo przystosowana do instalacji zewnętrznych. W podobnym stylu zostały zaprojektowane przedłużacze budowlane, które ze względu na rodzaj zastosowań muszą być odporne, na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Przedłużacz domowy to natomiast klasyczna listwa zasilająca to podłączenia wielu urządzeń elektronicznych jednocześnie.* Pola wymagane