Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Halogeny LED

Halogeny Ledowe to energooszczędne zamienniki tradycyjnych naświetlaczy gazowych, czy sodowych. Są one inwestycją, która wiąże się z oszczędnością energii o nawet 90%, a przy tym ich światło, jak i żywotność stoi na najwyższym poziomie. Lampa halogenowa LED to atrakcyjny cenowo produkt, dzięki czemu jest on tak popularny i pożądany na rynku zewnętrznego oświetlenia.

  1. Naświetlacz LED
  2. Lampy zewnętrzne LED
  3. Halogen LED z czujnikiem ruchu
  4. Nowoczesne halogeny
  5. Halogeny energooszczędne
Barwa Światła:
Producent:
Kolor:
Klasa szczelności:
Klasa energetyczna:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 574    Wyświetl po:

Naświetlacz LED

Prezentowane przez nas halogeny LED to znakomite rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy poszukują lamp do zewnętrznego oświetlenia podwórka lub doświetlania dużych powierzchni, takich jak magazyny, czy parkingi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy halogenowe LED zewnętrzne o zróżnicowanych parametrach. W sprzedaży posiadamy zarówno naświetlacze ledowe w wersji Slim, które charakteryzują się małymi wymiarami, jak i wysoką wydajnością. W naszej ofercie mogą Państwo spotkać również halogen LED o mocy 10W lub 20W, a także mocniejsze wersje o poborze energii 50W lub 100W. Możemy wybrać także halogen diody 230V lub taki przystosowany do bezpiecznego napięcia, czyli naświetlacz LED 24V. Wszystkie lampy zewnętrzne ledowe

korzystają z nowoczesnej technologii i są dostępne w trzech różnych barwach światła: ciepłej, dziennej i zimnej.

 

Lampy zewnętrzne LED

Lampy halogenowe zewnętrzne zostały zbudowane z trzech podstawowych elementów:

  • Matrycy LED, która jest odpowiednia dla każdej mocy halogenu
  • Przetwornicy, dzięki której podłączymy naszą lampę bezpośrednio pod napięcie 230V
  • Szczelna obudowa halogenu, która będzie chronić wnętrze halogenu przed dostępem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Połączenie tych trzech parametrów najwyższej jakości sprawiło, że otrzymaliśmy nie tylko energooszczędne reflektory ledowe zewnętrzne, ale takie, które w pełni zastąpią tradycyjne źródła światła i znacząco poprawią jakość naszego oświetlenia. Współczesne oświetlenie podwórka to już nie są tradycyjne halogeny na zewnątrz domu. W dzisiejszych czasach halogen LED zewnętrzny zdecydowanie wygrał pojedynek z tradycyjnymi źródłami światła i tego typu oświetlenie zewnętrzne LED najczęściej spotykamy w domowych, jak i publicznych aranżacjach świetlnych.

 

Halogen Led z czujnikiem ruchu

Wybierając naświetlacze ledowe z czujnikiem, inwestujemy nie tylko w wygodę, ale również jeszcze większą energooszczędność. Nasze lampy zewnętrzne LED z czujnikiem będą uruchamiać się wyłącznie w odpowiednich warunkach. Większość czujników w halogenach została wyposażona w regulowane parametry (ilość LUX, czułość, czas świecenia). Każdy z naszych klientów będzie mógł odpowiednio dopasować swoją lampę, do własnych, indywidualnych preferencji. Lampy zewnętrzne LED występuje w wersji z czujnikiem PIR lub MV. Ten pierwszy to opcja działająca za pomocą wiązki podczerwieni, natomiast ten drugi to wersja mikrofalowa. Z reguły, jeśli potrzebujemy czułego wykrywania ruchu, to wybieramy czujnik MV, natomiast kiedy nie chcemy, aby nasza lampa zapalała się zbyt często to kupujemy halogen z czujnikiem PIR.

 

Nowoczesne halogeny

Naświetlacz LED to zdecydowanie lepszy wybór niż tradycyjne lampy sodowe gazowe. Produkt wyposażony w diody LED zużywa znacznie mniej energii, ale także jest odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne. Wyposażony w aluminiową obudowę IP65, doskonale odprowadza ciepło ze źródła światła, ale także chroni wnętrze przed dostawaniem się pyłu, kurzu i wilgoci. Jeśli posiadamy już najlepszy halogen LED, to problemu nie stanowi wyposażenie go w dodatkowy czujnik. Lampy doskonale współpracują z zewnętrznymi czujnikami 230V, dzięki czemu nawet wcześniej zwykłą lampę ledową możemy w takie akcesorium wyposażyć.

 

Halogeny energooszczędne

Halogeny ledowe to energooszczędne lampy, które szybko zwrócą się niższymi rachunkami za prąd. Wykonane w oparciu o ekonomiczne, ale także niezawodne rozwiązanie, są źródłem światła nie tylko zużywającym znacznie mniejsze ilości energii, ale także lampami, które będą świecić zdecydowanie dłużej. Lampy zewnętrzne ledowe wyposażone w najnowsze nowinki technologiczne i diody LED renomowanych producentów są gwarancją mocnego doświetlenia, która nie straci swoich atutów z biegiem upływającego czasu.* Pola wymagane