Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Routery WiFi

Routery WIFI Mi Light czyli sposób sterowania oświetleniem przez telefon

 

Routery WIFI Mi Light to jeden z elementów kompleksowego systemu sterowania, opartego o system odbiorników marki Mi Light. Dzięki zastosowaniu routera WIFI Mi Light, posiadając system oświetlenia tej marki możemy sparować go ze specjalną aplikacją pozwalająca na sterowanie oświetleniem z telefonu komórkowego. Router łączy się z siecią domową, parując się również z odbiornikami Mi Light, dzięki czemu za pomocą specjalnej aplikacji możemy się z nim połączyć i kontrolować oświetlenie z telefonem służącym nam za pilota. Sterowanie możliwe jest oczywiście nie tylko z telefonu, ale każdego urządzenia opartego o system Android bądź iOS. 

 

Aplikacja do routera WIFI Mi Light

 

Aby w pełni wykorzystać możliwości routera WIFI Mi Light, należy pobrać ze sklepu PLAY, bądź APP Store, aplikację o nazwie MI-LIGHT. Jest to nic innego jak emulator wybranego przez Nas pilota. Dzięki temu sterować możemy dowolnym źródłem światła z odbiornikiem firmy Mi Light. Co więcej, aplikacja posiada opcje dodatkowe, niedostępne w tradycyjnych pilotach, takie jak np. funkcja TIMER, pozwalająca na ustalenie określonych godzin włączenia i wyłączenia danych stref oświetlenia. Warto wspomnieć, iż aplikacja jest wciąż rozwijana, dzięki czemu w przyszłości spodziewać się można jeszcze więcej ewentualnych opcji i trybów w niej dostępnych.

 

Sterowanie routerem WIFI Mi Light przez Internet

 

Dzięki wpięciu routera WIFI Mi Light w sieć domową, połączoną z Internetem, uzyskujemy możliwość kontroli naszego oświetlenia nawet gdy nie ma Nas w domu. Na pierwszy rzut oka wydawać się to może niepotrzebne, jednak po przemyśleniu może być całkiem przydatne. Za przykład niech posłuży dłuższy wyjazd. Sterując oświetleniem w domu nawet, gdy nikogo w nim nie ma, odstraszyć możemy potencjalnych złodziei, którzy widząc załączane światło pomyślą, że w domu wciąż ktoś jest. Pamiętać należy, że router musi być wpięty i podłączony do Internetu, aby funkcja działała poprawnie.

Protokół sterowania:
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 9    Wyświetl po:* Pola wymagane