Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

 

Taśma LED CCT

Taśma LED CCT, zwana inaczej Bicolor lub Multi White, to specjalny rodzaj pasków LED, w których istnieje możliwość regulacji koloru barwy bieli. Dzięki płynnej możliwości ustawienia temperatury barwy możemy dowolnie regulować, w jaki sposób świecić ma taśma CCT. Taśmy LED Multi White pozwolą nam w dowolnej chwili ustawić barwę zimną, by po chwili zmienić ją na ciepłą bądź neutralną. Daje to niesamowite możliwości przy aranżacji wnętrz. Nie musimy bać się już barw chłodnych w sypialni, gdyż wieczorem zawsze powrócić można do bardziej klasycznej barwy ciepłej. Taśma LED CCT to rozwiązanie, które zapewnia niesamowitą elastyczność w wykonywaniu projektów, oraz sprawia, że oświetlenie dekoracyjne zawsze będzie świecić bielą taką, jaka nas satysfakcjonuje. To właśnie najważniejsze zalety taśmy LED CCT.

  1. Taśma LED CCT - Multi White - klasa szczelności
  2. Dioda LED CCT
Producent:
Klasa szczelności:
Gwarancja:
Ilość diod/m:
Szerokość taśmy [mm]:
od: do
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 8    Wyświetl po:

Taśma LED CCT - Multi White - klasa szczelności


Taśmy LED CCT Multi White dzielimy ze względu na klasę szczelności, jaką sobą prezentują. Podczas gdy barwę bieli możemy wciąż regulować, w tym aspekcie nadal należy podjąć decyzję już przy zakupie. Ten wybór to:

  • Taśma LED CCT IP20 - wersja niehermetyczna, która lepiej odprowadza ciepło, ale jest narażona na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Jeśli nie są one problemem, to warto zdecydować się na ten model, choćby ze względu na niższą cenę i swobodny obieg powietrza wokół diod.
  • Taśma LED CCT IP65 - wersja wodoodporna oblana warstwą silikonu. Dobre rozwiązanie, gdy planujemy na bieżąco czyścić taśmę, a nie jest ona ukryta pod żadnym kloszem. Warstwa silikonu pokrywająca pasek LED CCT zapewnia ochronę przed wilgocią, a my spokojnie możemy przecierać taśmę, bez obawy o uszkodzenie diod.

Jak widać, każda wersja taśmy ma swoje plusy, dlatego tez przed zakupem warto zastanowić się, co jest nam dokładnie potrzebne. Zawsze Państwo możecie doradzić się naszych specjalistów, do których telefon znajduje się w zakładce kontakt. 

 

Dioda LED CCT

W naszych taśmach LED CCT Multi White używane są diody BiColor, czyli każda z diod potrafi zmieniać temperaturę barwy. Dzięki temu zawsze mamy równomierną emisję światła z taśmy. W sprzedaży mamy również wersje ekonomiczne, czyli takie, w których diody ciepłe i zimne montowane są naprzemiennie. Do oświetlenia Multi White niezbędny będzie również sterownik CCT, służący do kontroli i sterowania oświetleniem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w wyborze odpowiednich urządzeń służymy pomocą. Postaramy się podpowiedzieć jak zainstalować cały system i jak sterować taśmą LED CCT. Pamiętajmy o tym, że wszystkie taśmy ledowe powinniśmy montować na powierzchni odpowiednio odprowadzającej ciepło. Niezbędny do ich instalacji może okazać się profil aluminiowy LED, który również kupią Państwo w naszym sklepie internetowym.* Pola wymagane